MP3 rinkoje kol kas – chaosas

Internetu platinamos muzikos rinkoje chaosas išnyks tik tuomet, kai bus išspręstos su saugumu susijusios problemos, skelbiama neseniai paskalbtoje ataskaitoje.
Ataskaitoje teigiama, jog ši rinka turi stulbinančias augimo galimybes, tačiau šiuo metu ją kankina daugybė problemų: atsiranda formatų, konkuruojančių su MP3, be to, sunkiai sprendžiami saugumo klausimai.

Puslaidininkių, elektronikos įrenginių bei atminties kortelių gamintojai, siekdami išsikovoti vietą MP3 rinkoje, skubėjo pristatyti naujus ir patobulintus grotuvus.

"1999 metais planuota parduoti daugiau nei 1 mln. nešiojamų MP3 grotuvų, tačiau buvo parduota tik 750 tūkst. Taip atsitiko dėl nesibaigiančių debatų saugumo klausimais bei atminties kortelių trūkumo. Tačiau spėjama, kad visos šios problemos bus išspręstos dar šiais metais”, pabrėžiama ataskaitoje.

“Nors MP3 ir gali būti išstumta kito, tobulesnio formato, manome, kad pati rinka artimiausiu metu ne augs, o tiesiog sprogs”.

Ataskaitoje prognozuojama, jog šiemet nešiojamųjų grotuvų bus parduota keturis kartus daugiau nei pernai, o iki 2002-ųjų metų jų bus parduota iš viso 30 milijonų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvius į Lenkiją vilioja R. Karbauskio išgirta paslauga, vertinama labai prieštaringai (9)

2016 spalio mėn. 21 d. 15:36
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis jau ne kartą viešai bylojo apie tai, kad nevaisingoms poroms derėtų pasidomėti NaPro technologijomis.

Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis? (454)

2016 spalio mėn. 21 d. 14:41
Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis?
LRT stopkadras
Ketvirtadienį LRT televizijos laidos „LRT forumas“ metu vyko paskutiniai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderių debatai prieš antrąjį Seimo rinkimų turą.Emocingos dvikovos metu vienais realiausiu būsimosios valdančiosios koalicijos partneriais vadinami Gabrielius Landsbergis ir Ramūnas Karbauskis svaidėsi kandžiomis replikomis bei skambiais pareiškimais, o kai kuriais klausimais pozicijos atrodė visiškai nesuderinamos. Tačiau kokios tikrosios šios dramatiškos kovos priežastys?

Neturintiems namų – naujas projektas (26)

2016 spalio mėn. 21 d. 14:47
Neturintiems namų – naujas projektas
Savivaldybės nuotr.
Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

„Valstiečių“ kandidatas ir jo nuomonė apie Rusiją: kvietė visus prabusti (70)

2016 spalio mėn. 21 d. 15:06
Politologas ir valstiečių ir žaliųjų kandidatas į Seimą Kauno Aleksoto-Vilijampolės apygardoje Mindaugas Puidokas prieš kelerius metus turėjo gana neįprastą nuomonę apie Rusijos ir Ukrainos santykius.

Lamanšo sąsiauriu plaukia Rusijos karo laivai (266)

2016 spalio mėn. 21 d. 13:54
Lamanšo sąsiauriu plaukia Rusijos karo laivų flotilė, kurios kelionės tikslas - Sirija, praneša BBC.