MP3 failus galima užsiprenumeruoti

 (1)
Svetainė MP3.com, kaip jos kūrėjai tikisi, pirmieji pradėjo teikti MP3 failų prenumeratos paslaugą.
“Klasikinės muzikos kanalą”, turintį daugiau kaip 3400 kūrinių (tarp jų ir kompozitorių Mocarto, Bacho, Bethoveno, Čaikovskio bei Vivaldžio šedevrai), galima užsiprenumeruoti už 9,99 JAV dolerio (maždaug 40 litų) per mėnesį.

Sumokėjęs šį mokestį, klausytojas kanalu gali naudotis be apribojimų. Prenumeratoriai galės ne tik klausytis 3400 kūrinių, bet ir dar 300 nemokamai parsisiųsti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų (41)

2016 spalio mėn. 25 d. 14:41
A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pirmojo spektaklio veiksmo uždanga leidžiasi. Susikibę už rankų primarijai lenkiasi, siunčia publikai oro bučinius ir priiminėja gėles.

D. Adomaitis – naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris (303)

2016 spalio mėn. 25 d. 09:52
Dainius Adomaitis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Kaune vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje naujuoju Lietuvos vyrų rinktinės treneriu ryškia persvara išrinktas 42-ejų Dainius Adomaitis.

R. Karbauskio kandidatas į premjerus išvardino, dėl kurių ministerijų net nesiderės (476)

2016 spalio mėn. 25 d. 12:38
Ramūnas Karbauskis and Bronius Ropė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pergalę rinkimuose šventusi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pastaruoju metu kalba apie galimybę užimti du svarbiausius postus valstybėje – Seimo pirmininko ir premjero. Tokiu atveju, pasak Ramūno Karbauskio, Seimo pirmininku taptų Saulius Skvernelis, premjeru – europarlamentaras, buvęs ilgametis Ignalinos rajono meras Bronis Ropė.

Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais (809)

2016 spalio mėn. 25 d. 12:59
Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Konservatoriai išsakė nuostatą, kad koalicijoje su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taip pat kategoriškai atsisako derėtis su socialdemokratais bei nori, kad specialiosios tarnybos patikrintų visus parašą ant koalicijos sutarties dedančius partijų lyderius.

Įspėjo dėl gresiančios katastrofos: tai visiška Vakarų kapituliacija prieš V. Putino smurto politiką (520)

2016 spalio mėn. 25 d. 11:30
Vladimiras Putinas ir Angela Merkel
AP/Scanpix nuotr.
Apokaliptiški, pagal Grozno modelį subombarduoto rytinio Alepo vaizdai lydėjo Europos politikus praėjusią intensyvią viršūnių susitikimų savaitę. Ir kokie tų susitikimų rezultatai? Vietoj sankcijų – tik smerkiantys diplomatų balsai, tik „aiškūs žodžiai“, tik atjauta Alepe kenčiantiems civiliams. O jie tuščių Vakarų vyriausybių žodžių nebenori girdėti: „Jie mus sargdina … Kad mes kenčiam, žinom mes patys“, – „Zeit Online“ sakė 25-erių žurnalistas Zouhiras al Shimale iš Alepo.