“Motorola” telefonuose – “Java” žaidimai

"Motorola" daug dėmesio skiria mobiliųjų telefonų žaidimams. Pirmadienį kompanija pristatė savo naują, kartu su "Sega Enterprises" pagamintą mobilų telefoną, kuriame yra Java programavimo kalba sukurtų žaidimų.
"Sega Enterprises" spaudos atstovas Tokijuje Miako Shimizu teigė, kad jo kompanija bendradarbiavo su "Motorola" kuriant taikomosios programos sąsają, kuri leistų programuotojams kurti žaidimus mobiliesiems telefonams. "Motorola" savo gaminį oficialiai pristatė "JavaOnline" parodoje San Franciske.

Taikomosios programos sąsaja naudoja “Java 2 Micro Edition”, sukurtą "Motorolos" ir "Sun Microsystems", pagrindą. “Java 2 Micro Edition” sukurtas tam, kad praplėstų taikomųjų programų diegimo į bevieles technologijas galimybes ir nereikėtų jų perrašyti kiekvienam bevieliam prietaisui atskirai.

Kaip pirmadienį pažymėjo abi kompanijos, "Motorola" ir "Sega" tikisi, kad bendradarbiavimo rezultatas bus platus pramogoms skirtos programinės įrangos asortimentas, pvz., “Java” galimybes turintys telefonai, pranešimų gavikliai, kišeniniai kompiuteriai.

"Sega" atstovas spaudai taip pat teigė, kad prekyba naujaisiais “Java” palaikančiais tlefonais prasidės 2001 m. pavasarį JAV. Naujieji žaidimai bus gerokai tobulesni už tradicinius mobiliųjų telefonų žaidimus ar judančius paveikslėlius, teigia kompanija.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Lukaitytė-Vnarauskienė. Kokioje Lietuvoje laimėjo R. Karbauskis? (185)

2016 spalio mėn. 28 d. 12:04
Ramūnas Karbauskis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Visas feisbuskas net loštelėjo po to, kai žalioji banga antrajame rinkimų į Seimą ture tiesiog nušlavė konkurentus ir laimėjusi daugumą vienmandačių, kuriose varžėsi, į Seimą pateko turėdama jau senokai parlamente matytą daugumą. 56 mandatai iš 141.

Su vienu konservatorių reikalavimu „valstiečiai“ sutiko (724)

2016 spalio mėn. 28 d. 11:00
Su vienu konservatorių reikalavimu „valstiečiai“ sutiko
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Valstiečių ir žaliųjų sąrašo lyderis Saulius Skvernelis penktadienį susitiko su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku Gabrieliumi Landsbergiu. Politikas teigia, kad konkretus siūlymas nebuvo išsakytas, bet durys deryboms lieka atviros.

Socialdemokratai neatsilieka nuo konservatorių: blaškosi ir ieško kaltų (12)

2016 spalio mėn. 28 d. 13:00
Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius turėtų dirbti iki pavasario, teigia LRT.lt kalbinti šios partijos jaunosios kartos politikai, minimi tarp kandidatų į pirmininko postą – Mindaugas Sinkevičius ir Andrius Palionis.

Tuo sunku patikėti: paviešino, kiek uždirba (2)

2016 spalio mėn. 28 d. 13:08
Tuo sunku patikėti: paviešino, kiek uždirba
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Penktadienį Vilniuje, Kudirkos aikštėje, piketą surengę mokslininkai piktinosi ubagiškais atlyginimas ir siekė atkreipti dėmesį į žeminančią mokslininko padėtį Lietuvoje.

Tragiška avarija Škotijoje: žuvo 14-metė lietuvė, dar trys mergaitės sunkiai sužalotos (14)

2016 spalio mėn. 28 d. 11:46
Asociatyvi nuotr.
K. Cemnolonskio nuotr.
Jungtinėje Karalystėje, Škotijoje automobilio avarijoje žuvo 14-metė lietuvė. Avarija įvyko kelyje iš Kito į Bakį, susidūrus automobiliui „Vauxhall Corsa“ (jame važiavo lietuvė) ir automobiliui „Nissan Terrano“, nukentėjo net kelios paauglės.