Modemai plinta sparčiau nei plačiajuostis ryšys

Remiantis “Media Metrix” paskelbtais tyrimų rezultatais, itin paplito 56 kilobitų per sekundę (Kbps) spartos modemai, tuo tarpu plačiajuostis ryšys “sulėtino savo augimo tempą”.
“Didėjančią 56 Kbps modemų paklausą įtakojo keletas veiksnių, tarp jų greitesnio interneto ryšio poreikis, palyginus žema kaina, nesudėtingas montavimas į stalinius kompiuterius, taip pat jų suderinamumas beveik su visomis telefono linijomis”, - teigė “Media Metrix” viceprezidentas Bruce’as Ryonas.

“Kita vertus, plačiajuosčio ryšio paklausos augimas sulėtėjo dėl riboto geografinio prieinamumo bei aukštesnės kainos. Tačiau ateityje tikimės plačiajuosčio ryšio paklausos augimo”, - Pridūrė B.Ryonas.

Remiantis “Media Metrix” duomenimis, 68,1 proc. visų JAV namų kompiuterių modemų sparta yra 56 Kbps. Šis skaičius yra beveik dvigubai didesnis, negu praėjusių metų (34,5 proc.)

Greitesnio ryšio technologijų kaip ISDN (Integrated Services Digital Network), DSL ir kabelinių modemų naudojimas išaugo keturis kartus ir siekia 4,8 proc. asmeninių kompiuterių. Tačiau šis paklausos padidėjimas yra žymiai mažesnis nei beveik dešimteriopas 56 kbps modemų paklausos išaugimas jų įdiegimo pradžioje - nuo 2 proc. 1997-aisiais iki 20 proc. 1998-ųjų pabaigoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Ekspertas: Rusijos karinis biudžetas – ne pasirodymui ar šantažui, jis – karui (644)

2016 spalio mėn. 27 d. 05:30
Ekspertas: Rusijos karinis biudžetas – ne pasirodymui ar šantažui, jis – karui
AP/Scanpix
„Rusijos ekonomika traukėsi, tačiau karinis biudžetas – ne. Tai skirta ne pasirodymui ar šantažui, tai - karui. Klausimas tik, kur vyks veiksmas ir ar būsime pasirengę laiku. Žinoma, tą mūšį mes laimėsime, yra vienintelis klausimas – kokia kaina. Greiti Rusijos veiksmai dramatiškai išbrangins mūsų sąnaudas, bet iš esmės, vis tiek pralaimės Rusija. Mūsų uždavinys - kad tai suprastų ir pati Rusija. Jie neturi jokių šansų“, – interviu DELFI sakė Lenkijos mokslininkas, politologas, Lenkijos Užsienio reikalų ministro patarėjas prof. Przemyslawas Zurawskis vel Grajewskis. Jis kalba apie tai, kad Baltarusija gali tapti lengvu taikiniu Rusijai, kurį galima pristatyti kaip didelę imperinę sėkmę, Rusijos pasaulio suvienijimo etapą.

Nutekinti laiškai: S. Jakeliūnas sulaukė dviprasmiškų užuominų (243)

2016 spalio mėn. 27 d. 05:30
Stasys Jakeliūnas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Dirbdamas premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju finansų klausimais, valstiečių žaliųjų kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas iš „Swedbank“ konsultuojančio tuometinės „Lawin“ kontoros advokato sulaukė grasinimą primenančių užuominų.

H. Clinton svarstomas planas gali užprogramuoti JAV ir Rusijos karinį konfliktą (71)

2016 spalio mėn. 27 d. 09:12
Kodėl Hillary Clinton planai, susiję su neskraidymo zonomis virš Sirijos, gali išprovokuoti JAV ir Rusijos konfliktą.

Po „sužvėrėjimo“ išgirtas J. Valančiūnas kartu su D. DeRozanu pateko į NBA istoriją (7)

2016 spalio mėn. 27 d. 09:26
DeMaras DeRozanas ir Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas kartu su komandos draugu DeMaru DeRozanu pirmose NBA reguliariojo sezono rungtynėse pelnė du trečdalius (72 iš 109) komandos taškų ir sugebėjo įsirašyti į įvairiausią statistiką skaičiuojančios pajėgiausios pasaulio lygos metraščius.

Šis išradimas gali išgelbėti milijonus gyvybių (13)

2016 spalio mėn. 27 d. 08:58
Šis išradimas gali išgelbėti milijonus gyvybių
Šį saugaus atitvaro funkciją atliekantį prietaisą „Road Roller System“ sukūrė Pietų Korėjos įmonė „ETI Co Ltd.“. Toks atitvaras padės nuo kelio nulėkusiam ar benulekiančiam automobiliui į jį sugrįžti.