Mobilusis telefonas jungiamas prie kišeninio kompiuterio

Atsakydama į bendrovės “Handspring” veiksmus, kompanija “Acer” šią vasarą ruošiasi kišeninius kompiuterius (PDA), prie kurių bus galima prijungti mobiliuosius telefonus ir kitokią įrangą.
Rugpjūtį planuojamas pristatyti “Slim Mate PDA” panašus į “Palm V” kompiuterį. Prie jo vartotojai galės prijungti tokius išorinius prietaisus kaip skaitmeninį fotoaparatą ar koordinačių nustatymo sistemos (GPS) prietaisą, teigė vadybininkas Tony Tsai. Išoriniai įtaisai bus išleisti spalio mėnesį.

Iki kitų metų kompanija išleis mobilųjį telefoną, kuris bus jungiamas prie PDA. Pranešimų gaviklio funkcija bus galima naudotis kiek vėliau, pridūrė vadybininkas.

Prijungimo strategija kilo sekant “Handspring” sukurto “Visor” PDA pavyzdžiu. Neseniai įsikūrusi “Handspring” tapo viena didžiausių rinkos lyderės “Palm” konkurentų. “Visor” kainuoja mažiau, nei “Palm” ar “Microsoft” analogiški gaminiai, o “Handspring” planuoja gauti vis daugiau pelno iš papildomų įrenginių prekybos.

Įrangos gamintojai Azijoje dažniausiai laukia Amerikos kompanijų išradimų, o tada veržiasi į rinką, siūlydami pigesnius produktus.

Savo išore “Slim Mate” yra beveik identiškas “Palm III”. Jis turi tokį pat aliumininio spalvos dėklą ir tokį pat ekraną.

“Handspring” kompanijos PDA turi permatomą plastikinį dėklą, leidžiantį sumažinti kainą, ir yra šiek tiek didesnis nei “Palm” kompiuteriai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Šių veidų Seime nebematysime (331)

2016 spalio mėn. 26 d. 05:30
Bronius Bradauskas, Donatas Jankauskas, Vilija Aleknaitė-Abramikienė, Marija Aušrinė Pavilionienė, Ona Valiukevičiūtė
DELFI montažas
Sekmadienį rinkėjai duris užvėrė dar vienam būriui politikos senbuvių – dužo viltys tų, kurie dar turėjo galimybių išsaugoti Seimo nario mandatą. Neperrinktų parlamentarų nuotaikos įvairios – vieni džiaugsis pasiilgta laime, kiti – ieškosis darbo ir pildys artimųjų svajones.

Prieš jus – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių (480)

2016 spalio mėn. 26 d. 05:30
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laikomas ir vienu turtingiausių šalies gyventojų. Kiek iš tikrųjų jis turi pinigų ir turto?

Įvertinta „Islamo valstybės“ grėsmė: grupuotė nesunyks (14)

2016 spalio mėn. 26 d. 06:46
Islamo valstybė
Vida Press nuotr.
Irako vadovaujama koalicija, į kurią įeina kurdų pajėgos ir JAV specialiosios pajėgos, pradėjo karinę kampaniją, kuria siekiama ekstremistinę grupuotę „Islamo valstybė“ išvaryti iš Mosulo – antro pagal dydį grupuotės valdomo miesto.

Debiutas NBA: M. Kuzminskas išnaudojo gautą progelę, bet „Knicks“ skaudžiai nusvilo Klivlande (12)

2016 spalio mėn. 26 d. 06:29
Mindaugas Kuzminskas
Stopkadras
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas startavo rungtynėmis Klivlande, kuriose ant parketo pirmą kartą per oficialias lygos rungtynes pasirodė Niujorko „Knicks“ (0/1) debiutantas Mindaugas Kuzminskas. Lietuvis sulaukė progos iš trenerio Jeffo Hornaceko, tačiau didelės intrigos pirmame turnyro mače nebuvo.

Latvijoje pabėgėliams ir šalies gyventojams suvienodino pašalpas (34)

2016 spalio mėn. 26 d. 07:36
Latvijos vyriausybė suvienodino bedarbio pašalpų mokėjimo tvarką pabėgėliams iš Artimųjų Rytų bei nuolatiniams šalies gyventojams. Tai padaryta atsižvelgiant į visuomenės priekaištus, kad pabėgėliams sudaromos išskirtinės sąlygos.