"Microsoft" supažindina su "X-Box"

Korporacija "Microsoft" oficialiai paskelbė kurianti žaidimų kompiuterį pavadinimu "X-Box", taip patvirtindama, jog savo ateitį sieja ne tik su asmeniniais kompiuteriais.
"Microsoft" sprendimas kurti ir pardavinėti žaidimų kompiuterį, turėsiantį DVD įrenginį, galimybę prisijungti prie interneto bei kai kurias kitas asmeninių kompiuterių technologijas, yra didele dalimi paskatintas vis daugiau ir daugiau bendrovių pastangų įžengti į ateinančios kartos namų pramogų rinką. "X-Box" yra pirmasis toks stambus korporacijos projektas, ir jis susidurs su didele "Sony" ir kitų patyrusių žaidimų kompiuterių gamintojų konkurencija. "Microsoft" jau seniai gamina peles, klaviatūras, žaidimų įrenginius ir kitus aksesuarus, tačiau niekada nėra sukūrusi pilnaverčio kompiuterio.

Naujasis "X-Box" taip pat atspindi "Microsoft" siekį įžengti į augančią įrenginių, apjungiančių televiziją ir internetą, rinką. Tiek analitikai, tiek rinkos dalyviai tokie įrenginiai yra namų pamogų ateitis. Iki šiol, vartotojai tai patvirtina.

"X-Box" naudoja "DirectX" daugialypės terpės taikomųjų programų kūrimo technologiją, tačiau kol kas nežinoma, kokią operacinę sistemą naudos naujasis žaidimų kompiuteris. Tačiau įrenginio duomenys yra įspūdingi: jis naudos "Intel Pentium III" procesorių, specialų "Nvidia" sukurtą trimatės grafikos procesorių, 64 MB darbinės atminties, 8 GB dydžio kietąjį diską bei DVD įrenginį.

Specialistai svarsto, kaip korporacija sugebės išlaikyti konkurencingą kainą, naudojant tokią techninę įrangą, kuri labiau primena asmeninį kompiuterį. "Microsoft" kol kas nenustatė "X-Box" kainos. Konkurentų kuriami žaidimų kompiuteriai paprastai kainuoja 300 JAV dolerių. Tai yra ik pusė įrenginio pagaminimo kainos. Nuostolius gamintojai dažniausiai padengia parduodami atskirus žaidimus. "X-Box" parduotuvių lentynose turėtų pasirodyti 2001-aisiais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Slaptas tinklas: kaip kaunietis lobo tuštindamas amerikiečių sąskaitas (25)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 02:03
Šalia visiems žinomo interneto egzistuoja ir pogrindinis tinklas, kuriame negalioja jokie įstatymai.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (298)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 00:08
Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Sulaikytas šaudynes JAV prekybos centre sukėlęs įtariamasis

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 08:23
 Arcanas Cetinas
Stopkadras
Sulaikytas žmogus, kuris įtariamas dėl penktadienio nakties šaudynių Vašingtono valstijos prekybos centre, praneša BBC.

Dyzeliniams automobiliams dar kartą skelbiama mirtis (138)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 22:15
Dyzeliniams automobiliams dar kartą skelbiama mirtis
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Dar kone prieš dešimtmetį, kai ėmė plisti elektromobilių idėja, vidaus degimo technologijų priešai pradėjo trimituoti apie artėjančią tokių variklių mirtį. Nuo to laiko tvirtinimai, esą ateityje neliks benzinu ir dyzeliniu kuru „mintančio“ transporto, pasigirsta su stebinančiu reguliarumu.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (325)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 20:00
Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.