“Microsoft” skilimas padėtų plisti virusams

 (10)
Jei “Microsoft” skiltų į dvi kompanijas, apsisaugoti nuo galimų ateities “meilės virusų” būtų sudėtingiau, “Time” žurnale teigia vienas iš kompanijos steigėjų Billas Gatesas.
Skyriuje “Viewpoint” B.Gatesas teigė jog tuomet vartotojams taptų daug sunkiau įsigyti naujas “Windows” operacinės sistemos ir “Microsoft Office” paketo versijas, kurios užtikrintų apsaugą nuo nepageidaujamo virusų poveikio. “Time” buvo akimirksniu išpirktas iš spaudos kioskų. “Meilės virusas” praėjusią savaitę įsibrovė į viso pasaulio kompiuterius su elektroninio pašto žinute pavadinimu “ILOVEYOU”.

Virusas veikė “Microsft Outlook” bei “Outlook Express” pašto programose.

B.Gatesas taip pat teigė, jog svarbiausia gynyba prieš tokius sudėtingus virusus kaip “Melissa” ar “Love Bug” yra nuolatos tobulinama kompiuterio operacinė sistema.

Pritarus JAV teisingumo departamento pasiūlytam kompanijos padalinimui, “Windows” atnaujinimui būtų skiriama mažiau dėmesio.

Balandžio 28d. kaltintojai ir 17 valstijų pateikė pasiūlymą “Microsoft” padalinti į dvi kompanijas, iš kurių viena būtų atsakinga už “Windows” operacinę sistemą, kita – už programų kūrimą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Bilotaitė už straipsnį atleidžia iš darbo politologą V. Sinicą (111)

2016 spalio mėn. 27 d. 15:24
Vytautas Sinica, Agnė Bilotaitė
DELFI montažas
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Seimo narė Agnė Bilotaitė atleidžia iš padėjėjo pareigų politologą Vytautą Sinicą. Politikė teigia, kad keliai išsiskiria dėl to, kad V. Sinica viešai reiškia su ja nesuderintą nuomonę apie partiją, bet daugelis žmonių tokią nuomonę tapatina su jos pačios pozicija.

Taromatai – ne visiems: kreipiasi, kad pakeistų situaciją

2016 spalio mėn. 27 d. 15:44
Taromatai – ne visiems: kreipiasi, kad pakeistų situaciją
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Daugiau nei pusmetį šalyje veikiantys taromatai diskriminuoja neįgaliuosius. Tai konstatavo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

R. Karbauskis: apgailestauju, kad Lietuvos gyventojams tenka to klausytis (13)

2016 spalio mėn. 27 d. 15:39
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Plati vyriausybė, kurią sudarytų „valstiečiai“, socialdemokratai ir konservatoriai, būtų geriausias spendimas Lietuvai, LRT RADIJO laidoje tvirtino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Baisūs įtarimai: vaiką ramino psichotropiniais vaistais darželio atstovės komentaras (108)

2016 spalio mėn. 27 d. 14:36
Trečiadienio popietę į Kauno klinikų vaikų Skubios pagalbos skyrių atgabentas dviejų metų vaikas, kuris, kaip įtariama, buvo apsvaigintas psichotropinėmis medžiagomis. Kaip DELFI informavo Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas, profesorius Rimantas Kėvalas, pacientas atgabentas tiesiai iš vaikų darželio.

Keičiasi reikalavimai naujiems pastatams (1)

2016 spalio mėn. 27 d. 15:08
Lietuvoje naujai statomi pastatai nuo lapkričio mėnesio turės būti ne žemesnės kaip A energinio naudingumo klasės. Toks reikalavimas įsigalioja nuo šių metų lapkričio 1 dienos, rašoma pranešime spaudai.