Microsoft siūlo "Windows 2000" apsaugos pataisą

Šią savaitę kompanija "Microsoft" išleido pirmąją naujos operacinės sistemos "Windows 2000" apsaugos pataisą, skirtą ištaisyti klaidoms, rastoms "Microsoft Index Server" komponente, kuris yra "Windows 2000", "Windows NT" ir "Internet Information Server" sudedamoji dalis.
Anot "Microsoft" konsultanto apsaugos reikalams Eliaso Levy, šios saugumo problemos suteiktų nepageidaujamiems vartotojams galimybę prieiti prie administracinių bylų, saugomų tarnybinėje pasaulinio voratinklio stotyje, kai tuo tarpu specialios apsaugos pataisos maksimaliai apribotų savavališką priėjimą prie tokių bylų. Jų dėka, būtų įmanomas tik priėjimas prie pačios informacijos, saugomos voratinklio tarnybinėje stotyje, tačiau ne prie informacijos duomenų bazių.

Aktyvios pastangos šiai problemai spręsti gali sukelti papildomų abejonių dėl perdėto "Windows 2000" operacinės sistemos stabilumo bei saugumo akcentavimo, tačiau "Microsoft" atstovai teigia, kad toks operatyvus naujos apsaugos priemonės pateikimas įrodo kompanijos domėjimąsi vartotojų rūpesčiais.

Pirmąjį "Windows 2000" pataisų rinkinį (service pack) tikimasi pateikti birželio mėnesį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija (18)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 16:35
Emigracija: buvo išsigelbėjimas, tapo tragedija
Vida Press
Per dešimtmetį mūsų padaugės iki 3,5 mln. Tokiais nerealiais tikslais ir bendromis frazėmis grįsta politikų kol kas tik popierinė kova su didžiausiu mūsų valstybės iššūkiu – demografiniu nuosmukiu.

Rinkos ekonomikos statusas Kinijai – pabaigos pradžia Lietuvos gamintojams? (188)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 13:23
Kinija agresyviai, nesiruošdama vykdyti prisiimtų įsipareigojimų keisti savo politinę ir ekonominę sanklodą, siekia būti pripažinta rinkos ekonomikos valstybe.

Tokių stebuklų dar nėra buvę: kuo gali virsti karinė slėptuvė (96)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 13:52
Slėptuvė pajūrio regioniniame parke
DELFI (B. Davidonytės nuotr.)
Pajūrio regioniniame parke – nemažai įvairių „stebuklų“, kai draustiniuose visais būdais stengiamasi įrodyti buvusios sodybos faktą ir pasinaudoti vienintele galimybe ten statyti namus. Pavyzdžiui, oficialiai kaip rūsį bandoma įregistruoti ir buvusius karinius įtvirtinimus arba slėptuvę.

Keistas A. Jolie gyvenimas: peilis – kaip sekso žaisliukas ir utėlėmis užkrėsti vaikai (107)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 12:32
Angelina Jolie, Billy Bobas Thorntonas
Vida Press
Kartą Angelina Jolie teigė miegojusi tik su keturiais vyrais, trys iš kurių buvo jos sutuoktiniai. Tačiau iš tiesų 41 metų Angelinos Jolie seksualinis gyvenimas bent jau iki šiol buvo gerokai keistesnis, negu Holivudas galėtų pagalvoti, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Nenugalimas: „Žalgiris“ šeštą kartą iš eilės laimėjo LFF taurę (16)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 13:30
LFF taurės finalas: Vilniaus „Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“
K.Bakūno nuotr.
Lietuvos futbolo fronte – nieko naujo: Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai jau net šeštą kartą iš eilės laimėjo LFF taurę. Klaipėdos miesto stadione vykusiame finale Valdo Dambrausko auklėtiniai 2:0 pranoko Marijampolės „Sūduvos“ komandą.