"Microsoft" pristato "Windows Media Player 7"

 (1)
Korporacija "Microsoft" antradienį paskelbė apie naują programinę įrangą, skirtą klausytis muzikos ir žiūrėti vaizdo įrašus per asmeninį kompiuterį.
Pasak specialistų, šia įranga "Microsoft" meta iššūkį korporacijai "RealNetworks", kuri specializuojasi garso ir vaizdo programinės įrangos srityje.

"Windows Media Player 7" variantą vartotojai gali atsisiųsti internetu. Galutinė šio grotuvo versija bus išleista šią vasarą, taip pat su būsimąja vartotojams skirtos operacinės sistemos "Windows" laida.

Ši programinė įranga gali atgaminti ir muziką, ir vaizdą, kurie tuo pat metu transliuojami per internetą, taip pat įrašus. Ji gali sutvarkyti bei atgaminti dainas iš kompaktinių plokštelių, taip pat transliuoti 1 900 interneto radijo stočių.

Specialistai teigia, kad naujasis "Microsoft" grotuvas yra pats rimčiausias bandymas atsiriekti didesnę šios sparčiai augančios rinkos dalį. Iki šiol šioje rinkoje dominavo Sietle įsikūrusios "RealNetworks" produktai "RealPlayer" ir "RealJukebox".

Savo ruožtu "RealNetworks" antradienį pateikė naujus duomenis, rodančius, kad kovo mėnesį "RealPlayer" naudojosi beveik 29 mln. žmonių - daugiau už visų kitų grotuvų vartotojus, sudėjus kartu. Šiuos duomenis surinko interneto vartotojų tyrimų firma "Media Metrix".

Tačiau konkurentai teigia, kad "Microsoft" grotuvo galimybės ribotos. Pavyzdžiui, juo negalima susikurti savo kompaktinės plokštelės arba atsispausdinti albumų viršelių, sakė kitą populiarų grotuvą tiekiančios privačios firmos "MusicMatch" vadovas Dennisas Muddas (Denisas Madas).

Naujasis "Microsoft" grotuvas bus viena pagrindinių naujos, vartotojams skirtos "Windows" versijos dalių. Ši versija vadinasi "Windows Millennium Edition", arba "Windows Me".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Pergalė atrodė visai arti: dvi priežastys, kodėl pralaimėjo konservatoriai (43)

2016 spalio mėn. 25 d. 05:30
Gabrielius Landsbergis and Ramūnas Karbauskis
DELFI montažas
Atsinaujinę konservatoriai pralaimėjo Seimo rinkimus. Pralaimėjo po ketverių metų socialdemokratų, Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ koalicijos valdymo. Pralaimėjimas net didesnis nei buvo po ekonominės krizės, kai Andriaus Kubiliaus buvo tapusi nepopuliarių sprendimų sinonimu.

Užsienio žiniasklaidoje – sąmyšis: laužo galvą, kas Lietuvoje laimėjo rinkimus (701)

2016 spalio mėn. 24 d. 22:05
Ramūnas Karbauskis, Saulius Skvernelis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus Lietuvoje laimėjusi ir kone 56 mandatus užsitikrinusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) užminė mįslę užsieniečiams.

R. Karbauskio „ginklas“ nuo narkotikų ir alkoholio – ne kiekvieno kišenei (147)

2016 spalio mėn. 24 d. 21:51
Lietuvių tautiniai drabužiai
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Ne vienoje užsienio šalyje yra įprasta valstybinę šventę ar vestuves sutikti pasipuošus tautiniais drabužiais, tačiau Lietuvoje tokios tradicijos nėra. Tautinius drabužius išvysime nebent per dainų šventę arba penktadienio vakarais stebėdami laidą „Duokim garo“. Ekspertų teigimu, situacija pamažu keičiasi, tačiau abejojama, kad kiekvieno lietuvio spintoje atsiras po tokį kostiumą.

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (854)

2016 spalio mėn. 24 d. 18:09
Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

Orai bus niūrūs (1)

2016 spalio mėn. 25 d. 00:02
Orai bus niūrūs
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Dangus šią savaitę dažniausiai bus labai niūrus. Nuo lietaus atsikvėpti galėsime bene tik vieną dieną – ketvirtadienį. Speigas į mūsų šalį dar neskuba, priešingai, oras kasdien bus vis šiltesnis. Tad jei ne vėjas ir krituliai paskutinės spalio dienos būtų labai neblogos.