"Microsoft" pristato naują "Media Player"

 (1)
"Microsoft" išleido parodomąją "Windows Media" grotuvo versiją, žengdama dar vieną žingsnį kovoje su daugialypės terpės internete rinkoje kol kas dominuojančia "RealNetworks".
Naujuoju "Windows Media Player 7" korporacija "Microsoft" laikosi vis populiarėjančios krypties kurti universalius grotuvus, suderinamus su daugeliu daugialypės terpės standartų. Be to, "Media Player 7" pasiūlys galimybes laikyti, įrašinėti ir tvarkyti skaitmeninės muzikos failus. Tokį grotuvą netrukus ketina išleisti ir "RealNetworks".

Analitikai naująjį "Media Player" vadina realia galimybe sumažinti "RealNetworks" dominavimą rinkoje.

Naujasis "Microsoft" grotuvas bus suderinamas su keliais, tačiau ne visais garso ir vaizdo formatais. Tarkim, juo bus galima klausytis MP3 failų, tačiau jis nebus suderinamas su "RealNetworks" sukurtais formatais.

"Windows Media Player 7" turės naują vartotojo sąsają, suderinamą su vadinamaisias "apvalkalais" - galimybe keisti grafinę sąsają. Galutinė grotuvo versija pasirodys šiais metais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Trys mėnesiai po „Brexit“ referendumo: visiška nežinomybė ir laukimas (12)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 14:38
Trys mėnesiai po „Brexit“ referendumo: visiška nežinomybė ir laukimas
Vida Press nuotr.
Praėjus daugiau nei trims mėnesiams po Didžiosios Britanijos pasirinkimo palikti Europos Sąjungą vis dar daug nežinomybės.

Scenarijus: socdemai lieka valdžioje, tik be A. Butkevičiaus (228)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 13:41
Algirdas Butkevičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Politikai nekantraudami laukia rinkimų ir paklausti apie galimas koalicijas nuolat kartoja, kad viščiukus skaičiuos tik tada, kai bus aišku, kas, kiek vietų Seime laimėjo. Tačiau tai nėra visiška tiesa.

A. Tapinas. Nuoširdus „ačių” naujiesiems luditams ir „Youtube“ blokuotojams (299)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 10:54
Andrius Tapinas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Mane vis dar stebina (nors gal ir neturėtų), kiek dar daug Lietuvos žmonių gyvena kategoriškai atsisakydami pripažinti faktą, kad kieme XXI amžius. Patį faktą jie supranta, kalendorius gi po nosimi, bet tiesiog atsisako jį pripažinti ir renkasi gyventi XX-ame. Kur viskas buvo aišku ir sisteminga, ekonomika buvo planinė, valdininkų bijojo, o televizorius rodė dvi programas.

Dvigubas skausmas šeimai: dvyniams diagnozuotas tos pačios retos rūšies vėžys (4)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 14:23
Identiški dvyniai Zane‘as ir Zacas Taylorai visada viską darė kartu. Nuo pirmųjų žingsnių iki draugysčių su kitais vaikais – jie visada buvo neišskiriami. O dabar penkerių metų berniukus suvienijo dar vienas dalykas, šįkart baisus: jie abu susirgo vėžiu.

Osle – apgailėtinomis sąlygomis gyvenančių benamių iš Rytų Europos stovykla (20)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 14:30
Benamių iš Rytų Europos stovykla
Stopkadras / tv2.no
Šiaurinėje Oslo dalyje esančiame rajone – išdygęs palapinių miestelis, lauko kėdės, mediniai stalai ir šiukšlių krūvos. Ten lankantis tenka atidžiai dairytis, jei nenori įlipti į žmonių išmatas. Čia apie 20 žmonių gyvena sąlygomis, kurias dauguma pavadintų žeminančiomis ir apgailėtinomis, rašo Ronnie Baraldsnesas iš TV2.