"Microsoft" prezidentas pristatė "Visual Basic 7.0"

 (1)
"Microsoft" prezidentas Steve Balmeris antradienį pristatė naują programavimo "Basic" kalba įrankio "Visual Basic" versiją, trumpai papasakodamas apie pagrindines jos galimybes. "Visual Basic 7.0" įrankių rinkinys turėtų pasirodyti šiais metais.
"Visual Studio 7.0" pakete pagrindinis dėmesys bus skiriamas programavimui internete, naudojantis XML ir COM++ standartais. Tarkim, vienas naujas komponentas "ASP++ Web Forms" leis programuotojams sukurti "Visual Basic" formas ir patalpinti jas internete. Taip, anot S. Ballmerio, internetui bus galima pritaikyti formomis paremtas taikomasias programas.

"Microsoft" taip pat baigia kurti "Windows 2000 DNA" programavimo architektūrą, paremtą "Windows 2000" operacine sistema, "Visual Studio" ir kitais įrankiais, pavyzdžiui būsimąją nauja "SQL Server" duomenų bazių versija. Šią architektūrą "Microsoft" pristatė pernai rugsėjį ir iškart susilaukė specialistų kritikos. Šie teigė, jog aplinka perdaug orientuota į "Windows", taip suteikiant programuotojui mažiau laisvės, nei jis turi kurdamas panašiose "Sun Microsystems" ar "IBM" aplinkose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Tokių stebuklų dar nėra buvę: kuo gali virsti karinė slėptuvė (34)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 13:52
Slėptuvė pajūrio regioniniame parke
DELFI (B. Davidonytės nuotr.)
Pajūrio regioniniame parke – nemažai įvairių „stebuklų“, kai draustiniuose visais būdais stengiamasi įrodyti buvusios sodybos faktą ir pasinaudoti vienintele galimybe ten statyti namus. Pavyzdžiui, oficialiai kaip rūsį bandoma įregistruoti ir buvusius karinius įtvirtinimus arba slėptuvę.

Rinkos ekonomikos statusas Kinijai – pabaigos pradžia Lietuvos gamintojams? (107)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 13:23
Kinija agresyviai, nesiruošdama vykdyti prisiimtų įsipareigojimų keisti savo politinę ir ekonominę sanklodą, siekia būti pripažinta rinkos ekonomikos valstybe.

Keistas A. Jolie gyvenimas: peilis – kaip sekso žaisliukas ir utėlėmis užkrėsti vaikai (71)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 12:32
Angelina Jolie, Billy Bobas Thorntonas
Vida Press
Kartą Angelina Jolie teigė miegojusi tik su keturiais vyrais, trys iš kurių buvo jos sutuoktiniai. Tačiau iš tiesų 41 metų Angelinos Jolie seksualinis gyvenimas bent jau iki šiol buvo gerokai keistesnis, negu Holivudas galėtų pagalvoti, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (219)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 10:01
Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Vilnietė skausmingai įsitikino, kokiu vėžiu Lietuvoje susirgti „apsimoka“ (22)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 12:47
Kiaušidžių vėžys kasmet diagnozuojamas beveik ketvirčiui milijono moterų visame pasaulyje. Į šią statistiką prieš dvejus metus pateko ir 48-erių vilnietė Rasa (vardas ir pavardė redakcijai žinomi). Išsekus gydymo galimybėms, moteris kelia natūralų klausimą – kodėl nėra kompensuojama biologinė terapija, galinti išgelbėti jos gyvybę?