"Microsoft" patenkinta legalizacijos akcija

 (2)
B. Kruse teigė esąs patenkintas ne tik sumažėjusiu piratavimo lygiu, bet ir keturiskart padidėjusiu programinės įrangos pardavėjų skaičiumi.

Spaudos konferencijoje BNS biure dalyvavusi didiesiems programinės įrangos kūrėjams atstovaujančios "Business Software Alliance" organizacijos advokatė Jolanta Pranckevičienė ir "Microsoft" atstovai teigė, jog pasibaigus legalizacijos akcijai, bus pradėta aktyvesnė kova su piratais.

J. Pranckevičienės teigimu, iki šiol mokesčių policija tik rinko medžiagą apie nelegalios programinės įrangos vartotojus, o greitai pradės juos tikrinti.

Iki šiol Mokesčių policija patikrino 30 kompiuterių pardavėjų bei 12 įmonių, naudojančių programinę įrangą, ir visose jose rado nelegalios įrangos. Teismų sprendimais administracine tvarka nubausta 25 nelegalios programinės įrangos vartotojai, pateikti 6 civiliniai ieškiniai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (116)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 22:34
Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Vieno žiauriausių žudikų Lietuvos istorijoje žmonai – nemalonumai (85)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 18:55
S. Gaidjurgio šeimos sodyba
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Šilutės rajone, Svencelės telmologiniame draustinyje, stūkso žiauriausio vakarų Lietuvos žudiko, nuteisto iki gyvos galvos Sigito Gaidjurgio sodyba, kurioje dabar gyvena jo žmona. DELFI paviešinus informaciją apie dešimtmečiais iš baimės institucijų aplenkiamą objektą, sodyboje buvo atlikti patikrinimai ir nustatyti pirmieji pažeidimai.

Kaune iš kūliais virtusio „VW Golf“ iškrito alkoholio buteliai, vairuotojas prašė nekviesti policijos (3)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 23:02
Kaune iš kūliais virtusio „VW Golf“ iškrito alkoholio buteliai, vairuotojas prašė nekviesti policijos
DELFI skaitytojo nuotr.
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kaune kelis kartus kūliais vertėsi „VW Golf“ automobilis. Vienas žmogus, keleivis, išvežtas į klinikas. Tik laimingo atsitiktinumo dėka automobilis „VW Golf“ neįsirėžė į avarijos liudininkus. O štai vairuotojo prašymas sutrikdė ir papiktino.

L. Pernavas: Vilniuje dirba 1 tūkst. 500 policininkų, iš jų tik 40–60 – gatvėse

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 23:26
Linas Pernavas
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Pradėta įgyvendinti policijos reforma kelia vis daugiau klausimų. Pradėtą reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė, ir policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas policijoje – pokalbis laidoje „Dėmesio centre“ su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu, Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos pirmininke Loreta Soščekiene.

26-erius metus skrydžių maršrutus sudarinėjantis italas: jei įgula pastebi klaidą, gali būti ir per vėlu (19)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 19:25
Giovanni Brusa
Asmeinio albumo nuotr.
Ne paslaptis, kad saugiausias būdas keliauti – skristi lėktuvu. Praėjusiais metais viena lėktuvo avarija, kurioje žuvo žmonės, įvykdavo kas 3.1 mln. skrydžių. Šansai žūti autokatastrofoje yra 100 kartų didesni nei žūti ore. Jūsų skrydžio saugumu rūpinasi ne tik lėktuvo įgula, bet ir daugybė žmonių dirbančių ant žemės. Vieni iš jų – skrydžių dispečeriai. Plačiau apie šią profesiją DELFI sutiko papasakoti 26-erius metus šį darbą dirbantis italas Giovanni Brusa.