“Microsoft” parengė “Windows 2000” atnaujinimą

 (1)
”Microsoft” testuotojams pateikė pirmojo “Windows 2000” pataisų paketo “beta” versiją. Kaip pranešė “WinInfo” interneto svetainė, net 190 MB dydžio paketą šiuo metu gali atsisiųsti tik “Microsoft” programuotojų tinklo (MSDN) prenumeratoriai.
Iš paketo aiškinamojo rašto matyti, jog pakete daugiausia pataisų, susijusių su techninės įrangos suderinamumu, saugumu bei patikimumu. Pakete yra pataisos operacinės sistemos “Professional”, “Server” ir “Advanced Server” versijoms. “Microsoft” atstovai neatsakė į telefonu užduotą klausimą, kada paketas pasirodys viešai. Anksčiau korporacija buvo pranešusi, jog pirmojo pataisų paketo galima tikėtis vasarą. Daugelis didelių korporacijų atidėjo “Windows 2000” įdiegimą savo kompiuterių sistemose, laukdami pirmojo pataisų paketo. Tą padaryti patarė ir rinkos analizės bendrovės, pavyzdžiui, “Gartner Group” ar “The Meta Group”.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės? (740)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Lietuvoje vyksta rinkimai: kas juos laimės?
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Sekmadienį vyksta antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą paaiškės 68 nauji Seimo nariai.

Pirmoji „Ikea“ parduotuvė išlikusi iki šiol: kaip atrodo turtingiausio pasaulio šykštuolio darbo kabinetas (17)

2016 spalio mėn. 23 d. 11:35
Pirmoji „Ikea“ parduotuvė išlikusi iki šiol: kaip atrodo turtingiausio pasaulio šykštuolio darbo kabinetas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Mažas Švedijos miestelis Almhultas, kuriame gyvena vos 9 tūkstančiai žmonių jau senokai tapo didžiulio verslo giganto „Ikeos“ širdimi. Iki šiol pagrindinė šios įmonės būstinė yra įsikūrusi ne dideliame Švedijos mieste, o ten, kur buvo atidaryta pirmoji parduotuvė.

A. Butkevičius pasidalino prognozėmis (80)

2016 spalio mėn. 23 d. 10:53
Valdančiųjų socialdemokratų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius žada artimiausiu metu pasakyti savo ateities planus partijoje ir prognozuoja, kad socialdemokratai naujajame Seime dirbs opozicijoje.

G. Landsbergis: koalicijos formavimas gali prasidėti jau šį vakarą (67)

2016 spalio mėn. 23 d. 12:13
Gabrielius Landsbergis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad būsimos koalicijos formavimas gali prasidėti jau sekmadienio vakarą, ir teigia, kad mato galimybių, jog nauja valdžia būtų stabili.

Atskleidė, kokio gripo tikėtis šiemet, ir kas palūš pirmieji (59)

2016 spalio mėn. 23 d. 09:17
Gripo sezonai yra nenuspėjami ir gali labai skirtis vienas nuo kito. Nors Europoje gripo epidemijos registruojamos kasmet, tačiau jų pradžia, intensyvumas ir trukmė labai skiriasi viena nuo kitos.