“Microsoft” nori būti ir Jūsų televizoriuje

Korporacija ”Microsoft” pristatė savo viziją, kaip “Windows” technologijos dėka televizija galėtų tapti interaktyvia. Tačiau nebijokite – Jūsų televizorius nenuluš tris kartus per dieną.
“Microsoft” TV platforma sukurta keturių programinės įrangos paketų pagrindu. Du iš paketų būtų naudojami televizoriuose.

Šiuolaikiniuose televizoriuose vartotojai gali naudoti “Microsoft TV Basic Digital” programinę įrangą, kurios dėka galima dalyvauti virtualiuose pokalbiuose bei tvarkyti elektroninį paštą.

Ateities televizoriuose galės veikti “Microsoft TV Advanced”. Kitus du paketus naudos kabelinės bei palydovinės TV operatoriai.

Rinkos stebėtojai jau keletą metų kalba apie interkatyvią televiziją, tačiau kol kas ji nėra paplitusi. Didelės sėkmės nesusilaukė ir kiti bandymai kompiuterio galimybes perkelti į televizorių, pavyzdžiui, “WebTV”.

Pagrindine nesėkmės priežastimi analitikai įvardina ne technologiją. “Akivaizdu, jog naudojimasis už kelių metrų esančiu televizoriumi skiriasi nuo darbo “Windows”, teigia “Gartner Group” analitikas Chrisas LeTocqas.

Interaktyviai TV paplisti reikia kokios nors taikomosios programos, kuri staiga taptų reikalinga kiekvienam.

Tačiau kol kas nežinoma, kokia tai galėtų būti taikomoji programa ir kaip ji gali patraukti vartotojus, puikiai žinančius, ko jiems reikia iš tos didelės dėžės svetainėje.

Galbūt ta programa taps “The Kiss Principle” – “Microsoft TV” programinė įranga interkatyviems pokalbiams. Naudodamiesi programa, žiūrovai galėtų diskutuoti apie tai, ką mato, su kitais atvirame arba tik su draugais uždarame pokalbių kambaryje. ”The Kiss Principle” veiks ne tik su “Microsoft TV” programine įranga, bet ir “OpenTV” platformoje, o netrukus “Sun” sukurtoje “Java TV” bei “Liberate” sukurtoje “TV Navigator”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Į Lietuvą žengia naujas prekybos tinklas: pirma parduotuvė jau stovi (42)

2016 spalio mėn. 22 d. 23:26
Prekybos centras "Depo" Klapėdoje
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Lietuvoje jau šiemet duris atvers pirmasis Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centras. Gruodį jis turėtų būti atidarytas Klaipėdoje, o Lietuvoje numatoma pastatyti dar keturis „Depo“ prekybos centrus.

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (728)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:38
Admiral Kuznetsov
AP/Scanpix nuotr.
Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Seksualumo ir meilės meno moko tūkstančius: svarbu laikytis pagrindinių taisyklių (33)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:02
Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistai, santykių tobulinimo mokymų programos autoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, ką tik išleidę knygą apie laimę poroje „Amžinas medaus mėnuo“, sako, kad viską, apie ką kalba, išbandė kurdami savo santykius.

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (46)

2016 spalio mėn. 22 d. 21:30
Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Žmonės, kurie grįžo iš mirties: sąmonę atgavo net po 3 dienų morge (19)

2016 spalio mėn. 22 d. 22:50
Kaip reaguotumėte, grįžę namo ir radę virtuvėje pietus gaminančią senelę, kuri neseniai mirė?