"Microsoft Network" teiks interneto paslaugas per palydovą

Izraelio Peta Tikvos mieste įsikūrusi "Gilat Satellite Networks" ir MSN iki metų pabaigos pradės bendrai teikti šias paslaugas JAV. Manoma, kad ryšio sparta bus net 10 kartų didesnė už įprastinio telefoninio ryšio greitį.

Iš pradžių "Microsoft" ketina pardavinėti šias paslaugas per savo susivienijimą su korporacija "Tandy" ir per 7 000 savo turimų "Radio Shack" parduotuvių. Bus siūlomi tik visiškai sukomplektuoti paketai, įskaitant palydovines antenas ir palydoviniam ryšiui pritaikytus kompiuterius, pareiškė "Microsoft" atstovas spaudai Tomas Pilla (Tomas Pila).

"Microsoft" ir "Gilat" ieško galimybių atskirai pardavinėti interneto paslaugas, bet kol kas neturi planų tai daryti. Jos taip pat ieško kompiuterių gamintojo, kuris gamintų palydoviniam ryšiui pritaikytus kompiuterius.

"Gilat" sudarys naują bendrovę naujosioms palydovinėms interneto paslaugoms tvarkyti. Naujoji bendrovė "Gilat-To-Home" gaus 50 mln. dolerių investicijų iš "Microsoft". "Microsoft" turės 26 proc. "Gilat-To-Home" dalį.

Naujajai bendrovei vadovaus buvęs "Packard Bell Electronics Inc." viceprezidentas Zuras Feldmanas. "Gilat-To-Home" bus įsikūrusi Virdžinijos valstijos Maklino mieste.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (53)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 00:08
Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Kandidatų į Seimą piniginių paslaptys: skolos, turtai ir prabangios moterų dovanos (282)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 20:00
Kandidatų į Seimą turto deklaracijos užminė ne vieną mįslę. Kai kurie kandidatai per metus turėjo itin daug neapmokestinamų pajamų ir nuo savo gautos pajamų sumos sumokėjo gana mažai mokesčių. Vienas iš tokių politikų – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

A. Nikžentaitis – apie Lietuvos kaimynę, kurios vertinti be emocijų neįmanoma: keista situacija (267)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 18:47
Dalia Grybauskaitė, Andrzejus  Duda
Reuters
Profesorius, habilituotas daktaras Alvydas Nikžentaitis sako, kad į visiško tarpusavio supratimo laikus Lietuva ir Lenkija veikiausiai niekada nebesugrįš, tačiau palikti dvišalius santykius tokioje kalno papėdėje, į kokią jie yra nusiritę šiandien, būtų mažiausiai neišmintinga.

Darbo skelbimai: ko negalima juose rašyti? (36)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 21:24
Darbo skelbimai: ko negalima juose rašyti?
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Ly­gių ga­li­my­bių kon­tro­lie­riaus tar­ny­ba šiuo me­tu vyk­do są­mo­nin­gu­mo di­di­ni­mo kam­pa­ni­ją „Už kom­pe­ten­ci­ją“, nu­kreip­tą į dis­kri­mi­nuo­jan­čius dar­bo skel­bi­mus.

Avarija Vilniaus centre - susidūrimas ir smūgis į parduotuvę (5)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 23:45
Šeštadienį 23.18 val. policija gavo pranešimą, kad sostinės senamiestyje įvyko avarija, kurios metu susidūrė du automobiliai ir vienas jų vos neįlėkė į parduotuvę.