"Microsoft" ketina išleisti 64 bitų "Windows 2000 Beta" versiją

"Microsoft" antrajame šių metų ketvirtyje ketina išleisti pirmąją 64 bitų operacinės sistemos "beta" versiją, skirtą "Intel Itanium" procesoriui, pranešė korporacijos atstovai. Galutinė versija bus išleista tuomet, kai pasirodys "Intel" sukurtas 64 bitų procesorius. Tai turėtų būti dar šiais metais.
Tai tik vienas iš keleto programinės įrangos giganto projektų grupėje, kodiniu pavadinimu "Whistler". "Microsoft" nusprendė naudoti šį vardą, sujungus namų vartotojams skirtos NT technologija paremtos operacinės sistemos, kodiniu pavadinimu "Neptune", ir verslui skirtos naujos "Windows 2000" versijos, kodiniu pavadinimu "Odyssey", kūrimą. "Whistler" pavadinimas, kuriuo dabar vadinama bendra operacinė sistema, pakeisianti visus dabartinius "Microsoft" produktus, anksčiau buvo naudojamas technologijai, kurios dėka būtų sutrumpintas be galo ilgas operacinės sistemos pasikrovimo laikas.

"Microsoft" šiais metais ketina išleisti dar keletą operacinių sistemų grupės produktų. Vasarą turėtų pasirodyti "Windows 2000 Datacenter" ir "Windows Millennium Edition", dar vadinama "Windows Me", operacinės sistemos. "Windows Me" yra paremta dabartiniu "Win 9.X" kodu ir bus paskutinė, sukurta tokiu pagrindu.

Namų vartotojams skirta NT versija turėtų pasirodyti apie 2001-ųjų kovą, tuo tarpu atitinkama verslui skirta versija - ne anksčiau kaip 2001-ųjų pabaigoje, teigia korporacijai artimi šaltiniai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Ramino, kad simptomai būdingi daugeliui, o po to nuskambėjo diagnozė – ketvirta stadija (18)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:03
Liveta Žiaurytė - akcija Naujojoje Akmenėje
Facebook nuotr.
Neretai vaikams (dažniausiai iki 12 metų) pasireiškia vadinamieji augimo skausmai – dėl greito augimo, ypač po didesnio krūvio, skauda blauzdikaulius ir šeivikaulius. Kai tokie simptomai pasireiškė 16-metei Livetai Žiaurytei, gydytojai tikino per daug nesijaudinti – taip būna daugeliui. Visgi tikroji diagnozė buvo daug baisesnė.

Verslininkams – juodos dienos: tiek bankrotų nebuvo per visą nepriklausomybės laikotarpį (70)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:22
Praėjusiais metais Lietuvoje bankrutavo daugiausiai mažmeninės prekybos įmonių per visą nepriklausomybės istoriją – 259-ios. DELFI kalbintas verslininkas teigia, kad smulkiam mažmeninės prekybos verslui kaip niekada sunku ir greitai jo gali išvis nebelikti, tačiau ekspertai situacijos nedramatizuoja ir tikina, jog tai – natūralūs procesai.

Parduotuvėje nuvirtusios skalbyklės istorijoje – atomazga vaizdo įraše matyti, kaip vaikai laksto parduotuvėje

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 18:14
Parduotuvėje nuvirtusios skalbyklės istorijoje – atomazga
Bendrovės nuotr.
Prekybos tinklo „Avitela“ parduotuvėje Šiauliuose vaikui imant balioną nuvirtusios skalbyklės istorijoje aiškėja, kad mamai už parduotuvės praradimus mokėti nereikės.

Prieš Lietuvoje gyvenančią etiopę – emigranto rasistinis išpuolis (405)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 15:39
Eskedar Maštavičienė ir Laurynas Mickus
DELFI montažas
Iš Etiopijos dėl šalyje siaučiančių neramumų į Lietuvą emigravusi ir sėkmingai Vilniuje šeimą sukūrusi 31 metų Eskedar Maštavičienė tapo žiauraus rasistinio išpuolio auka – ją dėl kūno spalvos įvairiais įžeidžiančiais ir žeminančiais žodžiais išvadino trumpam į tėvynę iš Jungtinės Karalystės grįžęs emigrantas.

Klientas atskleidė „Tele2“ naujovės spragą (4)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 17:49
Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas Mantas, kurio vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi.