"Microsoft" kampanija - prieš nelegalią įrangą

 (5)
Viena didžiausių pasaulio programinės įrangos bendrovių - "Microsoft" balandžio mėnesį pradėjo antrą kampanijos prieš nelegalios programinės įrangos vartojimą Baltijos šalyse etapą.
Apie tai pranešama viešųjų ryšių agentūros "Jonkus ir partneriai" antradienį išplatintame pranešime spaudai.

Balandžio 18 dieną "Microsoft" produktų platintojams Baltijos šalyse buvo išsiųsti laiškai, kviečiantys nenaudoti piratinės programinės įrangos arba legalizuoti turimą.

"Mes teikiame pagalbą "Microsoft" produktų platintojams, kad šie savo ruožtu galėtų padėti savo klientams naudotis "Microsoft" produktais. Žinoma, mes galime dirbti kartu tik su tais platintojais, kurių požiūris į darbą su klientais, taip pat į įstatymo dėl intelektinės nuosavybės teisės laikymąsi yra rimtas", sakė "Microsoft" vadovas Baltijos šalyse Bo Kruse.

Balandžio 28 dieną draudimo bendrovėms, kelionių ir reklamos agentūroms, architektų ir kitoms bendrovėms, intensyviai naudojančioms programinės įrangos produktus, buvo išsiųsta maždaug 3 tūkst. laiškų.

1999 metų rudenį Baltijos valstybėse vyko "Microsoft" legalizavimo kampanija, kurios metu įrangą buvo siūloma legalizuoti mažesne nei pardavimų kaina. Ši vienkartinė akcija buvo paskutinė galimybė nelegalios įrangos savininkams įsigyti legalios "Microsoft" programinės įrangos su nuolaida.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Nori negerti, bet nebegali: kada įvyksta lemtingas pokytis (25)

2016 spalio mėn. 22 d. 18:22
Dar tik pusė aštuntos, o prie kioskelio būriuojasi kompanija. „Baltus arklius reik baidyt“, – į labo ryto palinkėjimą atsako gyviausias.

Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai apšvarino savo narius? (85)

2016 spalio mėn. 22 d. 17:06
Kur dingsta rinkimų atlyginimams skirti pinigai: pirmininkai <em>apšvarino</em> savo narius?
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Rinkimų apylinkių komisijų nariai neseniai gavo atlyginimą už rugsėjo mėnesį. Atlyginimai, žinoma, nedideli, tačiau kai kurių komisijų nariai skundžiasi, kad dėl to kaltas ne tik mažas finansavimas, tačiau ir nesąžiningi komisijų pirmininkai, kurie sau išsimoka daug didesnes algas.

Pasaulio paranoja pasitvirtino – V. Putinas nejuokauja ir pradeda Šaltąjį karą (1734)

2016 spalio mėn. 22 d. 12:30
Vladimiras Putinas
Sputnik/Scanpix
Pernai išleistoje Michailo Zygaro knygoje „Visi Kremliaus vyrai“ pateikta daug išmintingų pastebėjimų apie JAV ir Rusijos santykius, dauguma jų grįsti pastaruosius metus tuos santykius kūrusių Amerikos architektų įžvalgomis.

Vilnietė nebeištvėrė ir papasakojo apie ligą, dėl kurios išprašo iš sporto salės, baseino ir net troleibuso (119)

2016 spalio mėn. 22 d. 15:09
Rita Asakavičiūtė žvyneline serga jau nuo trejų metų. Vilnietės teigimu, optimistinis jos būdas neleido ligai jos palaužti psichologiškai, tačiau istorijos, kurias ji girdi iš kitų pacientų, gniaužia kvapą. Šia liga sergantys žmonės kasdien susiduria ne tik su smerkiančiais žvilgsniais, bet ir su patyčiomis ir netolerancija.

Vaikiškai klydęs „Lietuvos rytas“ gavo antausį Utenoje (12)

2016 spalio mėn. 22 d. 16:45
Vaikiškai klydęs „Lietuvos rytas“ gavo antausį Utenoje
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Šeštadienio pavakarę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate žiūrovai išvydo praėjusių metų mažojo finalo pakartojimą, kuriame užfiksuotas netikėtumas. Pastaruoju metu buksavęs Utenos „Juventus“ (3/5) klubas namuose 81:74 (17:16, 23:25, 17:17, 24:16) ant menčių paguldė Vilniaus „Lietuvos rytą“ (6/2).