“Microsoft” ir “Xerox” kuria bendrą įmonę

Korporacijos “Microsoft” ir “Xerox” paskelbė formuojančios kompaniją, kursiančią naujas technologijas autorinėms teisėms internete apsaugoti.
Joins "Microsoft" and "Xerox"
Bendra įmonė “ContentGuard Inc.” išsivystė iš vieno “Xerox” skyrių, kuris sukūrė naują programavimo kalbą, leidžiančią rašytojams, muzikantams bei leidėjams tiksliai nustatyti, kaip jų kūriniais naudojasi vartotojai.

Pavyzdžiui, muzikos kompanija į skaitmeninį garso failą gali įterpti kodą, kuris nurodys, kiek kartų failas gali būti perkopijuotas ar perklausytas. Kalba leidžia apsaugoti dokumentus, kad šie nebūtų atspausdinami ar išsiunčiami elektroniniu paštu.

“ContentGuard” leis nemokamai naudotis programavimo kalba bei pardavinės programinę įrangą, naudojančią šią kalbą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Estijos prezidentė įvardijo šalies sėkmės formulę (67)

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi naujoji Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid sako, kad į kylančias geopolitines grėsmes geriausia raguoti vieningai laikantis su sąjungininkais ir Eurpoje ir NATO.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu (50)

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Stasys Jakeliūnas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

R. Karbauskis apie santykius su Lenkija: neturime kito pasirinkimo (20)

2016 spalio mėn. 28 d. 06:37
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Lietuvos užsienio politika turi būti tęsiama, tačiau dėl geopolitinės padėties reikia gerinti santykius su kaimynais, ypač – su Lenkija. Taip LRT.lt teigia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

Su grėsme susidūrusi „Islamo valstybė“ keičia taktiką: Paryžiaus išpuoliai gali pasikartoti (48)

2016 spalio mėn. 28 d. 00:02
Islamo valstybės sostinė Raka
AP/Scanpix nuotr.
Praėjusią savaitę dešimtys „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų surengė koordinuotą išpuolį prieš valdžios ir saugumo pajėgų infrastruktūros objektus Šiaurės Irako Kirkuko mieste, esančiame daugiau kaip 160 kilometrų nuo Mosulo fronto linijos.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (131)

2016 spalio mėn. 27 d. 23:02
Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.