"Microsoft" imasi griežtos kovos su piratais

"Microsoft" ketina imtis griežtesnių veiksmų prieš piratinės programinės įrangos platintojus, dėl kurių, įvairiais duomenimis, visi programinės įrangos gamintojai praranda apie 20 proc. pajamų.
Pirmiausia, korporacija ketina imtis griežtesnės interneto kontrolės, nustatant svetaines, siūlančias parsisiųsti nelegalios programinės įrangos, o vėliau, faktams pasitvirtinus, siekiant jas uždaryti.

"Microsoft" taip pat susitarė su kompiuterių gamintojais dėl kai kurių prieš piratus nukreiptų veiksmų. Tarkim, naujos programinės įrangos kompaktiniai diskai turės naujus autentiškumo sertifikatus, kuriuos gamintojai galės pritvirtinti prie kompiuterio korpuso, taigi, vartotojai žinos, kad programinė įranga yra legali. Skirtingai nei anksčiau, sertifikatuose bus pažymimas ne tik produkto numeris, bet ir jo pavadinimas.

Vartotojams parduodami kompaktiniai diskai turės hologramą, neleidžiančią kopijuoti disko turinio bei leidžiančią vartotojui įsitikinti, kad diskas yra originalus.

Galiausiai, vartotojams teks būtinai užsiregistruoti, norint naudotis programine įranga. Neužsiregistravus, programa veiks 50 kartų, o vėliau nustos veikusi, kol nebus užsiregistruota. Vartotojai taip pat negalės įdiegti programos savo kompiuteryje, o vėliau duoti ją įsidiegti draugui, nes tai nustatys automatinio registravimo funkcija ir to padaryti neleis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Tradicinių bankų laukia neišvengiami pokyčiai (22)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 21:15
Finansinių technologijų (angl. santrumpa fintech) greita plėtra ir elektroninių mokėjimų įsigalėjimas paskatino diskusiją, ar naujosios ekonomikos įmonės gali pakeisti tradicinius bankus.

R. Valatka. Po auksinių šakučių – auksinis Vilniaus Sporto rūmų remontas? (254)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 18:58
Rimvydas Valatka
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Mažinam Seimo narių skaičių iki 111? Taip! Nueinanti Seimo dauguma krykštauja radusi tautai žaislą. Ateinantieji žada mums pastatyti T. Campanellos „Saulės miestą“. Su Karjeros agentūra ir vimdymo nuo vyno etiketėmis. O Vilniaus Sporto rūmuose šmirinėjančios žiurkės krebžda apie tai, ant ko pasimausim po auksinių šakučių.

Bute Kaune kilo gaisras: žuvo du žmonės (16)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 21:49
Bute Kaune kilo gaisras: žuvo du žmonės
Kas vyksta Kaune nuotr.
Sekmadienį, rugsėjo 25 d., 21.03 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kaune, Taikos pr. 60 dega butas, viduje gali būti žmonių.

Kaip vakarais laiką leido Maironis? (36)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 20:47
Kaip vakarais laiką leido Maironis?
Archyvo nuotr.
Rugsėjo 16-ąją Maironio lietuvių literatūros muziejuje lankytojams bus atvertas literatūros klasiko, prelato Maironio memorialinis butas, kuris per pastaruosius metus restauruotas visiškai tiksliai.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (534)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 17:13
„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.