"Metallica" atsisakė kaltinimų Yale'io universitetui

 (5)
Grupė "Metallica", iškėlusi bylą kompanijai "Napster" ir trims universitetams, atsisakė kaltinimų Yale'io universitetui po to, kai pastarasis sutiko užblokuoti priėjimą iš savo kompiuterinio tinklo prie "Napster" internetinio tinklapio.
Metallica
Yale'io universitetas užblokavo priėjimą prie tinklapio praėjus savaitei po to, kai "Matallica" šiai mokymo įstaigai, dar dviems universitetams bei kompanijai, gaminančiai "Napster" programinę įrangą, iškėlė bylą dėl kopijavimo teisių pažeidinėjimo.

Yale'io universiteto atstovas Tomas Conroy'jus teigė, kad prieš kelis mėnesius jau buvo apribotas priėjimas prie "Napster" tinklapio darbo valandomis, nes taip buvo stengtasi sumažinti vietinio kompiuterinio tinklo apkrovimą. Be to, vasario mėnesį mokykla priminė visiems studentams, besinaudojantiems "Napster" programine įranga, apie kopijavimo teisę ginančius įstatymus.

Trečiadienį "Matallica" pareiškė atsisakanti kaltinimų Yale'io universitetui.

"Mes labai vertiname greitą Yale'io universiteto reakciją bandant užkirsti kelią kopijavimo įstatymų pažeidinėjimą bei apsaugant intelektualinę nuosavybę," pranešė grupės atstovas. "Mes kiaušinis dėkingi už jų greitą reakciją į šitą problemą."

"Napster" programinė įranga interneto vartotojams suteikia galimybę ieškoti ir parsisiųsti muzikines MP3 formato bylas tiesiogiai iš kitų vartotojų kompiuterių kietųjų diskų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai (108)

2016 spalio mėn. 24 d. 18:09
Susipažinkite: mokslininkai, galvijų augintojai ir kiti naujojo Seimo nariai
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Suskaičiavus Seimo rinkimų antrojo turo rezultatus paaiškėjo, ką į šalies parlamentą išrinko Lietuvos piliečiai. Po kelių savaičių parlamentarų kėdes užims žmonės, daugelio kurių pavardės yra menkai težinomos, nors į Seimą išrinkti naujokai antrajame ture įveikė ir patyrusius politikos vilkus.

V. Laučius. Tiesiog kažkada tai turėjo įvykti (383)

2016 spalio mėn. 24 d. 16:17
Stasys Jakeliūnas, Liana Ruokytė Jonsson
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Triuškinamą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pergalę Seimo rinkimuose paaiškina ne tik įvaizdžių kovos dalykai, bet ir socialinio teisingumo poreikis bei nusivylimas socialiai nejautria neoliberalia politika. Kiti paaiškinimai arba papildo šį, arba nuveda į lankas.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (118)

2016 spalio mėn. 24 d. 15:35
Stasys Jakeliūnas ir Algirdas Butkevičius
DELFI montažas
Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Su V. Putinu draugaujantis Vengrijos premjeras: turime padėti Baltijos šalims jaustis saugioms (195)

2016 spalio mėn. 24 d. 16:15
„Turime vykdyti tokią politiką, kad pasaulio galybės būtų suinteresuotos Europos sėkme. Tam reikalingas išmintingas ir apgalvotas bendradarbiavimas, taip pat ir su Rusija ir Vladimiru Putinu“, – pareiškė pirmadienį Lenkijos laikraštyje „Polska The Times“ paskelbtame interviu Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas.

Dar negirdėtas teisėjos išpuolis: debile, mąstyk, jeigu dar turi kažkiek smegenų (35)

2016 spalio mėn. 24 d. 17:46
Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėja Virginija Jurkštienė, dėl kurios užgaulaus ir įžeidžiančio elgesio iš darbo išėjo dvi posėdžių sekretorės, turėtų gerokai permąstyti savo elgesį, nes kitu atveju gali tekti nusivilkti teisėjo mantiją.