"McAfee" sukūrė apsaugą nuo atakų

Bendrovės "Network Associates" padalinys "McAfee" sukūrė apsaugą nuo "denial-of-service" tipo atakų, kurios praėjusią savaitę pakenkė kelioms populiariausioms interneto svetainėms.
Bendrovė atnaujino programą "VirusScan" taip, kad ši atpažintų "Zombie" kodą, kuris, teigiama, ir yra panaudojamas grupei "denial-of-service" tipo atakų surengti. Tokioms atakoms, kurių metu nepasiekiami tapo vieni populiariausių interneto vartų, pavyzdžiui Yahoo.com ar MSN, gali būti panaudoti šimtai ir tūkstančiai galingų tarnybinių stočių, teigia "Mafee" atstovai. Atakos surengiamos, įterpus visiems prieinamą kodą, pavadintą "Zombie".

Anot "McAfee", vartotojai gali atsisiųsti "ViruScan" programos atnaujinimus ir patikrinti savo kompiuterius, kurie gali būti panaudoti atakoms prieš kitas svetaines.

Anot vieno "McAfee" darbuotojų Vincento Gulloto, labai svarbu pažymėti, kad saugumo spragos buvo ne užpultose svetainėse, bet daugybėje tarnybinių stočių, kurios buvo priverstos tapti sąmokslo dalyviais. "Problema būtų išspręsta, jei visi kompiuteriai, galintys tapti piratų arsenalo dalimi, būtų išvalyti nuo kenksmingo kodo", teigė jis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Milijonai iš valstybės – už sarginį šunį be dantų (63)

2016 spalio mėn. 1 d. 20:40
Visuomenę purtantys nelegalių statybų skandalai priverčia atsigręžti ir įdėmiau pasižiūrėti į instituciją, kurios rankose statybų kontrolė – Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją (VTPSI). Pastaruoju metu peršasi mintis, kad ši inspekcija labiau stengiasi sugalvoti būdų, kaip įteisinti nelegalias statybas, o ne su jomis kovoti.

Mirė asmeninis V. Adamkaus gydytojas R. Nargėla papildyta V. Adamkaus komentaru (87)

2016 spalio mėn. 1 d. 18:28
Mirė asmeninis V. Adamkaus gydytojas R. Nargėla
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Rugsėjo 30 dieną, eidamas 75-uosius metus, netikėtai mirė žymus Lietuvos pulmonologas, asmeninis prezidento Valdo Adamkaus gydytojas Remigijus Valdemaras Nargėla.

Nustebsite: vynuogių auginimas Lietuvoje – ne naujiena (5)

2016 spalio mėn. 1 d. 21:22
Asta Ramaškevičienė
Asmeninio archyvo nuotr.
Vynuogių auginimo ypatumus yra perpratęs nedaugelis, galbūt todėl jas įprasta laikyti Pietų kraštų vaisiais.

Lietuviška realybė: tūkstančiai bedarbių nepuola į darbdavių glėbį (446)

2016 spalio mėn. 1 d. 18:14
Lietuviška realybė: tūkstančiai bedarbių nepuola į darbdavių glėbį
Bendrovės nuotr.
Panevėžyje darbdaviai išskėstomis rankomis laukia darbuotojų, tačiau jie, užuot puolę verslininkams į glėbį, traukia Darbo biržos link. Kodėl šalies valdžia džiaugiasi sparčiu ekonomikos augimu ir kylančiais atlyginimais, o žmonės nejaučia apčiuopiamo gyvenimo pagerėjimo?

Vėžį gali skatinti net pamaininis darbas, laiko juostų skirtumai ar dezodorantas (1)

2016 spalio mėn. 1 d. 21:20
Vėžį gali skatinti net pamaininis darbas, laiko juostų skirtumai ar dezodorantas
shutterstock
Naujausi tyrimai rodo, kad sutrikus miego ritmui padidėja greitai plintančių ligos formų vystymasis, rašo southportvisiter.co.uk.