“Mac OS X” bus išleista pusmečiu vėliau

 (9)
Nors “Apple Computer” kuriama nauja operacinė sistema gali pasirodyti šešiais mėnesiais vėliau, nei skelbta, bendrovės vadovas Steve Jobsas negailėjo jai gerų žodžių, atidarydamas kasmetinę programuotojų konferenciją.
S. Jobsas pristatė ketvirtąją ir paskutiniąją bandomąją “Mac OS X” versiją ir pademonstravo naująsias būsimosios operacinės sistemos galimybes, kurių dėka padidės “Apple” kompiuterių sparta, be to, jie taps patogesni.

Anksčiau buvo ketinta “Mac OS X” išleisti šių metų viduryje, tačiau, S. Jobso teigimu, ji turėtų pasirodyti 2001-ųjų sausį.

S. Jobsas pademonstravo naujoves grafinėje vartotojo sąsajoje, pavyzdžiui “Windows” užduočių juostos (taskbar) atitikmenį, leisiantį patogiau stebėti naudojamas programas bei dokumentus.

“Apple” vadovas gerų žinių pažėrė ir programuotojams, kurių svarbiausia buvo sumažintos programavimo “Mac” aplinkai įrankių kainos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Estijos prezidentė įvardijo šalies sėkmės formulę (69)

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi naujoji Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid sako, kad į kylančias geopolitines grėsmes geriausia raguoti vieningai laikantis su sąjungininkais ir Eurpoje ir NATO.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu (51)

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Stasys Jakeliūnas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

R. Karbauskis apie santykius su Lenkija: neturime kito pasirinkimo (21)

2016 spalio mėn. 28 d. 06:37
Ramūnas Karbauskis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Lietuvos užsienio politika turi būti tęsiama, tačiau dėl geopolitinės padėties reikia gerinti santykius su kaimynais, ypač – su Lenkija. Taip LRT.lt teigia Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

Su grėsme susidūrusi „Islamo valstybė“ keičia taktiką: Paryžiaus išpuoliai gali pasikartoti (48)

2016 spalio mėn. 28 d. 00:02
Islamo valstybės sostinė Raka
AP/Scanpix nuotr.
Praėjusią savaitę dešimtys „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų surengė koordinuotą išpuolį prieš valdžios ir saugumo pajėgų infrastruktūros objektus Šiaurės Irako Kirkuko mieste, esančiame daugiau kaip 160 kilometrų nuo Mosulo fronto linijos.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (131)

2016 spalio mėn. 27 d. 23:02
Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.