"Lietuvos draudimas" kompiuterizuojasi

Vytautas Navikas, AB "Lietuvos draudimas" Informacinių technologijų centro direktorius, teigia, kad bendrovė jau pasirinko finansų apskaitai bei turto draudimui skirtus programinius paketus.
Iš finansų apskaitos programinės įrangos, kurią "Lietuvos draudimui" siūlė "Oracle", SAP, "Visma Business", "Solomon", "Navision" atstovai, bendrovė išsirinko "Navision".

Dėl jos diegimo sutartis planuojama pasirašyti su AB "Alna" bei UAB "Sonex".

Tuo tarpu programinį paketą ne gyvybės draudimui tvarkyti bendrovė rado užsienyje. Tai Danijos kompanijos TIA, kurią įsigijo IBM, programinė įranga, sukurta "Oracle" duomenų bazių pagrindu.

Anot p. Naviko, dėl jo diegimo su danais dar nesusitarta. Iki šio turto draudimui skirtą programinį paketą turėjo vienas "Lietuvos draudimo" skyrius, nauja programinė įranga, p. Naviko teigimu, leis sujungti tiesiogine linija 48 bendrovės filialus su keliais šimtais darbo vietų.

Pasirinktai programinei įrangai kartu su nauja kompiuterine bei tinkline įrangomis "Lietuvos draudimas" numato išleisti 15 mln. Lt.

"Mes pasirinkome paketus, dabar reikės sudaryti sutartis su jų diegėjais, su tinklo įrangos tiekėjais, pasirūpinti ryšio linijomis tarp kiekvieno Lietuvos miesto", – kompiuterizacijos planus atskleidė p. Navikas.

"Verslo Žinios"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Į Lietuvą žengia naujas prekybos tinklas: pirma parduotuvė jau stovi (77)

2016 spalio mėn. 22 d. 23:26
Prekybos centras "Depo" Klapėdoje
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Lietuvoje jau šiemet duris atvers pirmasis Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centras. Gruodį jis turėtų būti atidarytas Klaipėdoje, o Lietuvoje numatoma pastatyti dar keturis „Depo“ prekybos centrus.

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (839)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:38
Admiral Kuznetsov
AP/Scanpix nuotr.
Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Seksualumo ir meilės meno moko tūkstančius: svarbu laikytis pagrindinių taisyklių (42)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:02
Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistai, santykių tobulinimo mokymų programos autoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, ką tik išleidę knygą apie laimę poroje „Amžinas medaus mėnuo“, sako, kad viską, apie ką kalba, išbandė kurdami savo santykius.

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (63)

2016 spalio mėn. 22 d. 21:30
Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Žmonės, kurie grįžo iš mirties: sąmonę atgavo net po 3 dienų morge (40)

2016 spalio mėn. 22 d. 22:50
Kaip reaguotumėte, grįžę namo ir radę virtuvėje pietus gaminančią senelę, kuri neseniai mirė?