“Lexmark” siūlo didžiausios raiškos spausdintuvą

Apie 700 litų kainuojantis bendrovės “Lexmark” naujas rašalinis spausdintuvas Z52 gali spausdinti net 2400 iš 1200 taškų colyje (dpi) raiška. Pasak ekspertų, tokios didelės raiškos privalumai geriausiai matomi ant specialaus švelnaus popieriaus.
“Lexmark” atstovų teigimu naujasis spausdintuvas per minutę gali išspausdinti iki 15 puslapių nespalvotai ir 7 puslapius spalviniu režimu. “Lexmark Z52” spausdinimo sparta toli lenkia kitų šiuo metu parduodamų rašalinių spausdintuvų spausdinimo spartą.

Netrukus naujasis spausdintuvas turėtų būti pristatytas bandymams ir ekspertai dvejoja, ar jis pasirodys toks spartus. “Lexmark”, kaip ir daugelis kitų gamintojų, spausdinimo spartą matuoja spausdindami nesudėtingus dokumentus juodraštiniu režimu.

Išoriškai Z52 primena ankstesnįjį Z51 modelį, kuris “PC World” spausdintuvų dešimtuke užimą pirmąją vietą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Kremliaus manevrai kelia nerimą NATO: kur iš tikrųjų plaukia rusų karo laivai (33)

2016 spalio mėn. 26 d. 14:02
Admiral Kuznetsov lėktuvnešis
AP/Scanpix nuotr.
Kol pasaulio žiniasklaida praėjusią savaitę šaipėsi iš dūmuose paskendusio Rusijos lėktuvnešio „Admiral Kuznecov“, šis Rusijos laivyno flagmanas su dar šešiais koviniais ir trimis paramos laivais ramiai traukė link savo tikslo – Sirijos. Bet NATO nerimą kelia ne tik ši flotilė, kuri, kaip spėjama yra viena dėmesio nukreipimo priemonių.

G. Landsbergis prabilo apie tolesnius scenarijus (544)

2016 spalio mėn. 26 d. 13:11
Andrius Kubilius, Gabrielius Landsbergis, Dainius Kreivys
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis prakalbo apie tai, jog jeigu valstiečių ir žaliųjų ultimatumai nepasibaigs bei aiškios pozicijos nebus sudėliotos, konservatorių partija bus opozicijoje bei palaikys tik tuos sprendimus, kurie, jų nuomone, bus naudingi Lietuvai.

Dėl feisbuko įrašo užsitraukė Ž. Pinskuvienės rūstybę: jau sulaukė policijos skambučio (203)

2016 spalio mėn. 26 d. 12:47
Živilė Pinskuvienė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Širvintose vėl verda aistros. Apie galimus rinkimų pažeidimus, kuriuose galbūt dalyvavo ir Širvintų mere Živilė Pinskuvienė, socialiniame tinkle parašiusi moteris sulaukė policijos skambučio. Ž. Pinskuvienė kaltina moterį šmeižtu ir teigia, kad ji už savo žodžius turės atsakyti.

Naujuose „Swedbank“ paslaugų planuose – neriboti el. mokėjimai (1)

2016 spalio mėn. 26 d. 14:14
Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.

Sukrečiančio žiaurumo istorija: kaunietė kaltinama pati marinusi savo sūnų ir rinkusi paramą TV laidose (78)

2016 spalio mėn. 26 d. 13:05
„Be jokios abejonės – tai viena keisčiausių ir sudėtingiausių bylų, kurias teko tirti“, - DELFI sako Kauno apygardos prokurorė Auksė Lipkevičienė.