Kūrinių publikavimas visada buvo pradedančiųjų

Kūrinių publikavimas visada buvo pradedančiųjų rašytojų problema. Situacija turėtų iš esmės pasikeisti, pradėjus veikti Didžiosios Britanijos interneto tinklalapiui, kuriame bus pateikiami nežinomų autorių darbai.
Tinklapis, adresu www.netpublished.net, pradės veikti gegužės pradžioje. Jame bus galima nemokamai publikuoti ištisus romanus. Cenzūruojama bus tik pornografinė arba "ypač įžeidžianti" literatūra, sakė vienas šio projekto autorių Anthony Shermanas (Entonis Šermanas).

Skaitytojai galės nemokamai perskaityti kūrinio ištrauką, o patikusią knygą galės atsisiųsdinti sumokėję du svarus (12 litų), Visas mokestis, atskaičius 15 proc., atiteks autoriui.

Poetai, menininkai ir kompozitoriai už 10 svarų (60 litų) galės metus savo kūrinius internete pateikti nemokamam žiūrėjimui.

Pasak novelisto A. Shermano, kurio kūriniai taip pat nebuvo išleisti, tai yra pirmasis tinklapis, kuriame autoriaus darbai automatiškai tampa išleidžiami.

"Mes mėginame užsidirbti pinigų, bet kartu norime ištiesti pagalbos ranką nežinomiems rašytojams", naujienų agentūrai "Reuters" sakė A. Shermanas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Karbauskis jau svarsto scenarijų Nr. 3 (955)

2016 spalio mėn. 27 d. 19:27
Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako suprantantis, kad Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai jau priėmė sprendimą į koaliciją su valstiečiais žaliaisiais neiti, tik ieško preteksto, kaip tai pasakyti.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (18)

2016 spalio mėn. 27 d. 23:02
Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Prasideda nauja agitavimo taupyti šilumą banga: ką verta apie ją žinoti (88)

2016 spalio mėn. 27 d. 20:32
Šilumos skaitikliai ir dalikliai gali prisidėti prie mažesnių sąskaitų už šildymą. „Bet jei pastatas kiauras, jie nepadės“ – sako pastatų administravimo įmonės „Mano būstas“ Energijos taupymo grupės vadovas Donatas Karčiauskas.

Rebusas dėl K. Smirnovo moterų: A. Butkevičius buvo teisus (168)

2016 spalio mėn. 27 d. 21:42
Kęstutis Smirnovas (kairėje) ir Algirdas Butkevičius
DELFI montažas
Premjerą Algirdą Butkevičių Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje įveikęs politikos naujokas, bušido kovotojas Kęstutis Smirnovas visuomenės dėmesį traukia ir dėl penketo vaikų, ir dėl žmonų skaičiaus.

„Apple“ renginys: atskleistos visos „MacBook Pro“ paslaptys (36)

2016 spalio mėn. 27 d. 20:01
Bendrovė „Apple“ ketvirtadienį 20 val. Lietuvos laiku prasidėjusioje konferencijoje savo biure Kupertine (Kalifornija, Jungtinės Amerikos Valstijos) pristatė naujausius savo produktus.