Kuriamas naujas interneto teroristų įrankis

Internete pasirodė naujas programinis įrankis, skirtas rengti panašioms, tačiau gerokai pavojingesnėms atakoms nei tos, kurios vasarį pakenkė “Yahoo” ir kitoms interneto svetainėms.
Naujasis įrankis pavadintas "Mstream," ir yra skirtas “paskirstytoms atsisakymo aptarnauti” atakoms rengti.

Tokios atakos metu programuotojas slaptai įkelia programinę įrangą į šimtus ar tūkstančius kompiuterių, ir nurodytu laiku ji siunčia duomenis į taikinį. Dėl didelio duomenų srauto taikinys tampa neprieinamas kitiems interneto vartotojams.

Nors “Mstream” kol kas tėra ankstyvoje kūrimo stadijoje, jis yra žymiai galingesnis nei anksčiau tokioms atakoms naudoti įrankiai, teigia Vašingtono universiteto kompiuterių centro administratorius Dave Dittrichas.

Naujoji programa pirmiausia pranašesnė prieš anksčiau naudotus įrankius tuo, jog surengti sėkmingai atakai reikia mažiau kompiuterių. Be to, “Mstream” gali pakenkti ne tik taikiniui, bet ir kompiuterių, kurie naudojami atakai, tinklui.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Lietuviai nyksta, dingsta ir jų pamėgti produktai parduotuvėse (38)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Daugelis turi mėgstamų skanėstų – kas neįsivaizduoja pusryčių be vienos rūšies sūrelio ar tepamo varškės kremo, kitiems kartais užsinori tų pačių salotų su silke ar pasmaguriauti vienintelio valgomo šokolado plytele. DELFI pasidomėjo, kodėl kai kurie per daugelį metų pamėgti produktai dingsta iš parduotuvių lentynų.

R. Vanagaitė: jei būčiau 30, su vyrais elgčiausi kitaip (35)

2016 spalio mėn. 22 d. 00:00
Rūta Vanagaitė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tik viena ar dvi santuokos iš dešimties yra iš tikro laimingos, sako viešųjų ryšių specialistė, populiarių knygų autorė Rūta Vanagaitė. Du kartus išsiskyrusi 61-erių moteris teigia šiandien suprantanti, kokias klaidas padarė santykiuose su vyrais ir ragina jaunas merginas jų nekartoti.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (72)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:01
Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Laimėjimu pasidžiaugęs Š. Jasikevičius pamokė sirgalius: nenorėčiau, kad arena būtų tyli, kai mums nesiseka (27)

2016 spalio mėn. 21 d. 22:39
Šarūnas Jasikevičius
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Po pirmosios pergalės Eurolygoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Teigęs, kad pergalė suteiks pasitikėjimo tolimesnėse kovose, strategas turėjo ir šiokių tokių priekaištų žalgiriečių sirgaliams.

Pasaulyje vyko didžiulė kibernetinė ataka (291)

2016 spalio mėn. 21 d. 20:50
Ketvirtadienį didelė dalis didžiausių pasaulio interneto svetainių išgyveno kibernetinę DNS-DDoS ataką. Buvo sutrikusi tokių interneto milžinų, kaip CNN, „Twitter“ „Spotify“, „Reddit“ ir „New York Times“ veikla.