Kompiuterių vandalai puola FTB ir "Microsoft"

 (3)
FTB pripažino, kad vasario 18 dieną įsilaužėliams pavyko daugiau kaip trim valandoms sustabdyti jų tinklalapį. Kaip ir anksčiau, kai buvo blokuotos populiariausios interneto svetainės, tinklalapiai buvo užversti tokiu dideliu duomenų srautu, kad kiti vartotojai negalėjo į juos patekti.

Svetainės blokavimas FTB buvo ypatingai nemalonus incidentas, nes biuro darbuotojai jau tiria tokio pobūdžio antpuolius prieš "Yahoo", "eBay", "Amazon.com" bei kitus pasaulinius tinklalapius. FTB atstovė spaudai penktadienį patvirtino, kad antpuolius sąmoningai vykdė "kompiuterių vandalai".

"Microsoft.com." buvo užpultas antradienį. Tačiau ši programinės įrangos milžinė pranešė sugebėjusi atlaikyti duomenų srautą.

"Dėl jau taikomų saugumo priemonių ir labai greitos "Microsoft.com" darbuotojų reakcijos paslaugų teikimas nenutrūko ir tarnybiniai kompiuteriai "neužlūžo", pareiškė "Microsoft" atstovas spaudai Tomas Pilla (Tomas Pila).

Atrodo, kad taip pat buvo surengtas antpuolis prieš trečią - "National Discount Brokers Group" - tinklalapį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius (31)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 05:30
Kraujomaišos šeimoje atomazga: dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Keliolika vaikų viename Aukštaitijos miestelyje auginusi šeima, kurioje patėvis seksualiai išnaudojo protinę negalią turinčią nepilnametę, o broliai – seserį, pagaliau išardyta. Vaikai atsidūrė globos namuose, patėvis – kalėjime, dvi mergaitės sūpuoja prievartos vaisius.

Darbo kodekso poveikis: su kokia žinia ateisite į banką? (48)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 05:30
Darbo kodekso poveikis: su kokia žinia ateisite į banką?
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Nuo kitų metų įsigaliosiantys lankstesni darbo santykiai kai kuriems darbuotojams užkirs kelią gauti būsto paskolą, o ją jau turintys dar labiau drebės, kad jų neatleistų iš darbo.

Vilniaus mokyklų valgyklose – grubūs pažeidimai: šie produktai turėtų būti išimti iš prekybos (6)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 07:03
Jei prieš kelerius metus mokyklų valgyklose buvo galima ne tik nebrangiai papietauti, bet ir gyvenimą pasaldinti įvairiais čia įsigytais saldumynais, dabar šioms maitinimo įstaigoms galioja kur kas griežtesnės taisyklės.

Mažėja atotrūkis tarp socialdemokratų ir konservatorių apklausa (1043)

2016 rugsėjo mėn. 29 d. 21:30
Artėjant Seimo rinkimams Socialdemokratų partija vis dar išlieka gausiausiai remiama, tačiau išaugęs palaikymas šiuo metu opozicijoje esančiai Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD) sumažino atotrūkį tarp dviejų populiariausių politinių jėgų.

V. Radžvilas: užsibrėžėme išnykti (39)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 06:43
Tai, kad kuriame vadinamosios globalios Lietuvos viziją ir svarstome apie dvigubą pilietybę, kuri suteiktų teises, nereikalaudama pareigų, liudija, kad patys užsibrėžėme išnykti iš šio pasaulio. Taip portalui LRT.lt sako filosofas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorius Vytautas Radžvilas.