Kompiuteriai su 1 GHz spartos "Pentium III" procesoriumi pasirodys dar šį mėnesį

 (1)
Vartotojai jau šį mėnesį galės įsigyti kompiuterius, turinčius 1 GHz taktiniu dažniu veikiančius procesorius, praneša įvairūs šaltiniai.
"Hewlett-Packard" šį mėnesį pradės pardavinėti namų kompiuerius, turinčius 1GHz taktiniu dažniu veikiančius "Pentium III" procesorius. Verslo kompiuteriai su šiuo procesoriumi turėtų pasirodyti ne anksčiau birželio. "IBM" pareiškimą apie 1 GHz spartos sistemas turėtų paskelbti kitą savaitę.

Pasirodžius šiems kompiuteriams "Intel" vėl galėtų džiaugtis laikina pergale prieš didžiausią konkurentę bendrovę "AMD". Nuo praėjusio rugpjūčio kompanijos aktyviai varžosi dėl sparčiausio procesoriaus vardo.

Daugelio analitikų teigimu, "AMD" nesunkiai turėtų paspartinti "Athlon" procesorių, taigi, pareiškimai apie sistemas su šiuo procesoriumi, veikiančiu 1 GHz taktiniu dažniu, taip pat neturėtų būti staigmena.

Nors procesorių spartą didėjo greičiau nei tikėtasi, dėl didelės konkurencijos iškilo ir tiekimo problemų. Tiek vartotojai, tiek pardavėjai jau keletą mėnesių skundžiasi negalintys gauti pakankamai sparčiausių "Pentium III" procesorių. "AMD" susidūrė su panašiomis problemomis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Bėglių pėdsakais sekusį pasieniečių šunį miške nušovęs medžiotojas – Seimo vicepirmininko brolis (756)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 10:47
Ramzis
VSAT
Pagėgių savivaldybėje pasieniečiai sulaikė pusketvirto tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių ir, įtariama, jų pasiimti atvykusį Pagėgių gyventoją. Pasieniečiai, tarp kurių buvo ir kinologas su šunimi, vykdė kitų pasišalinusių asmenų paiešką. Bitėnų kaimo ribose bėglių pėdsakais sekusį tarnybinį belgų aviganį Ramzį staiga iš medžioklinio šautuvo nušovė medžiotojas, Šilutės gyventojas.

Pusės milijono litų išeitinę iš „Vilniaus energijos“ gavo buvęs viceministrės vyras (93)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 12:33
Pusės milijono litų išeitinę iš „Vilniaus energijos“ gavo buvęs viceministrės vyras
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Per 0,5 mln. litų arba 142 tūkst. eurų – tokio dydžio išeitinę išmoką iš „Vilniaus energijos“ prieš kelis metus gavo buvęs energetikos viceministrės Žydrūnės Juodkienės vyras Svajūnas Juodka.

Seimas nenusiteikęs taisyti Darbo kodekso (69)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 11:46
Seimas trečiadienį nepriims pirmųjų naujojo Darbo kodekso pataisų. Pakeitimų jis imsis jau po rinkimų.

V. Putinas ruošia sau dirvą: rokiruotės valdžioje turi paaiškinimą (304)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 10:11
Vladimiras Putinas
AP/Scanpix nuotr.
Atleidus dar vieną vyresniosios kartos politiką Kremliuje parengta vieta jaunesniam jo įpėdiniui. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas skyrė naują parlamento pirmininką, o buvusiam senosios kartos politikui patikėjo ne taip akylai visuomenės stebimą postą, praneša „The Newsweek“.

Į kampą įvarytas ministras atsisakys ir atlyginimo, ir išmokos? (129)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 11:29
Keturias praėjusios savaitės dienas dokumentuose sirgęs, bet realybėje rinkimų kampanijoje dalyvavęs susisiekimo ministras socialdemokratas Rimantas Sinkevičius ketina už tas dienas neprašyti nei atlyginimo, nei „Sodros“ mokamos išmokos.