Katalikai netoleruoja neištikimybės internete

 (1)
Pamirškite apie seksą telefonu. Tai akmens amžiaus relikvija. Tai, dėl ko susirūpinę italų katalikiško žurnalo redaktoriai, yra internetinė neištikimybė.
Anot Vatikane leidžiamo žurnalo “Famiglia Cristiana” (Krikščioniškoji šeima), neištikimybė yra neištikimybė, net jei ji virtuali. Ji tokia pati nuodėmė kaip ir reali neištikimybė.

Flirtavimo, įsimylėjimo ir galbūt netgi žmonos išdavimo naudojantis internetu moralės klausimas pasirodė patarimų skyrelyje didžiausio Italijos savaitraščio numeryje.

Moteris iš šiaurinės Varezės miesto parašė į žurnalą, kuris yra pardavinėjamas Italijos bažnyčiose bei kioskuose, klausdama patarimo dėl moralės pažeidimų naršant internete.

“Internete galima įsimylėti, galima ieškoti, galima galvoti, galima netgi realiai trokšti. Ir gali tapti neištikima netgi neišeidamas iš namų”, – rašė moteris ilgame laiške.

Žurnalo vyriausiasis redaktorius tėvas Antonio Sciortino, žurnalo skyrelyje “Pokalbiai su dvasininku”, atsakydamas anonimine norėjusiai likti moteriai, nė trupučio nesuabejojo.

“Virtuali tikrovė gali būti tokia pat sąmoninga kaip ir realybė, sudaryta iš faktų bei veiksmų”, – rašė A.Sciortino, savo atsakyme.

Šventikas prisiminė Kristaus sakinį Biblijoje, kad jei vyras žvelgia į moterį geisdamas jos, jis “jau įvykdė neištikimybę savo širdyje.” Kaip tėvas Sciortino pripažino savo atsakyme moteriai iš Varezės, asmeninis kompiuteris pakeitė daug ką mūsų gyvenime, netgi būdą, kaip gali iširti šeima.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Estijos prezidentė įvardijo šalies sėkmės formulę

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusi naujoji Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid sako, kad į kylančias geopolitines grėsmes geriausia raguoti vieningai laikantis su sąjungininkais ir Eurpoje ir NATO.

Ką darys su būsimų pensininkų sukauptu turtu

2016 spalio mėn. 28 d. 05:30
Saulius Skvernelis, Ramūnas Karbauskis, Stasys Jakeliūnas
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Šiuo metu per milijoną dirbančiųjų kaupia pensiją antros pakopos pensijų fonduose, kurių turtas vertinamas milijardais eurų. Ką su šiais pinigais ir pačiu pensijų kaupimu planuoja daryti Seimo rinkimuose daugiausia balsų laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)?

Su grėsme susidūrusi „Islamo valstybė“ keičia taktiką: Paryžiaus išpuoliai gali pasikartoti (41)

2016 spalio mėn. 28 d. 00:02
Islamo valstybės sostinė Raka
AP/Scanpix nuotr.
Praėjusią savaitę dešimtys „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų surengė koordinuotą išpuolį prieš valdžios ir saugumo pajėgų infrastruktūros objektus Šiaurės Irako Kirkuko mieste, esančiame daugiau kaip 160 kilometrų nuo Mosulo fronto linijos.

Mergaites prievartavęs paauglys pareiškė, kad jos atrodė „normaliai“ (116)

2016 spalio mėn. 27 d. 23:02
Kėdainių gyventojai galės būti bent kiek ramesni – mažamečių išnaudotojas ir prievartautojas aštuoneriems metams pasiųstas už grotų.

Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias

2016 spalio mėn. 28 d. 00:02
Orai: po šlapio penktadienio bus atlyginta už kančias
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Po itin šlapio penktadienio savaitgalį mus palepins saulė. Bent jau vieną dieną tai tikrai. Vėjas nenurims, tad bus sunku mėgautis paskutiniais šilumos trupinėliais. Sekmadienį daugelyje rajonų vėl ims augti debesys iš kurių galima tikėtis negausių kritulių.