Julia Roberts tinklapis – ginčų objektas

Aktorei Julia Roberts buvo suteikta teisė valdyti interneto sritį, pavadintą jos vardu. Šis sprendimas gali įtakoti ginčų tarp įžymybių ir interneto naujakurių dėl interneto vardų priklausomybės sprendimą.
Pirmadienį tarptautinis arbitražas nusprendė, kad kibernetinis naujakurys, įregistravęs “JuliaRoberts.com” interneto sritį, neturėjo jokio teisėto pagrindo naudoti jos vardo, be to, pasinaudojo juo blogais tikslais.

Pasaulinė intelektualinės nuosavybės organizacija pateikė įrodymų, kad kaltinamasis Russellas Boydas yra įregistravęs keleto kino ir sporto įžymybių vardus ir net bandė parduoti Julia Roberts interneto adresą aukcione “eBay Inc.” svetainėje.

Jungtinių Tautų agentūra yra viena iš keturių paskirtųjų arbitrų, sprendžianti ginčytinus klausimus pagal pernai organizacijos “Internet Corporation for Assigned Names and Numbers” (ICANN) patvirtintą procedūrą.

Organizacija buvo įkurta Jungtinėse Valstijose tvarkyti interneto sričių pavadinimus. Dauguma ginčų, nagrinėtų arbitraže, kilo dėl komercinių vardų.

Priimdami sprendimus, arbitrai stengiasi apsaugoti įžymybes, net jeigu formaliai jos nebūna įregistravusios savo vardo kaip prekinio ženklo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

G. Landsbergio konservatorių pergalės receptas

2016 spalio mėn. 21 d. 17:52
Gabrielius Landsbergis su žmona Austėja
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Nors apžvalgininkai šių metų rinkimų kampaniją vadina kaip niekad skurdžia, tačiau bent jau feisbuke linksmybių netrūko. Konservatoriai rinkėjus sugebėjo įtikinti modernumu ir atsinaujinimu, tuo metu socialdemokratai paskendo teisindamiesi.

A. Avuliui – nemalonumai dėl investicijų „Žalgirio“ stadiono teritorijoje (33)

2016 spalio mėn. 21 d. 17:09
A. Avuliui – nemalonumai dėl investicijų „Žalgirio“ stadiono teritorijoje
K. Cemnolonskio nuotr.
Vilniaus bendrajame plane išliekant reikalavimui, kad buvusio sostinės „Žalgirio“ stadiono teritorijoje turi būti pastatyta futbolo arena, gali įstrigti dalis nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Hanner“ 200 mln. eurų vertės plėtros planų, o plano pakeisti neskubančiai sostinės savivaldybei gali tekti aiškintis teisme.

Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis? (875)

2016 spalio mėn. 21 d. 14:41
Audringa lyderių dvikova: ko iš tiesų siekė R. Karbauskis?
LRT stopkadras
Ketvirtadienį LRT televizijos laidos „LRT forumas“ metu vyko paskutiniai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderių debatai prieš antrąjį Seimo rinkimų turą. Emocingos dvikovos metu vienais realiausiu būsimosios valdančiosios koalicijos partneriais vadinami Gabrielius Landsbergis ir Ramūnas Karbauskis svaidėsi kandžiomis replikomis bei skambiais pareiškimais, o kai kuriais klausimais pozicijos atrodė visiškai nesuderinamos. Tačiau kokios tikrosios šios dramatiškos kovos priežastys?

Lietuvius į Lenkiją vilioja paslauga, vertinama labai prieštaringai (39)

2016 spalio mėn. 21 d. 15:36
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis jau ne kartą viešai bylojo apie tai, kad nevaisingoms poroms derėtų pasidomėti NaPro technologijomis.

Dėl šių klaidų lietuviai už keliones permoka dvigubai (13)

2016 spalio mėn. 21 d. 16:47
Wizz Air pradėjo skrydžius į Nicą
Bendrovės nuotr.
Nors daugelis kone kasmet savo atostogas planuoja vasarą, užkietėję keliautojai šypsosi – atostogaudami ne sezono metu ir kelionę planuodami savarankiškai galėtumėte sutaupyti kone perpus.