J.Kafelnikovas - teniso turnyro nugalėtojas

Ketvirtadienį olimpiados teniso turnyro vyrų vienetų varžybų finalą laimėjo rusas Jevgenijus Kafelnikovas. Finaliniame maratone, kuris truko pustrečios valandos, penktas pagal skirstymą J. Kafelnikovas penkiuose setuose - 7:6, 3:6, 6:2, 4:6, 6:3 - nugalėjo vokietį Tommy Haasą (Tomį Hasą).
Atvirųjų Prancūzijos ir Australijos teniso pirmenybių nugalėtojas, o dabar ir olimpinis čempionas, J. Kafelnikovas šiais metais pagrindiniuose sezono turnyruose laimėjo ketvirtą penkių setų mačą iš penkių.

Bronzos medalis įteiktas Prancūzijos tenisininkui Arnaud`ui Di Pasquale`iui (Arno Di Paskaliui), kuris kovoje dėl trečiosios vietos 7:6, 6:7, 6:3 nugalėjo šveicarą Rogerį Federerį (Rodžerį Federerį).