JAV nesugebės užpildyti laisvų darbo vietų IT rinkoje

 (4)
JAV kompanijos greičiausiai ras tik apie pusę iš 1,6 milijono reikalingų informacinių technologijų (IT) rinkos darbuotojų, skelbia “Wall Street Journal”.
Amerikos informacinių technologijų asociacija paskelbė, jog iki 2001-ųjų sausio IT rinkai prireiks 1,6 mln. darbuotojų, tačiau apie 850 tūkst. darbo vietų liks neužpildytos.

“Ekonomika kinta daug greičiau nei švietimo bei lavinimo sistema”, teigia asociacijos prezidentas Harrisas Milleris. “Juk negalima paimti žmogaus, parduotuvėje pardavinėjančio kompiuterius, ir akimirksniu paversti jį tinklų administratoriumi ar programuotoju”.

Mažesnės kompanijos, turinčios nuo 50 iki 99 darbuotojų, jaučia didžiausią IT darbuotojų poreikį, tačiau susiduria su didžiausiais sunkumais jų ieškant.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Į Lietuvą žengia naujas prekybos tinklas: pirma parduotuvė jau stovi (42)

2016 spalio mėn. 22 d. 23:26
Prekybos centras "Depo" Klapėdoje
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Lietuvoje jau šiemet duris atvers pirmasis Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centras. Gruodį jis turėtų būti atidarytas Klaipėdoje, o Lietuvoje numatoma pastatyti dar keturis „Depo“ prekybos centrus.

Ekspertas: Rusijos karo laivai Lamanšo sąsiauryje – dėmesio nukreipimas nuo svarbesnių veiksmų (727)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:38
Admiral Kuznetsov
AP/Scanpix nuotr.
Sprendimas pasiųsti Rusijos karo laivų į Lamanšo sąsiaurį galėjo būti bandymas „nukreipti pasaulio dėmesį“ nuo svarbių karinių operacijų, vykdomų visai kitur, perspėja analitikas Keiras Gilesas, rašo „The Independent“.

Seksualumo ir meilės meno moko tūkstančius: svarbu laikytis pagrindinių taisyklių (33)

2016 spalio mėn. 22 d. 20:02
Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistai, santykių tobulinimo mokymų programos autoriai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, ką tik išleidę knygą apie laimę poroje „Amžinas medaus mėnuo“, sako, kad viską, apie ką kalba, išbandė kurdami savo santykius.

A. Jokubaitis. F. Nietzsche tik juokiasi (46)

2016 spalio mėn. 22 d. 21:30
Norint suprasti dabartines Europos Sąjungos politinės krizės priežastis, reikia suprasti šios politinės organizacijos istoriją. Europos Sąjunga turi du skirtingus savo istorijos etapus.

Žmonės, kurie grįžo iš mirties: sąmonę atgavo net po 3 dienų morge (19)

2016 spalio mėn. 22 d. 22:50
Kaip reaguotumėte, grįžę namo ir radę virtuvėje pietus gaminančią senelę, kuri neseniai mirė?