JAV gina žodžio laisvę internete

JAV Aukščiausiasis teismas patvirtino sprendimą, jog interneto paslaugų teikėjai nėra atsakingi už jų vartotojų elektroninio pašto laiškų bei skelbimų lentų turinį.
Teismas paliko galioti Niujorko valstijos apeliacinio teismo sprendimą, kuriame buvo teigiama, jog IPT yra ne leidėjas, o lyg telefoninio ryšio kompanija, tik pateikianti reikalingą įrangą.

Tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje IPT traktuojami kaip leidėjai ir yra atsakingi už vartotojų platinamą turinį.

Teismo procesas prasidėjo tuomet 15-mečiui Alexanderiui Lunney į teismą padavus IPT “Prodigy Services”. Nenustatytas asmuo, pasinaudojęs A. Lunney vardu, siuntinėjo grasinančius laiškus, dėl kurių į policiją kreipėsi keletas žmonių. Trys Niujorko valstijos teismai atmetė paauglio skundą. Tai patvirtino ir valstijos Apeliacinis teismas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Užkalnis. Ateina toks gyvenimas, kokio net neįsivaizduojate (366)

2016 spalio mėn. 25 d. 10:38
Mano draugas Anglijoje, kuris seka užsienio naujienas taip įdėmiai, kad net nepraleidžia vieno kito pranešimo iš Lietuvos, paklausė, ką jam galvoti apie rinkimų rezultatus. Sakau, gero nieko. Sako, kodėl? Ir tada supratau, kad labai sunku užsieniečiui paaiškinti. Sunku paaiškinti ir daugeliui vietinių, bet tiek to. Gali papasakoti apie valstybines vaistines ir blaivybės aušrą, bet kas iš to? Net patys rinkėjai nežino, kodėl balsavo.

Rinkimų laimėtojų planai: keis mokesčius, pertvarkys pensijų sistemą (592)

2016 spalio mėn. 25 d. 05:30
Ramūnas Karbauskis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

V. Adamkus įvertino Seimo rinkimų rezultatus

2016 spalio mėn. 25 d. 11:25
Valdas Adamkus
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Nauji veidai parlamente ir Vyriausybėje yra teigiamas dalykas, sako kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, vertindamas Seimo rinkimų rezultatus.

Gaisro Radviliškyje pasekmės verčia nerimauti: dabar viskas atrodo taip

2016 spalio mėn. 25 d. 11:21
Šalinami gaisro padariniai
S. Darulytės nuotr.
Ekstremali situacija Radviliškyje tęsiasi. Ieškoma išeičių, kaip padėti gamtai greičiau atkurti natūralią ekosistemą. Nuo degimo ir gesinimo produktų labai parūgštėjo vanduo aplinkiniuose tvenkiniuose.

Nepamirškite: netrukus suksime laikrodžius (37)

2016 spalio mėn. 25 d. 10:46
Jau šio mėnesio pabaigoje, paskutinį spalio sekmadienį, Lietuvoje bus įvedamas žiemos laikas. Laikrodžio rodykles tądien turėsime pasukti valanda atgal.