JAV atidarytas tinklalapis kovai su kibernetiniu nusikalstamumu

Šiame tinklalapyje, adresu www.cybercrime.gov, pateikiami pranešimai spaudai, pareigūnų kalbos, ataskaitos Kongresui, teisiniai tekstai bei Teisingumo departamento pranešimai.

Be to, pateikiama informacija apie kompiuterių įsilaužėlius, intelektinės nuosavybės piratavimą, kratas ir kompiuterių konfiskavimą, kodavimą, taip pat tarptautinį kibernetinio nusikalstamumo pobūdį bei jo aspektus, susijusius su konfidencialumo pažeidimu.

Kadangi kibernetinės erdvės apsauga ypač aktuali tėvams ir vaikams, šiame tinklalapyje taip pat yra ryšys su Teisingumo departamento tinklalapio vaikų puslapio skyreliu "Kas galima ir ko negalima" (Do's and Don't's).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų nufilmuota, kaip vaikas laksto (729)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:11
Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų
Bendrovės nuotr.
Įsivaizduokite, kad su mažais vaikais besidairydami buitinių prekių parduotuvėje akimirkai juos pametate iš akių ir staiga pamatote griūnant ir dūžtant skalbyklę. Kas tokiu atveju turėtų prisiimti atsakomybę ir sumokėti už dužusį daiktą?

A. Užkalnis. Tavo naujasis nekentėjas yra tavo buvęs draugas (62)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:29
Andrius Užkalnis
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Net jei esate labai geras, mielas žmogus (esu apie tokius girdėjęs, ir net kelis sutikau šiame gyvenime), turbūt žinote tokių, kas jūsų nemėgsta, o gal net ir nekenčia, arba jums už akių visaip liežuvauja ir drabsto jus purvais. Arba numanote, kad tokių yra.

Didelė avarija kelyje Alytus–Daugai: tarnybos iškviestos gelbėti žmonių spūstis – apie pusę kilometro (13)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:23
Trečiadienį 15 val. 52 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Alytus–Daugai 18-ame km., prie Pocelonių kaimo, susidūrė trys automobiliai. Pranešta, kad yra prispaustų žmonių.

Lietuvos krepšinio lygos rungtynės: „Nevėžis“ - „Vytautas“ (6)

2016 rugsėjo mėn. 24 d. 23:51
LKL sezono atidarymas: "Neptūnas" – "Vytautas"
K.Bakūno nuotr.
Lietuvos krepšinio lygos rungtynės Kėdainiuose. Susitinka „Nevėžis“ - „Vytautas“

Po linksmybių policijai įkliuvusį garsų sportininką išgelbėjo medikai (2)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 17:51
Lietuvos imtynininkas (graikų-romėnų imtynės), daugkartinis Lietuvos čempionas, olimpinių žaidynių dalyvis, o dabar treneriu dirbantis ir ne vieną olimpietį išugdęs 45 metų Ruslanas Vartanovas išvengė atsakomybės už tai, kad vairavo neblaivus.