"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Ant Temidės svarstyklių – žmogaus garbė ir „Maximos” žiebtuvėlis (95)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 22:00
Aly­taus ra­jo­no apy­lin­kės teis­mas, tei­sė­ja Dia­na Ata­je­va, iš­nag­ri­nė­jo ad­mi­nist­ra­ci­nio tei­sės pa­žei­di­mo by­lą. Pa­žei­dė­jas – ne­teis­tas, ad­mi­nist­ra­ci­ne tvar­ka nie­ka­da ne­baus­tas Ne­mu­nai­čio se­niū­ni­jos gy­ven­to­jas 62 me­tų Kęs­tu­tis J. Rug­sė­jo 1 die­ną jam su­ra­šy­tas ad­mi­nist­ra­ci­nio tei­sės pa­žei­di­mo pro­to­ko­las dėl smul­kaus sve­ti­mo tur­to pa­gro­bi­mo: Aly­tu­je San­tai­kos gat­vė­je 34G iš „Ma­xi­mos“ pa­gro­bė žieb­tu­vė­lį ir par­duo­tu­vei pa­da­rė 1,39 li­to ža­lą.

Prabangiuose L. Lubienės namuose Vilniuje – negyvas apsaugininkas (149)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 20:16
Lyda Lubienė
Asmeninio archyvo nuotr.
Ketvirtadienį Vilniuje, Birutės gatvėje esančiuose prabangiuose Bronislovo Lubio našlės Lydos Lubienės namuose, mirė apsaugos darbuotojas.

Skausminga jausmų istorija: kodėl drasko milijonai emocijų? (2)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 23:00
„Pradėsiu nuo to, jog šiemet paskutiniai studijų metai užsienyje – mokausi psichologiją Anglijoje. Šiuo metu esu tokioje padėtyje, jog pačiai reikia profesionalios pagalbos ar patarimo...“, - prisipažįsta mergina ir atvirai pasakoja savo istoriją.

„Lietuva gali“: kas svarbiau – kaina ar kokybė? (7)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 22:30
Thomas Solupajevas – Ronlevas
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Skandinavų verslininkai Lietuvą vis dažniau renkasi ne dėl mažų kainų, bet dėl kokybės, tikina Danijos prekybos rūmų prezidentas Thomas Solupajevas-Ronlevas.

Sužinoję nustėro: pasidalinsi sėklomis – gausi baudą (10)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 23:00
Jei laisvalaikiu mėgstate pasikapstyti darže ar sode, o po to lengva ranka negailėdami augalų sėklų jomis pasidalinate su kaimynu, ar giminaičiu – darote nusikaltimą, už kurį, jei būtumėte pagauti už rankos, gautumėte baudą iki 500 litų. Kodėl mainytis sėklomis draudžiama ir kodėl svarbu suteikti galimybę smulkiems ūkininkams, sodininkams ar daržininkams vykdyti sėklų mainus, diskutuota Europos informacijos biure trečiadienį surengtoje diskusijoje.