"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (1)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

T. Venclova: o gal mes labai klystame vertindami V. Putiną? (238)

2015 balandžio mėn. 21 d. 14:41
Vladimiras Putinas
Vida Press nuotr.
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuotame forume apsilankęs iškilus lietuvių poetas, vertėjas, eseistas, politinis mąstytojas ir Yale‘o universiteto (JAV) profesorius Tomas Venclova įvardijo dvi didžiausias Vladimiro Putino režimo grėsmes.

Linkuviškiai prabilo: kai buvo nužudytas sargas, Š. Žemaitis parėjo kruvinas (74)

2015 balandžio mėn. 21 d. 16:19
Linkuvoje gedulas: nužudyta moteris apgaubta baltų gėlių jūra
DELFI montažas
Nešini baltomis gėlėmis linkuviškiai antradienio popietę grupelėmis traukė į nedidelę šarvojimo salę, iš kur Samanta Rakauskaitė trečiadienį bus palydėta amžino poilsio.

Matė sukrečiančius vaizdus: nužudytųjų net laidoti neleidžia (7)

2015 balandžio mėn. 21 d. 17:05
Matė sukrečiančius vaizdus: nužudytųjų net laidoti neleidžia
AP/Scanpix
Vaikai juokėsi ir klykavo – atrodo, kad jie tai sugeba daryti visada, kad ir kokios slegiančios būtų aplinkybės. Jų ryškūs drabužiai virsta spalvų blyksniais monotoniškame baltų palapinių eilių fone.

Vairuotojo dvejonės: už greičio viršijimą „pakišo“ kolegos?

2015 balandžio mėn. 21 d. 17:35
Vairuotojo dvejonės: už greičio viršijimą „pakišo“ kolegos?
Gamintojo nuotr.
Prabangių automobilių salone Anglijoje dirbęs lietuvis negali atsistebėti bendradarbių „sąskaitų suvedinėjimo“ būdais ir anglų policijos darbu. Lietuvio teigimu, jį bandė apkaltinti be jokių įrodymų. Anglija.lt domėjosi šia painia istorija ir baudomis už greičio viršijimą, kurios taikomos Anglijoje.

Bręsta pokyčiai dėl išeitinių (19)

2015 balandžio mėn. 21 d. 16:26
Bręsta pokyčiai dėl išeitinių
Vida Press nuotr.
Diskusijas visuomenėje sukėlęs socialinio modelio projektas Seime nebus priimtas, prognozuoja Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos vadovas Danas Arlauskas.