"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Kirto savarankiškai įsirenginėjantiems butus: galutinis rezultatas išeina arba lenkiškas, arba čigoniškas (183)

2016 vasario mėn. 11 d. 21:41
Daugiabutis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Įsirengti butą pačiam ar į pagalbą pasikviesti interjero dizainerį? Šis klausimas kamuoja ne vieną įsigijusį savo būstą.

Patarimas emigrantams: po dviejų mėnesių gali būti per vėlu (227)

2016 vasario mėn. 11 d. 20:17
„Gyvų tėvų našlaičiai“ – primirštas, bet vis dar aktualus terminas. Nors vaikų, kurie Lietuvoje liko be užsienin geresnio gyvenimo ieškoti išvykusių tėvų, skaičius sumažėjo, tačiau pati problema dėl to nesumenko.

Orai: permainos malonios nebus

2016 vasario mėn. 12 d. 00:02
Savaitei baigiantis užgrius pokyčiai ir jie bus ne itin malonūs. Numatoma visa puokštė kritulių: lietus, šlapdriba ir sniegas. O prie viso to vietomis dar ir plikledis susidarys.

Patikrino ir iškart uždarė parduotuvę (11)

2016 vasario mėn. 11 d. 22:57
Patikrino ir iškart uždarė parduotuvę
VMVT nuotr.
Dėl higienos reikalavimų nesilaikymo laikinai sustabdyta UAB „Laudemita“ parduotuvės (Vilkyčių km., Saugų sen., Šilutės r. ) veikla bei uždrausta prekiauti savo gamybos produktais šio rajono ūkininkei (Veiviržėnų g. 41, Švėkšna, Šilutės r.), neturinčiai tokiai veiklai leidimo, rašoma tarnybos pranešime spaudai.

Prostitutė namuose priėmė „kultūringą policininką“: ir sekse yra tabu (67)

2016 vasario mėn. 11 d. 22:17
Prostitutė namuose priėmė „kultūringą policininką“: ir sekse yra tabu
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Ne kartą už vertimąsi prostitucija bausta 41 metų vilnietė Svetlana A. policijos pareigūnams atskleidė, kad ne viskas, ko nori jos klientai, net už pinigus yra šiems pasiekiama. „Ir sekse yra tabu“, – pareigūnams pareiškė moteris.