"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Prastėjanti Rusijos ekonominė situacija: kiek tai kainuos Lietuvai (38)

2014 balandžio mėn. 17 d. 05:35
Agresiją Ukrainoje demonstruojančios Rusijos ekonominė situacija ir toliau prastėja. Tai negali neturėti pasekmių su šia šalimi prekiaujančiai Lietuvai.

37 metų - ir jau dukart našlė: tikriausiai, toks mano likimas (10)

2014 balandžio mėn. 17 d. 05:30
37 metų Anos gyvenimas prilygsta aštraus siužeto filmui - dukart našlė ir jau dukart močiutė jį vadina tiesiog lemtimi.

Ukraina: Mariupolyje tarp separatistų ir Ukrainos karių – susišaudymas yra sužeistųjų (385)

2014 balandžio mėn. 16 d. 23:26
Mariupolyje užpultas Ukrainos 3057 vidaus kariuomenės dalinys. Nežinomieji bandė sugriauti vartus ir reikalavo, vadovą pradėti derybas.

Kaip į vienuolyną pastūmėjo laiminga meilė (93)

2014 balandžio mėn. 16 d. 20:59
Kodėl nutarė stoti į vienuolyną, kiek kartų per dieną meldžiasi, ar gali pasiimti atostogų, kokia didžiausia vienuolės alga – į asmeniškus ir tikėjimo klausimus tiesioginėje DELFI konferencijoje trečiadienį atsakė vienuolės assumpcionistės ses. Benedikta Rollin ir ses. Danguolė Gervytė.

Psichologijos mokslų daktaro patarimai persidirbantiems lietuviams (58)

2014 balandžio mėn. 16 d. 20:00
Lietuvoje vizituojantis Jungtinės Karalystės profesorius, psichologijos mokslų daktaras Steve'as Neale'as dėsto, jog mato ne vieną problemą, su kuria susiduria šalies dirbantieji.