"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Retai interviu dalijanti K. Sobčiak: Krymas – didžiausias mūsų hemorojus (116)

2015 rugpjūčio mėn. 2 d. 10:04
„Nuostabus Romano Superio interviu. Interviu duodu retai, bet šįkart padariau išimtį, nes jis man patinka“, – taip pristatydama svoboda.org publikuotą tekstą socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Rusijos žurnalistė Ksenija Sobčiak.

Žiniasklaida: į krantą išmesta dar viena lėktuvo dalis papildyta 10.35 (20)

2015 rugpjūčio mėn. 2 d. 09:54
Žiniasklaida: į krantą išmesta dar viena lėktuvo dalis
AP/Scanpix
Prie Reunijono salos rastas iš jūros išplautas objektas, kuris galėtų būti lėktuvo durys, teigia news.sky.com šaltiniai.

Naktį apsilankė apleistoje bažnyčioje: tai, kas nutiko, užgniaužė kvapą (196)

2015 rugpjūčio mėn. 2 d. 00:09
Nevėžninkų koplyčia
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Nors griūvanti ir nuniokota Nevėžininkų koplyčia yra atokioje vietoje, patekti į ją dažnam anapusiniu pasauliui besidominčiam asmeniui – prestižo reikalas.

Daiktai, kuriuos derėtų visada vežiotis savo automobilyje (21)

2015 rugpjūčio mėn. 2 d. 10:13
Škoda Octavia
Gamintojo nuotr.
Tvirtas patikimas lynas ir atsarginiai rūbai, keletas banknotų ir būtiniausi vaistai – tik keli daiktai, galintys kritinėje situacijoje išgelbėti automobilininko planus ir net jo kailį. Ką būtiniausiai reikėtų vežiotis savo automobilio bagažinėje, kad būtumėte pasiruošę bet kokiems likimo pokštams?

Nuodingiausios Lietuvos uogos: viena klaida gali kainuoti gyvybę (3)

2015 rugpjūčio mėn. 2 d. 09:58
Gražios, bet mirtinos. Taip galima pavadinti nuodingiausias Lietuvos miško uogas. GRYNAS.lt sudarė nuodingiausiųjų sąrašą.