"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

R. Vanagaitė: Lietuva vis dar konkuruoja su Holokaustu (140)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 21:08
Rūtos Vanagaitės projektas „Panerių lopšinė“, suteikiantis galimybę dienai artimiau prisiliesti prie žydų kultūros, Europos Komisijos (EK) yra pateikiamas kaip vienas sėkmingiausių finansuotų pavyzdžių. Šiemet jis vėl susilaukė EK paramos. Apie tai, kas daro didžiausią įtaką jo sėkmei, kalbamės su idėjos iniciatore ir vykdytoja R. Vanagaite.

Lietuvoje nustebino pigesnė alternatyva svarams sterlingų (79)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:18
Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris piktinosi, jog Lietuvoje pigiau nei Jungtinės Karalystės svarai sterlingų (GBP) yra superkami ir parduodami Škotijos svarai (SCP). Bankininkai pastebi, kaip žmonės galėtų iš tokių skirtumų turėti naudos.

Jaunavedžių laimė: namelis miškuose, kainavęs mažiau nei 10 tūkst. litų (91)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:50
Laiminga nauja šeima šalia jaukaus savo rankomis sukurto būsto
Sarah Grote Photography nuotr.
Tradiciniai jaunavedžiai sukuria šeimą, o tuomet skuba į banką paskolos būstui. Tačiau pasitaiko ir kūrybiškų asmenybių, kurios įspūdingą būstą susikuria investavę mažiau lėšų, tačiau daugiau rankų darbo ir meilės. Vienas tokių – neseniai vedęs amerikietis dailidė Dave'as Herrle'as. Vyrukas vos per 6-ias savaites surentė sau ir žmonai jaukų namelį atokioje miško vietoje, Westbrooke, Maino valstijoje, JAV. Žaliavos, kurių didžioji dalis buvo perdirbta mediena, jam tekainavo 4000 dolerių (apie 10 tūkst. litų). Apie naująją šeimą ir jų būstą rašo portalas inhabitat.com

Prie Vilniaus briedis sunkiai sužalojo automobiliu važiavusią garbaus amžiaus porą (38)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 22:26
Trečiadienio vakarą, apie 21.40 val., kelyje Vilnius-Ukmergė, staiga į kelią išbėgęs briedis sukėlė avariją.

Lietuvos krepšinio rinktinė turi naują kapitoną M. Pocius treniravosi visa jėga (59)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:29
Lietuvos krepšinio rinktinė turi naują kapitoną
DELFI (D.Lauručio nuotr.)
Traumą patyrus Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės kapitonui Mantui Kalniečiui, jo pareigas perima buvęs jo pavaduotojas Paulius Jankūnas. Apie tai trečiadienį buvo paskelbta per Lietuvos komandos vakarinę treniruotę. M. Kalnietis patyrė sunkią raktikaulio traumą per antradienį vykusias paskutines draugiškas rungtynes su Kroatija (80:94) pasirengimo pasaulio čempionatui etape.