"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Iš Sibiro grįžo sukrėsti: to niekur pasaulyje nebepamatysi (64)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:15
Penktadienį ryte Vilniaus geležinkelio stotyje sutikti iš Rusijos glūdumoje esančio Krasnojarsko krašto grįžę ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyviai sunkiai tramdė ašaras. Jie pamatė tai, apie ką iki tol skaitė tik istorijos vadovėliuose.

Rusijai – nemaloni žinia iš galingiausių valstybių (67)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:52
Didžiojo septyneto (G7) šalys ketina pasisakyti prieš naujiems projektams Rusijoje skirtą Pasaulio banko (PB) finansavimą.

Pirmakursiai pasirašė sutartis: kur suplūdo mokantieji pinigus (16)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:43
Sutartis su aukštosiomis mokyklomis jau pasirašė per 22 tūkst. pirmakursių. Kiek liko laisvų vietų papildomam priėmimui, dar skaičiuojama.

Neįtikėtinas žiaurumas: Rusijos karys fotografuojasi prie ukrainiečių lavonų (208)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 09:55
Neįtikėtinas žiaurumas: Rusijos karys fotografuojasi prie ukrainiečių lavonų
Socialinio tinklo nuotr.
Rusų kareivis, kovojantis separatistinėje grupėje Ukrainos Rytuose, išplatino internete filmuotos medžiagos ir nuotraukų, kuriose – jo aukos, ukrainiečiai kariai.

Kaune ruošiamasi griauti viešbutį (17)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 10:00
Viešbutis Britanika. Kauno savivaldybės nuotr.
Kaune dar šiemet turėtų būti nugriautas apleistas „Britanikos“ viešbutis, sovietmečiu statyto „vaiduoklio“ vietoje iškils kur kas mažesnis pastatas, penktadienį rašo dienraštis „Kauno diena“.