"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Prieš A. Zuoką rengiamas slaptas konservatorių ginklas? atnaujinta (142)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 11:05
Ingrida Šimonytė, Mantas Adomėnas
DELFI montažas
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai į 2015 m. vyksiančius savivaldos rinkimus nutarė pažvelgti itin rimtai: mąstydami apie galimybę laimėti Vilniaus mero postą konservatoriai pirmą sąrašo vietą siūlo buvusiai finansų ministrei Ingridai Šimonytei.

Lietuvos ūkininkai sugalvojo, kaip priešintis Rusijos sankcijoms (88)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 11:08
Rusijos draudimas importuoti į šalį vaisius ir daržoves iš visos Europos Sąjungos, taip pat ir Lietuvos ūkių, skaudžiai atsiliepia augintojams. Jie siūlo parodyti, kad jei atsisakoma bendradarbiauti, tuomet reikia neprekiauti visiškai – ir Rusijos pirkėjams neparduoti jiems reikalingų sėklų.

Septyniolikmetės siaubas: man labai gėda dėl to, ką jie daro su manimi (68)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 09:55
Septyniolikmetės siaubas: man labai gėda dėl to, ką jie daro su manimi
AP/Scanpix
Septyniolikmetė Italijos laikraščiui „La Repubblica“ pasakojo, kad „Irako ir Levanto islamo valstybės“ (ISIL) kariai sekso vergėmis pavertė maždaug 40 jazidų tautinės mažumos moterų, praneša telegraph.co.uk.

Rekordiniai emigracijos mastai: prognozės niūrios (445)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 08:13
Per paskutinius ketverius metus kaimuose mokinių skaičius sumažėjo 23,2 proc., mieste – 17,6 proc.

S. Curry iš JAV skalpų rinkinio išskyrė Lietuvą komentarai, specialiai DELFI iš Madrido  (83)

2014 rugsėjo mėn. 15 d. 00:59
Lyg volas per bejėgius varžovus važiavę amerikiečiai Ispanijoje taip ir nesutiko komandos, galinčios priešintis jiems visas 40 minučių. Bet aukso medalį užsikabinęs Stephenas Curry pabrėžė, jog nė viena pergalė nebuvo pasiekta žaidžiant atbulomis rankomis. DELFI paklaustas, kurie varžovai buvo sunkiausi, gynėjas pirmiausia paminėjo Lietuvą.