"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Švedų medžiojamo laivo „motina“ lankėsi ir Klaipėdoje (1)

2014 spalio mėn. 20 d. 15:54
Tanklaivis "NS Concord" Klaipėdoje praleido tris dienas (marinetraffic.com, scanpix, DELFI nuotr.)
DELFI montažas
Švedijos pajėgos nenuleidžia akių nuo tanklaivio „NS Concord“, kuris jau kelias dienas raito zigzagus prie šalies teritorinių vandenų, kur ieškoma, kaip įtariama, Rusijos povandeninio laivo. „NS Concord“ istorija, kaip laivui, nėra ilga – bet jis jau spėjo apsilankyti Klaipėdos uoste.

Norėjo nusipirkti amerikietišką svajonę: liko ir be pinigų, ir be automobilių (6)

2014 spalio mėn. 20 d. 14:41
Mažai naudotus automobilius į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) klientams žadėjęs sostinės verslininkas įklimpo į tokią duobę, iš kurios iki šiol negali išbristi: jį persekioja daugiau kaip pusės milijono litų skola.

Užkurs pirtį Rusijai visame pasaulyje (119)

2014 spalio mėn. 20 d. 14:08
Michailas Chodorkovskis
AP/Scanpix
Nacionalizuotos naftos bendrovės „Jukos“ investuotojai jau artimiausiu metu planuoja kreiptis į Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Prancūzijos ir JAV teismus ir siekti Rusijos aktyvų Europoje ir Jungtinėse Valstijose konfiskavimo.

SGD laivui – ypatinga apsauga: užsimenama ir apie kitokius veiksmus (28)

2014 spalio mėn. 20 d. 15:07
SGD laivui – ypatinga apsauga: užsimenama ir apie kitokius veiksmus
DELFI (V.Spurytės nuotr.)
Kitą savaitę į Lietuvos teritorinius vandenis ir Klaipėdos uostą turintis įplaukti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laivas-saugykla „Independence“ bus ypatingai saugomas. .

Rusijos povandeninio laivo paieška: blogiausias scenarijus (182)

2014 spalio mėn. 20 d. 14:28
Jau ketvirtą dieną Stokholmo Archipelage tęsiasi dramatiška paslaptingo povandeninio laivo paieškos operacija. Tyrimą apsunkina ribotos Švedijos gynybos galimybės.