"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Išžaginta 13-metė namuose patyrė pragarą: tėvai kaltino, kad ji pati „užlipo“ prabilo apie „neįmanomą pozą“ (56)

2015 spalio mėn. 8 d. 22:28
Išžaginta 13-metė namuose patyrė pragarą: tėvai kaltino, kad ji pati „užlipo“
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Viename nedideliame Žemaitijos miestelyje gyvenanti trylikametė mergaitė, kurią per tėvų išgertuves išžagino pas juos pasisvečiuoti užėjęs vyras, iš namiškių sulaukė ne atjautos, o patyčių. Maža to, tėvai pareikalavo, kad nepilnametė niekam apie patirtą prievartą nepasakotų, vertė meluoti ir net uždraudė kreiptis į policijos pareigūnus.

Ukrainos separatistai keliasi į Siriją? (279)

2015 spalio mėn. 8 d. 21:48
Kai Ukrainos rytuose liovėsi mūšiai, prorusiški kovotojai svarsto, ką jiems dabar daryti: laukti, kol konfliktas atsinaujins, grįžti į pilietinį gyvenimą ar vykti kariauti į Siriją.

Orai: dvi blogos naujienos ir viena gera (1)

2015 spalio mėn. 9 d. 00:05
Ruduo
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Savaitės pabaiga numatoma ne tik šalta, bet ir debesuota, kritulių nebus. Ne tik rytais, bet ir dienomis teks apsiginkluoti tiek pirštinėmis, tiek kepurėmis. Savaitgalį taip pat vyraus niūrūs ir vėsūs orai.

Rusijos į Siriją paleistos raketos sprogo ir Irane Rusija neigia jai metamus kaltinimus, papildyta 22:48  (635)

2015 spalio mėn. 8 d. 21:24
Pranešama, kad ne visos iš Rusijos karo laivų paleistos raketos, turėjusios pasiekti Siriją, pasiekė savo tikslą - keturios iš jų sprogo Irane.

Pranoko parlamentarę, kuri iš bendrabučio susirinko kriaukles, duris, rozetes (141)

2015 spalio mėn. 8 d. 18:32
Nuardyta kiemo tvora, nusukti čiaupai, išdraskytos kiemo grindinio plytelės. Tokias patalpas sostinės Džiaugsmo gatvėje šeimynai iš globos namų paliko ankstesni šeimininkai.