"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Aktualijos

Australai spėlioja, kaip Lietuva žais be M. Kalniečio specialiai DELFI iš Las Palmaso (10)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 09:00
12 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai – tokiu tradiciškai svariu indėliu prie Lietuvos rinktinės pergalės prieš Australiją Klaipėdoje prisidėjo Mantas Kalnietis. Bet į Ispaniją įžaidėjas neatvyko dėl traumos, ir dabar australai suka galvas, kaip be galingiausio atakų variklio likę lietuviai atrodys pirmose pasaulio čempionato rungtynėse, kuriose grumsis su panašios svorio kategorijos komanda.

Kai sklandė lengvų pinigų kvapas: siekiantiems mokslo sukiojo pirštu ties smilkiniu (135)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 05:30
Užsiimti pasakišką pelną nešančiu metalų verslu, varyti automobilius iš Vokietijos ar už 100 Lt universitete siekti mokslo aukštumų? Tokias dilemas sprendė nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos žmonės.

Startuojantis ruduo bandys grąžinti vasaros skolas

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 09:49
Rudens pradžia džiugins saulėtais orais, lietaus tikimybė menka. Termometrų stulpeliai fiksuos malonią 20 laipsnių šilumą.

Ukrainoje – kautynės dėl Luhansko oro uosto A. Lavrovas: karinio įsikišimo nebus (29)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 10:06
Ukrainoje – kautynės dėl Luhansko oro uosto
AP/Scanpix
Ukrainos kariai pirmadienį kovėsi su vienos Rusijos tankų divizijos daliniais rytiniame Luhansko mieste, pranešė Kijevas, toliau skelbdamas apie Maskvos tiesioginį kišimąsi į šį konfliktą.

Atėjus rugsėjui – kantrybės išbandymas kelyje (40)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 05:30
Rugsėjo pradžia daliai vairuotojų taps kantrybės išbandymu, mat į Vilnių suplūs ne tik iš atostogų grįžę miestiečiai, bet ir studijuoti iš kitų miestų ir kaimų atvykstantys jaunuoliai.