"Jasmine" ir "Jeanine"

 (1)

Klausimas

Sveiki, ir dar norėčiau jūsų patarimo. Mano ginekologė išrašė man kontraceptines tabletes "JASMIN(E)", tačiau aš naudoju "JEANINE" (kurių paskutinė pakuotė jau prie pabaigos). Norėčiau sužinoti, ar tai tie patys kontraceptikai, nes aš esu ne Lietuvoje ir mano ginekologė šių mano kontraceptikų nežino, pasak jos, šioje šalyje jų nėra. Ir dar būtų gerai, jei jūs daugiau parašytumėt apie "JEANINE".

sveiki, labai dėkoju už jūsų atsakymus, tačiau man vis tiek lieka neaišku, ar šie kontraceptikai yra tie patys, tokios pačios rūšies? Turiu omenyje lietuvišką "JEANINE" ir norvegiška "JASMIN(E)". Ar būtų geriausia atsisiųsti kontaceptinių tablečių iš Lietuvos? Dar karta dėkoju už jūsų sugaištą laiką.

su pagarba,
Lina 22m.

Atsakymas

Tai nėra tie patys kontraceptikai. JEANINE yra naujas kontraceptikas, iki šiol jį vartojo tik Vokietijoje. Jasmin taip pat yra naujas modernus tos pačios SCHERING kompanijos gaminamas kontraceptikas, bet jų sudėtis skiriasi.

Jeanine yra dažniausiai Vokietijoje vartojamas kontraceptikas dėl patikimo kontraceptinio poveikio, geros ciklo kontroles ir kosmetinio poveikio odai bei plaukams. Dėl unikalios JEANINE sudėties šioms tabletėms būdingos visos geriausios kontraceptikų savybės. Jei anksčiau vieni kontraceptikai buvo geriau toleruojami, kiti geriau reguliuodavo ciklą, treti gydydavo spuogus, tai JEANINE apjungia visas šias gerąsias kontraceptikų savybes.

JEANINE, skirtingai nuo visų kitų kontraceptikų, ovuliaciją slopina neleisdama augti ir plyšti kiaušinėliui tiesiog kiaušidėje, o ne per centrinį poveikį galvos smegenyse, todėl JEANINE vartotojos žymiai rečiau skundžiasi depresija, lytinio potraukio sumažėjimu. Tai labai gerai toleruojamas kontraceptikas.

JEANINE turi stiprų poveiki į gimdos gleivinę, todėl mėnesinės labai sutrumpėja, išnyksta skausmai, nyksta endometriozės židinėliai ir skausmai (endometriozė - tai liga, kai gimdos gleivinės židinėliai auga ne gimdoje, o kituose dubens organuose ir pasireiškia skausmais santykių metu, per mėnesines, "šokolado" spalvos tepimu prieš ir po mėnesinių).

Jeanine sureguliuoja riebalų liaukų veikla, todėl plaukai ir oda pagražėja, nekyla spuogai prieš mėnesines.

Eugenija

www.DELFI.lt
Savaitės naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Aktualijos

Karo analitikas apie Rusijos elgesį Baltijos regione: tai tikrai gali sukelti karą (292)

2016 gegužės mėn. 5 d. 12:02
Karo analitikas apie Rusijos elgesį Baltijos regione: tai tikrai gali sukelti karą
Sputnik/Scanpix
NATO stiprina savo karines pajėgas prie sienų su Rusija. Aljansas ketina išsiųsti apie 4 tūkst. karių į Lenkiją ir Baltijos šalis, rašo „Wall Street Journal“.

Tragedija Vilniaus centre: gėrė alkoholį, rūkė „žolę“, o po to sutraiškė 20-metį (29)

2016 gegužės mėn. 5 d. 12:34
Aleksandras Beliauskas
DELFI montažas
Visą dieną gėrė degtinę ir alų, paskui parūkė „žolės“ ir su draugu nutarė pasivažinėti po Vilniaus centrą, nors miesto net nepažinojo. Ši kelionė baigėsi tragiškai – vairuotojas užmigo prie vairo ir mirtinai sužalojo šaligatviu ėjusį dvidešimtmetį.

Diskusijose apie Darbo kodeksą – netikėtas posūkis atnaujinta 12:59 (12)

2016 gegužės mėn. 5 d. 11:25
Ketvirtadienį Seimo nariai toliau diskutavo apie naująjį Darbo kodeksą (DK). Posėdžio pradžioje parlamentarai buvo pasirengę kalbėti apie profsąjungas, bet dalis jų išgirdo netikėtą žinią.

Lietuva įteikė notą Baltarusijai dėl incidento Astravo AE ambasadorius iškviestas pasiaiškinti (1)

2016 gegužės mėn. 5 d. 13:18
Linas Linkevičius
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Lietuva iškvietė Baltarusijos ambasadorių ir įteikė notą dėl galimo incidento 50 kilometrų nuo Vilniaus statomoje Astravo atominėje elektrinėje (AE), ketvirtadienį pranešė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

Pirkėjai parduotuvėse fiksuoja dar neregėtus skaičius (378)

2016 gegužės mėn. 5 d. 11:23
Pirkėjai parduotuvėse fiksuoja dar neregėtus skaičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Nuo praėjusios savaitės lietuviai tapo tikrais kainų medžiotojais. Žmonės parduotuvėse ne tik stebi, bet ir fiksuoja etiketėse dar neregėtus skaičius.