Išrinkta geriausia lietuviška interneto reklama

 (6)
Nugalėtoja tapo agentūros MIA sukurta bendrovės "Omnitel" reklamos akcija, už kurią balsavo 76 tinklapio lankytojai.

Kaip pranešė konkurso organizatoriai, konkurso tikslas buvo skatinti reklamos akcijų kūrėjų kūrybiškumą, originalumą ir sveiką konkurenciją, populiarinti interneto, kaip žiniasklaidos terpės, plėtrą.

Konkurse iš viso dalyvavo devyni reklamos kūrėjai, pateikę geriausios savo sukurtos ir vykdytos reklaminės akcijos aprašymą, jos poveikio rezultatus, vaizdinę iliustraciją, informaciją apie autorius ir užsakovus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė (44)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 13:23
Išskirtiniai vaizdai: nepagražinta Vilniaus taboro realybė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
„Pati populiariausia medžiaga, kuri pardavinėjama, yra heroinas. Tačiau šiuo metu jis maišomas su vaistais nuo kosulio ir žiurkių nuodais, kad kuo daugiau pelno būtų. Čia žmonės nuolat miršta ir miršta“, – tiesą į akis drėbė Vilniaus romų tabore apsilankęs Marekas, buvęs narkomanas.

Šiemetinis švenčių laikotarpis – paskutinis palankus atostogaujantiems (6)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 14:01
Šiemetinis švenčių laikotarpis – paskutinis palankus atostogaujantiems
Vida Press
Nemažai darbuotojų vieną atostogų dalį tradiciškai išnaudoja per didžiąsias šventes tarp Kalėdų ir Naujųjų metų. Šiemet metų gale išeiginių bus mažiau nei pernai, tačiau pasinaudojus dabartine tvarka poilsio laiką dar galima pasiilginti. Dėl naujo Darbo kodekso kitąmet to padaryti neišeis.

Pasmerktos derybos Sirijoje: išspręsti krizę yra tik dvi galimybės (15)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 14:08
Pastarųjų paliaubų Sirijoje žlugimas nieko neturėtų stebinti, žurnale „The National Interest“ rašo Antounas Issa. Tiesą sakant, dauguma stebėtojų pesimistiškai vertino susitarimą dar iki tol, kai jis įsigaliojo rugsėjo 12 d. Nepaisant pastarojo meto amerikiečių, Jungtinių Tautų ir Rusijos pareigūnų patikinimų, kad paliaubas dar galima išgelbėti, sunku įsivaizduoti, kaip tai būtų įmanoma ir kiek tokios atnaujintos paliaubos tęstųsi.

Degalų kainos akciją paskelbusioje degalinėje – automobilių eilė (39)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 12:05
Degalų kainos akciją paskelbusioje degalinėje – automobilių eilė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Degalinių tinklas „Stateta“, švęsdamas dvejų metų Vilniaus degalinės gimtadienį, penktadienį vienai valandai visų degalų kainas sumažino perpus, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Ilsėkis ramybėje, Ramzi: po to, kas įvyko, negaliu tylėti (85)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 14:19
Ilsėkis ramybėje, Ramzi: po to, kas įvyko, negaliu tylėti
Koliažas (Pasienis.lt, VSAT nuotr.)
Paprastai, kai įvyksta visokie keisti, nemalonūs, baisūs ar tiesiog įžūlūs įvykiai Lietuvos padangėje, nesistengiu pulti, draskyti, engti ar užgaulioti nusikaltusios pusės – „paverdi“ savo viduje ar padiskutuoji su bendradarbiais ir atvėsti. Na, bet pastarųjų dienų įvykiai su Komskiais... neleidžia tylėti.