Iš “CD Audio” į MP3 formatą – be kompiuterio

Nauja Kalifornijos kompiuterių kompanija skelbia sukūrusi lustą, kuris leis muzikos mėgėjams kompaktiniuose diskuose įrašytą muziką versti į skaitmeninį formatą nenaudojant asmeninio kompiuterio.
"PortalPlayer" kompanija, kurią Santa Klaroje prieš metus įkūrė buvę ”National Semiconductor" valdytojai teigia, kad naujas lustas ir programinė įranga naujos kartos muzikiniams centrams bei stereo aparatūrai leis versti skambančią muziką į skaitmeninę formą bei, naudojant telefono liniją, groti muziką iš interneto.

Šiandien norėdami muzikos įrašus išsaugoti skaitmeninėje formoje,vartotojai turi naudoti asmeninio kompiuterio programas, darančias skatmenines kompaktinių diskų kopijas. Tada jie gali klausytis muzikos naudodami savo kompiuterį arba pernešti skaitmeninę bylą į MP3 muzikos grotuvą.

"Portal Player" neskelbia, kurie gamintojai sutiko įsidiegti jų mikroschemą. Matę lustą analitikai teigia, kad skaitmeninės garso įrangos rinkoje vyrauja tokia konkurencija, kad bent kelios kompanijos tikrai neatsispirs pagundai jį panaudoti ir išsiskirti iš kitų.

Pirmieji gaminiai su "PortalPlayer" lustu pasirodys rinkoje šių metų pabaigoje ar kitų metų pradžioje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Rinkimai baigėsi: kas laimi vienmandatėse nuolat atnaujinama  (1603)

2016 spalio mėn. 23 d. 08:09
Sekmadienį įvyko antrasis Seimo rinkimų turas, kuriame parlamentarai buvo renkami vienmandatėse rinkimų apygardose. Iš viso per antrąjį turą turi paaiškėti 68 nauji Seimo nariai.

Lemtingas Naujosios Vilnios sprendimas: žodžiai po balsavimo šokiruoja (149)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Algirdas Paleckis, Monika Navickienė
DELFI montažas
Naujosios Vilnios apygarda tapo šių Seimo rinkimų „vinimi“, nes šioje apygardoje į antrą turą išėjo ne tik konservatorė Monika Navickienė, bet ir buvęs Socialistinio liaudies fronto vadovas, Georgijaus juostelių nešiotojas, daugumą Lietuvos piliečių papiktinusio termino, kad Sausio 13-ąją „savi šaudė į savus“, autorius Algirdas Paleckis.

Partijos renkasi į štabus laukti rezultatų (10)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:38
20 val. uždarius rinkimų apygardas partijos pradėjo rinktis į štabus laukti rinkimų į Seimą rezultatų.

R. Karbauskis įvardijo klausimus, kuriais nenusileis derybose dėl koalicijos atnaujinta (29)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:14
Balsavimui pasibaigus Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigė, kad šią naktį koalicija tikrai nebus formuojama, ji bus formuojama daug vėliau.

Lietuva balsavo: ką rinkosi ir kodėl (131)

2016 spalio mėn. 23 d. 20:09
Gabrielius Landsbergis, Saulius Skvernelis ir Ramūnas Karbauskis
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Jau netrukus paaiškės, kuri partija laimėjo daugiausiai mandatų ir įgijo galimybę formuoti valdančiąją koaliciją. Tačiau kol Vyriausioji rinkimų komisija dar skaičiuoja balsus, sudarome Jums galimybę kiek praverti paslapties šydą.