Interneto reklamos bendrovė susirūpino privatumo politika

Interneto reklamos bendrovė "DoubleClick Inc." pirmadienį paskelbė veiksmų planą, kuriuo bus siekiama apsaugoti bendrovės stebimų vartotojų privatumą.
Toks žingsnis žengtas po to, kai praėjusį mėnesį privatumą ginančios grupės užsipuolė bendrovę, paskelbusią, jog ji ketina įvesti tikrus žmonių vardus į stebėjimo programą.

Viena populiariausių interneto reklamos bendrovių "DoubleClick" talpina reklaminius skydelius tūkstančiuose svetainių ir stebi, kas juos peržiūri.

Atsakydama į kaltinimus, bendrovė paskelbė 5 veiksmų planą, tarp jų - kampaniją per žiniasklaidą bei specialią svetainę privacychoices.org.

"Bendrovei rūpi vartotojų privatumas", teigė "DoubleClick" prezidentas Kevinas Ryanas spaudos konferencijoje, pridurdamas, kad "skiriama per mažai dėmesio jų švietimui".

"DoubleClick" pasižadėjo talpinti reklamas tik tose svetainėse, kurios informuoja lankytojus apie informacijos rinkimo būdus ir suteikia galimybę atsisakyti pasiūlymo. Be to, bendrovė pasamdė "PricewaterhouseCoopers" bendrovės specialistus atlikti privatumo politikos auditą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų nufilmuota, kaip vaikas laksto (79)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:11
Iš skalbyklę parduotuvėje nuvertusio vaiko mamos pareikalavo pinigų
Bendrovės nuotr.
Įsivaizduokite, kad su mažais vaikais besidairydami buitinių prekių parduotuvėje akimirkai juos pametate iš akių ir staiga pamatote griūnant ir dūžtant skalbyklę. Kas tokiu atveju turėtų prisiimti atsakomybę ir sumokėti už dužusį daiktą?

MH17 katastrofos tyrėjų išvados: lėktuvą numušusi raketa – iš Rusijos, nustatyta apie 100 į tai įsivėlusių žmonių (1028)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 13:54
MH17 katastrofos tyrėjų išvados: lėktuvą numušusi raketa – iš Rusijos, nustatyta apie 100 į tai įsivėlusių žmonių
AP/Scanpix
Trečiadienį Nyderlanduose paskelbė Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvadas.

Avarija kelyje Alytus–Daugai: tarnybos iškviestos gelbėti prispaustų žmonių (1)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:23
Asociatyvi nuotr.
Alytaus apskr. VPK
Trečiadienį 15 val. 52 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Alytus–Daugai 18-ame km., prie Pocelonių kaimo, susidūrė trys automobiliai. Pranešta, kad yra prispaustų žmonių.

Prognozavo čempiono ateitį: nušautas tarnybinis šuo stebino nepaprastais gabumais (7)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 16:29
Pagėgių savivaldybėje gaudant nusikaltėlius nutiko skaudi nelaimė – bėglių pėdsakais sekusį tarnybinį belgų aviganį Ramzį iš medžioklinio šautuvo nušovė medžiotojas, Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio brolis Arvydas Komskis. DELFI reiškia užuojautą ir dalinasi Ramzio žygdarbiais ir gyvenimo nuopelnais atliekant tarnybą.

Emigracijos tragedija turi ir nematomą pusę: specialistai Lietuvai žada labai liūdną ateitį (611)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 14:09
Emigracijos tragedija turi ir nematomą pusę: specialistai Lietuvai žada labai liūdną ateitį
Vida Press
Emigracijos mastai stulbina. Kas valandą iš Lietuvos išvyksta 4–5 žmonės. Per dieną – beveik 100. Per metus šalį palieka per 35 tūkst. lietuvių.