Interneto naudojimą stabdo telekomų monopolijos

 (4)
Naujausių bendrovės “Nielsen//NetRatings” tyrimų duomenimis tų šalių, kuriose yra valstybės reguliuojamos telekomų monopolijos, gyventojai mažiau laiko praleidžia internete nei gyvenantys šalyse, kur telekomai konkuruoja.
Valstybės kontroliuojami telekomai stabdo interneto augimą sukurdami papildomas išlaidas interneto vartotojams. Pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje, kur gyventojai moka vietinių telefono pokalbių tarifus internautai per vieną prisijungimą išbūna “online” vidutiniškai 27 minutes. Vidutiniškai vienas internautas prisijungimo metu aplanko tris svetaines.

Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje, kuriose neseniai liberalizuota telekomo rinka, internautai naršo atitinkamai 34 ir 29 minutes. Lietuvoje, kurioje modemais besinaudojantys internautai turi mokėti už telefono ryšį, analogiški tyrimai nebuvo atlikti.

Tyrimas nagrinėjo interneto naudojimą penkiose valstybėse - Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Airijoje, Singapūre ir Naujojoje. Zelandijoje bei buvo lyginami su JAV.

Šalis	        Prisijungimai	Laikas “online”

JAV 19 9:42:57 Australija 14 7:50:09 Airija 9 4:23:21 Naujoji Zelandija 16 7:57:16 Singapūras 12 6:18:07 Didžioji Britanija 12 5:17:29

Šaltinis: Nielsen//NetRatings
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

R. Karbauskis: dabar nelabai svarbu, kas bus antrasis koalicijos partneris (145)

2016 spalio mėn. 24 d. 09:05
Seimo rinkimus reikšminga persvara laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis sako esąs tikras, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė supranta, kokia yra tautos valia.

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (3)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:35
Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

G. Landsbergis: atsiprašau (922)

2016 spalio mėn. 24 d. 08:59
Gabrielius Landsbergis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimuose Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS–LKD) laimėjo kur kas mažiau mandatų, negu tikėjosi ir užėmė antrą vietą. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis stebėjosi, kad į parlamentą pateko daug žmonių, nepažįstamų ne tik oponentams, bet ir juos rėmusiai partijai.

Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke (257)

2016 spalio mėn. 24 d. 10:05
Po valstiečių žaliųjų pergalės – pasiutpolkė feisbuke
DELFI montažas
Socialiniai tinklai audringai reagavo į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pergalę Seimo rinkimuose.

R. Šimašius: valdančiosios koalicijos su „valstiečiais“ nepageidaujame (65)

2016 spalio mėn. 24 d. 11:02
Remigijus Šimašius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
14 mandatų laimėjusio ir sėkmingiausiai partijos istorijoję pasirodžiusio Liberalų sąjūdžio pirmininkas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius sako sunkiai įsivaizduojantis koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS).