Internetinė leidyba gresia tradiciniams knygų klubams

Po to, kai įprastinių knygų prekiautojai užsienyje suvienijo savo jėgas kovoje prieš elektroninių knygų pardavėjus, jiems buvo mestas naujas iššūkis – elektroninė leidyba.
Nors kol kas egzistuoja tik elektroninės leidybos užuomazgos, į tokią veiklą įsitraukus didelėms leidykloms ir tokioms technologinėms kompanijoms, kaip “Microsoft”, ji vystysis vis didėjančiu greičiu.

Šią rinką pirmiausia sudrebino “Borders” ir “Barnes & Noble” universalinės parduotuvės, po to sekė interneto gigantas “Amazon.com”.

Ekspertų manymu, ši pramonės šaka pirmiausia turi išspręsti saugumo ir piratavimo klausimus bei sukurti standartines technologijas, tenkinančias vartotojų kokybės poreikius atsiunčiant ir skaitant knygas nešiojamuosiuose įrenginiuose.

Internetinė leidyba įgijo didelį pagreitį šį pavasarį, kai per parą buvo persiųsta daugiau nei 400,000 Stepheno Kingo 66-ių puslapių novelės “Riding the Bullet” kopijų. Ši knyga buvo platinama tik internete.

Praėjusią savaitę “Microsoft” pranešė apie savo bendradarbiavimą su “Simson & Schuster”, “Barnesandnoble.com” bei “Random House” kompanijomis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Užkalnis. Ateina toks gyvenimas, kokio net neįsivaizduojate (366)

2016 spalio mėn. 25 d. 10:38
Mano draugas Anglijoje, kuris seka užsienio naujienas taip įdėmiai, kad net nepraleidžia vieno kito pranešimo iš Lietuvos, paklausė, ką jam galvoti apie rinkimų rezultatus. Sakau, gero nieko. Sako, kodėl? Ir tada supratau, kad labai sunku užsieniečiui paaiškinti. Sunku paaiškinti ir daugeliui vietinių, bet tiek to. Gali papasakoti apie valstybines vaistines ir blaivybės aušrą, bet kas iš to? Net patys rinkėjai nežino, kodėl balsavo.

Rinkimų laimėtojų planai: keis mokesčius, pertvarkys pensijų sistemą (593)

2016 spalio mėn. 25 d. 05:30
Ramūnas Karbauskis
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

V. Adamkus įvertino Seimo rinkimų rezultatus

2016 spalio mėn. 25 d. 11:25
Valdas Adamkus
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Nauji veidai parlamente ir Vyriausybėje yra teigiamas dalykas, sako kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, vertindamas Seimo rinkimų rezultatus.

Gaisro Radviliškyje pasekmės verčia nerimauti: dabar viskas atrodo taip

2016 spalio mėn. 25 d. 11:21
Šalinami gaisro padariniai
S. Darulytės nuotr.
Ekstremali situacija Radviliškyje tęsiasi. Ieškoma išeičių, kaip padėti gamtai greičiau atkurti natūralią ekosistemą. Nuo degimo ir gesinimo produktų labai parūgštėjo vanduo aplinkiniuose tvenkiniuose.

Nepamirškite: netrukus suksime laikrodžius (38)

2016 spalio mėn. 25 d. 10:46
Jau šio mėnesio pabaigoje, paskutinį spalio sekmadienį, Lietuvoje bus įvedamas žiemos laikas. Laikrodžio rodykles tądien turėsime pasukti valanda atgal.