Internete – trimatė virtuali mugė

 (3)
Stumdymasis alkūnėmis ar stovėjimas ilgose eilėse gali tapti praeitimi – naująją virtualią trimatę mugę internete Jūs galite aplankyti patogiai įsitaisę krėsle namuose.
Muges organizuojanti bendrovė "Expocentric.com" sukurė, jų teigimu, “pirmąją virtualią mugę”, kurioje galima įsigyti 24 kompanijų siūlomas prekes, pradedant kruizais jachta ir baigiant finansinėmis paslaugomis.

“Expocentric.com” vadovas Stephenas Moore spėja, jog netrukus mugių organizatoriai greta organizuos ir virtualias, ir žemiškas muges.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Illarionovas: einame konfrontacijos su Amerika branduolinėje srityje link (237)

2016 spalio mėn. 20 d. 19:09
Vilniuje savaitgalį vykusiame Laisvosios Rusijos forume apie didžiausias Rusijos bėdas bei šios šalies ateitį diskutavo žinomi rusų ekspertai, opozicionieriai, žmogaus teisių gynėjai. Jie perspėjo, kad iš Kremliaus pastaruoju metu sklindanti vis karingesnė retorika nieko gero nežada.

Vienintelis karas Europoje: vis dar laukiama stebuklo (257)

2016 spalio mėn. 20 d. 20:18
„Ukrainoje, kur vyksta vienintelis realus Europos karas, kasdien žūsta kariai, o Vokietijos kanclerė Angela Merkel spalio 19 d. surengė susitikimą, skirtą įvertinti, ar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirengęs sudaryti sandorį, kuris pagaliau baigtų konfliktą. V. Putinas patiria spaudimą iš Vakarų ir dėl Maskvos veiksmų Sirijoje.“ - rašo „The New York Times“ žurnalistas Andrew Krameris.

Buvusią K. Čilinsko bendražygę supykdė „valstiečių“ kandidato reklama (16)

2016 spalio mėn. 20 d. 20:42
Buvusią K. Čilinsko bendražygę supykdė „valstiečių“ kandidato reklama
V.Danauskienės nuotr.
Buvusio Seimo nario ir Nepartinio demokratinio judėjimo (NDJ), velionio advokato Kęstučio Čilinsko bendražygius Dzūkijoje supykdė į Seimą su Ramūno Karbauskio vadovaujamos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vėliava į Seimą kandidatuojančio alytiškio Petro Valiūno politinė reklama.

D. Sabonio pasirodymas privertė pakeisti nuomonę: geresnės buvo tik dvi „Thunder“ žvaigždės (9)

2016 spalio mėn. 20 d. 21:26
Domantas Sabonis
AP/Scanpix
Paneigdamas visas skeptikų prognozes, Domantas Sabonis NBA ikisezoninių mačų metu nuolat žaidė Oklahomos „Thunder“ starto penkete ir užsitarnavo trenerio Billy Donovano pasitikėjimą. „Thunder“ žaidimą išsamiai analizuojantis „The Oklahoman“ žurnalistas Erikas Horne‘as apskritai įsitikinęs, kad 20-metis lietuvis buvo vienas geriausių ekipos žaidėjų ikisezoninių mačų metu, nors pats dar prieš gerą mėnesį abejojo Domanto perspektyvomis pajėgioje komandos priekinėje linijoje.

Prognozuoja atkeliausiantį arktinį orą (17)

2016 spalio mėn. 20 d. 20:56
Prognozuoja atkeliausiantį arktinį orą
DELFI (D.Sinkevičiaus nuotr.)
Dar besitikintiems sulaukti bobų vasaros ją jau reikėtų pamiršti, nes atkeliaus vėlyvo rudens orai – lietingi ir vėsūs, LRT RADIJUI sako sinoptikė Izolda Marcinonienė. Anot jos, galima tikėtis labai šaltų orų, jei šiaurės rytuose jau pasirodė arktinis arba ultrapoliarinis oras.