Internete bus tiesiogiai transliuojamas drambliuko gimimas

 (6)
Kitą mėnesį Ciuricho zoologijos sodas žada tiesiogiai internete transliuoti drambliuko gimimą, antradienį pranešė zoologijos sodo atstovai.
Drambliai
Visas veiksmas bus filmuojamas dvejomis kameromis. Kadangi tiksli transliacijos data nėra žinoma, netrukus zoologijos sodas ketina iš anksto pradėti internete publikuoti besilaukiančios dramblės nuotraukas.

Tie, kurie nenori praleisti drambliuko gimimo, internetiniame zoologijos sodo tinklapyje gali palikti savo elektroninio pašto adresą ar telefono numerį. Tik prasidėjus gimdymui sodo darbuotojai apie tai praneštų visiems, palikusiems savo 'koordinates'.

Zoologijos atstovai teigė, kad šiuo savo projektu jie stengsis atkreipti visuomenės dėmesį į Azijos dramblių populiaciją, kuri pastaruoju metu dėl masinio brakonieriavimo sparčiai nyksta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų (36)

2016 spalio mėn. 25 d. 14:41
A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pirmojo spektaklio veiksmo uždanga leidžiasi. Susikibę už rankų primarijai lenkiasi, siunčia publikai oro bučinius ir priiminėja gėles.

D. Adomaitis – naujasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris (300)

2016 spalio mėn. 25 d. 09:52
Dainius Adomaitis
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Kaune vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto posėdyje naujuoju Lietuvos vyrų rinktinės treneriu ryškia persvara išrinktas 42-ejų Dainius Adomaitis.

R. Karbauskio kandidatas į premjerus išvardino, dėl kurių ministerijų net nesiderės (474)

2016 spalio mėn. 25 d. 12:38
Ramūnas Karbauskis and Bronius Ropė
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pergalę rinkimuose šventusi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pastaruoju metu kalba apie galimybę užimti du svarbiausius postus valstybėje – Seimo pirmininko ir premjero. Tokiu atveju, pasak Ramūno Karbauskio, Seimo pirmininku taptų Saulius Skvernelis, premjeru – europarlamentaras, buvęs ilgametis Ignalinos rajono meras Bronis Ropė.

Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais (806)

2016 spalio mėn. 25 d. 12:59
Konservatoriai išsakė sąlygas deryboms su valstiečiais žaliaisiais
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Konservatoriai išsakė nuostatą, kad koalicijoje su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jei tokia būtų suformuota, turėtų dalyvauti ir Liberalų sąjūdis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai taip pat kategoriškai atsisako derėtis su socialdemokratais bei nori, kad specialiosios tarnybos patikrintų visus parašą ant koalicijos sutarties dedančius partijų lyderius.

Įspėjo dėl gresiančios katastrofos: tai visiška Vakarų kapituliacija prieš V. Putino smurto politiką (516)

2016 spalio mėn. 25 d. 11:30
Vladimiras Putinas ir Angela Merkel
AP/Scanpix nuotr.
Apokaliptiški, pagal Grozno modelį subombarduoto rytinio Alepo vaizdai lydėjo Europos politikus praėjusią intensyvią viršūnių susitikimų savaitę. Ir kokie tų susitikimų rezultatai? Vietoj sankcijų – tik smerkiantys diplomatų balsai, tik „aiškūs žodžiai“, tik atjauta Alepe kenčiantiems civiliams. O jie tuščių Vakarų vyriausybių žodžių nebenori girdėti: „Jie mus sargdina … Kad mes kenčiam, žinom mes patys“, – „Zeit Online“ sakė 25-erių žurnalistas Zouhiras al Shimale iš Alepo.