“Intel” lustų rinkinio gamintojai naudoti neskuba

 (2)
Vakar kompanija “Intel” be didelių iškilmių pristatė naują lustų rinkinį 820E, sukurtą dabartinio 820 rinkinio pagrindu. Pagrindinėms plokštėms su 820E tiks “Pentium III” procesoriai bei “Rambus” (RDRAM) atminties moduliai, be to jame patobulintos tinklo ir USB prievado palaikymas.
Nepaisant naujų savybių, didžiausios kompanijos naujojo lustų rinkinio artimiausiu metu diegti neketina.

Kompanijų “Dell”, HP, “Compaq” ir “Gateway” atstovai teigė kiek palauksią.

Pasak tyrimų bendrovės “Microdesign Resources” analitiko Peterio Glaskowsky, rinkoje kol kas nėra vietos pagrindinėms plokštėms su 820 serijos lustų rinkiniu, kadangi jos tegali palaikyti RDRAM modulius.

“Rambus” atmintinės, nors ir spartesnės už šiuo metu paplitusias SDRAM, yra ganėtinai brangesnės.

Nepaisant šalto rinkos sutikimo, 820E turi keletą naudingų savybių. Patobulintas įvesties-išvesties kontroliavimo koncentratorius (I/O Controller Hub – ICH2) palaiko spartų diskų įtaisų sąsajos standartą ATA100 (dabar daugelyje naujų kompiuterių naudojamas ATA66), šešių kanalų erdvinį garsą (buvo du kanalai) ir du USB (Universal Serial Bus) kontrolerius.

Papildomas USB kontroleris leis kompiuteriuose įdiegti daugiau USB įtaisų, kurie duomenimis su kompiuteriu keisis sparčiau.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

A. Sabonis paaiškino, kaip buvo renkamas treneris ir kodėl neskambino R. Kurtinaičiui (105)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:59
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo antradienį vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomajame posėdyje išrinktas ir patvirtintas Dainius Adomaitis. LKF prezidentas Arvydas Sabonis paaiškino, kaip buvo vykdoma trenerio atranka ir dėl kokių priežasčių buvo pasirinkta Klaipėdos „Neptūnui“ vadovaujančio D. Adomaičio kandidatūra.

„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais (316)

2016 spalio mėn. 25 d. 16:07
„Valstiečių“ derybininkas: pokalbis su socialdemokratais – kitoks nei su konservatoriais
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Valstiečių ir žaliųjų sąjungai bandant suformuoti koaliciją, socialdemokratai, panašiai kaip ir konservatoriai, nesutinka formuoti plačios trijų didžiųjų partijų koalicijos, tačiau nekelia papildomų reikalavimų.

D. Mockus įvertino R. Karbauskio užmojus: švelniai tariant, mes pamatysime (463)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:08
Vienas turtingiausių ir įtakingiausių šalies verslininkų, koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus skeptiškai vertina Lietuvos žaliųjų ir valstiečių sąjungos (LVŽS) planus įvesti prekybos alkoholiu monopolį ir imtis kitų priemonių riboti alkoholinių gėrimų prieinamumą.

A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų (239)

2016 spalio mėn. 25 d. 14:41
A. Tapinas. 10 smagybių per antraktą tarp spektaklio veiksmų
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Pirmojo spektaklio veiksmo uždanga leidžiasi. Susikibę už rankų primarijai lenkiasi, siunčia publikai oro bučinius ir priiminėja gėles.

Lietuvos kaimynai jau sulaukė žiemos: Latviją ir Estiją nuklojo sniegas (23)

2016 spalio mėn. 25 d. 15:45
Pirmas sniegas Latvijoje
AP/Scanpix nuotr.
Nors Lietuvoje jau prieš kelias dienas sulaukėme pirmojo sniego apraiškų, tačiau pas kaimynus latvius ir estus sniego iškrito tiek, kas susidaro įspūdis, kai jau prasidėjo tikra žiema.