“Intel” ketina agresyviai pristatyti “Willamette” procesorių

 (1)
Procesoriaus “Pentium” įpėdinys rinkoje turėtų pasirodyti antroje metų pusėje. “Intel” jo pristatymą apibūdina vienu žodžiu: agresyvus.
Anot šaltinių, “Intel” ketina spartinti procesoriaus, kodiniu pavadinimu “Willamette”, gamybą, išleisdama tris skirtingas jo versijas, veikiančiais skirtingais taktiniais dažniais.

“Intel” atstovai patvirtino, jog procesorius debiutuos 1,4 GHz sparta antroje metų pusėje, tačiau bus išleistos ir jo versijos, veikiančios mažesniu taktiniu dažniu.

“Willamette” yra pirmasis visiškai naujo branduolio procesorius nuo “P6” branduolio pasirodymo “Pentium Pro” procesoriuje 1995 metais.

“Intel” ketina spartinti “Willamette” procesorių 100 MHz intervalais – 2001 metų pirmame ketvirtyje turėtų pasirodyti procesorius, veikiantis 1,5 GHz taktiniu dažniu.

2001-aisiais kompanija ketina pereiti prie 0,13 mikrono gamybos technologijos vietoj dabar naudojamos 0,18 mikrono technologijos. Tai leis ne tik paspartinti procesorių, bet ir sumažinti jo sunaudojamos energijos kiekį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Socdemai ištiesė ranką R. Karbauskiui (266)

2016 spalio mėn. 28 d. 18:21
Algirdas Butkevičius
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Seimo rinkimus pralaimėję socialdemokratai nekelia tiek sąlygų, kiek konservatoriai: partijos prezidiumas penktadienį nusprendė pradėti derybas su Seimo rinkimus laimėjusia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Partijos tarybos pritarimo reikės, jei derybos bus rezultatyvios.

„The Independent“: Rusija užimtų Baltijos šalis per 36 valandas (833)

2016 spalio mėn. 28 d. 17:05
Galimo konflikto su NATO atveju Rusijai reikėtų 36 valandų Estijai, Latvijai ir Lietuvai užimti, o ne 60, kaip manyta anksčiau. Tai sakoma su JAV armija susijusios korporacijos „Rand" pranešime, kurio ištraukas skelbia „The Independent“.

Skandalas Kauno darželyje dėl psichotropinių vaistų: kratos nebuvo bevaisės prokurorė prašo tėvų pagalbos (274)

2016 spalio mėn. 28 d. 15:47
Lopšelis - darželis "Bitutė"
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Trečiadienio popietę į Kauno klinikų vaikų Skubios pagalbos skyrių atgabentas vangus ir mieguistas dviejų metų vaikas, kuris, kaip įtariama, buvo apsvaigintas psichotropinėmis medžiagomis. Darželis-lopšelis „Bitutė“ iš kurio vaikas nuvežtas tiesiai į ligoninę, įtarimų sukėlė ne tik berniuko mamai, bet ir tyrėjams.

Konservatorių „maištininkai“ prisipažino, ko iš tiesų nori (420)

2016 spalio mėn. 28 d. 14:29
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų gretose buvo kilęs nedidelis nerimas, pavadintas maištu. Valstiečių ir žaliųjų sąjunga pakvietė konservatorius kalbėtis apie galimą koaliciją, konservatorių vadovybė metė kamuolį atgal išdėstę savo pozicijas.

„Financial Times”: ES neskirs baudos „Gazprom“ už nesąžiningas kainas Baltijos šalims (50)

2016 spalio mėn. 28 d. 17:21
Penkerius metus tyrusi Rusijos dujų gigantės „Gazprom“ operacijas, Europos Komisija artėja prie santykio su „Gazprom“ sureguliavimo, o tai vargu ar patiks Rytų Europos ir Baltijos šalims, praneša agentūra LETA su nuoroda į „Financial Times“.