“Intel” jau tiekia 1,13 GHz dažnio “Pentium III”

 (2)
Vakar kompanijai “Intel” pagaliau pavyko bent trumpam įveikti konkurentę AMD. “Intel” pristatė ir pradėjo tiekti sparčiausią pasaulyje procesorių - 1,13 GHz “Pentium III”.
Kiek anksčiau šiais metais AMD pataikė skaudų smūgį “Intel” keletą dienų anksčiau pristatydama pirmąjį 1 GHz dažnio procesorių “Athlon”. AMD rugpjūčio pabaigoje ketina pradėti tiekti 1,1 GHz “Athlon”.

Naujasis “Pentium III” bus statomas tik į pagrindines plokštes su “Slot 1” tipo lizdais, todėl pirmiausia kompiuteriuose bus “Intel 820” ir “Intel 840” lustų rinkiniai, 133 MHz sisteminė magistralė. Į šias plokštes galima statyti tik RDRAM (“Rambus”) atmintines, todėl kompiuteriai nebus labai pigūs.

Nors “Intel” naująjį procesorių taiko verslo kompiuterių rinkai, daugeliui dabartinių verslo programų pakanka ir silpnesnio procesoriaus. 1,13 GHz procesoriaus teikiamais privalumais galės džiaugtis nebent grafinio dizaino profesionalai ir kompiuterinių žaidimų mėgėjai.

Kompiuterių gamintojams naujasis procesorius kainuos po 990 JAV dolerių (3960 litų) ir iš pradžių juos galės įsigyti tik kai kurie gamintojai. “Sparčiausius pasaulyje” stalinius kompiuterius pristatys kompanijos “Dell Computer” ir IBM.

Vėliau šiais metais “Intel” ketina pradėti masiškai gaminti “Pentium 4” procesorius, kurių sparta bus 1,4 GHz. AMD ketina pristatyti “Athlon” procesorius galingiems nešiojamiesiems kompiuteriams.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Valdančiųjų planuose – pasikeitę pažadai jaunoms šeimoms ir auginantiems vaikus

2016 gruodžio mėn. 8 d. 15:56
Pirmadienį Seimui pateiktame Vyriausybės programos projekte – malonės jaunoms šeimoms, auginantiems vaikus ar juos planuojantiems.

Vairuotojai nesidžiaugs: į degalines atidunda kainų šuolis (230)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 13:30
Vairuotojai nesidžiaugs: į degalines atidunda kainų šuolis
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Praėjus savaitei po naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) susitarimo mažinti gavybos apimtis, produktų kainos didmeninėje prekyboje jau spėjo sureaguoti. Netrukus tai pajus ir degalinių klientai, teigia Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacijos vadovė Daiva Jokšienė.

Testas: ar prabangiam restorane neprisidarytumėte sau gėdos (4)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 15:48
Stalo etiketo subtilybės kartais pridaro nemažai rūpesčių, o patekus į prabangesnį restoraną, kuriame šalia lėkštės nugula ne vienas stalo įrankis, dažnam lietuviui tenka ir raudonuoti arba sekti kitus, geriau įrankių meną išmanančius kolegas ar svečius.

Ligoninių priimamuosius užplūdo pėstieji: situacija beveik ekstremali (14)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 15:39
Ligoninių priimamuosius užplūdo pėstieji: situacija beveik ekstremali
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Naktį prasidėjus lijundrai kelių ir šaligatvių dangos tapo slidžios. Vilniuje ir Kaune anksti ryte dėl apledijusių laidų dviem valandoms buvo sutrikęs troleibusų eismas.

Afganistano pragarą išgyvenęs išminuotojas: viskas kitaip, nei rodo filmuose (51)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 14:16
Afganistano pragarą išgyvenęs išminuotojas: viskas kitaip, nei rodo filmuose
DELFI (K. Čachovskio nuotr.)
Trys – vidutiniškai tiek bombų kasdien Lietuvos teritorijoje neutralizuoja Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai.