“Intel” jau tiekia 1,13 GHz dažnio “Pentium III”

 (2)
Vakar kompanijai “Intel” pagaliau pavyko bent trumpam įveikti konkurentę AMD. “Intel” pristatė ir pradėjo tiekti sparčiausią pasaulyje procesorių - 1,13 GHz “Pentium III”.
Kiek anksčiau šiais metais AMD pataikė skaudų smūgį “Intel” keletą dienų anksčiau pristatydama pirmąjį 1 GHz dažnio procesorių “Athlon”. AMD rugpjūčio pabaigoje ketina pradėti tiekti 1,1 GHz “Athlon”.

Naujasis “Pentium III” bus statomas tik į pagrindines plokštes su “Slot 1” tipo lizdais, todėl pirmiausia kompiuteriuose bus “Intel 820” ir “Intel 840” lustų rinkiniai, 133 MHz sisteminė magistralė. Į šias plokštes galima statyti tik RDRAM (“Rambus”) atmintines, todėl kompiuteriai nebus labai pigūs.

Nors “Intel” naująjį procesorių taiko verslo kompiuterių rinkai, daugeliui dabartinių verslo programų pakanka ir silpnesnio procesoriaus. 1,13 GHz procesoriaus teikiamais privalumais galės džiaugtis nebent grafinio dizaino profesionalai ir kompiuterinių žaidimų mėgėjai.

Kompiuterių gamintojams naujasis procesorius kainuos po 990 JAV dolerių (3960 litų) ir iš pradžių juos galės įsigyti tik kai kurie gamintojai. “Sparčiausius pasaulyje” stalinius kompiuterius pristatys kompanijos “Dell Computer” ir IBM.

Vėliau šiais metais “Intel” ketina pradėti masiškai gaminti “Pentium 4” procesorius, kurių sparta bus 1,4 GHz. AMD ketina pristatyti “Athlon” procesorius galingiems nešiojamiesiems kompiuteriams.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Orai: pirmąjį balandžio savaitgalį – ypatinga šiluma prognozė kitai savaitei (1)

2017 kovo mėn. 31 d. 00:01
Atsisveikindamas kovas šalį palaistys pavasarišku lietumi, o balandis prasidės ypatingai: savaitgalį mėgausimės dar šį pavasarį neregėta beveik 20 laipsnių šiluma.

S. Skvernelis vis sulaukia siūlymų kurti naują frakciją (141)

2017 kovo mėn. 30 d. 21:50
„Yra tokių pasiūlymų, yra kalbų, bet manau, kad tai kol kas yra ankstyva.<...> Yra nemažai frakcijos narių ir tai jau ne vienetai ir ne dešimtys, kurie nori matyti tą rezultatą, kurį mes žadėjome žmonėms. Man yra džiugu, kad tokių Seimo narių yra, nes ir aš esu orientuotas į rezultatą, o ne procesą,“ – sako premjeras Saulius Skvernelis, paklaustas, ar bendražygiai jam nesiūlo kurti naujos jo paties frakcijos. Vis dėlto, jei pritrūktų politinės valios įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, S. Skvernelis sako neatmetantis galimybės dar šioje kadencijoje matyti ir naują valdančiąją koaliciją. Apie šias ir kitas politines aktualijas pokalbis su Ministru Pirmininku laidoje „Dėmesio centre“.

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

2017 kovo mėn. 30 d. 20:02
Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

SADM skandale aiškėja naujos aplinkybės: darbuotojai pasakoja apie klastingas schemas (103)

2017 kovo mėn. 30 d. 18:58
DELFI aprašius situaciją, kai apie galimą valstybės lėšų švaistymą Socialinės apsaugos ir darbo ministrui (SADM) pranešusios Vaikų išlaikymo fondo darbuotojos sulaukė sistemos kirčio – buvo pradėta ieškoti, kaip jas nubausti, į viešumą ėmė kilti naujos detalės.

Ekspertai įvertino vilniečio butą: pasitikrinkite, ar jūsų namams negresia tas pats (28)

2017 kovo mėn. 30 d. 19:45
Ekspertai tikrino buto Antakalnio rajone būklę
Stop kadras
Naujienų portalo DELFI projekte „Namai namučiai“ startuoja vaizdo reportažų ciklas, kurio metu apsilankysime Vilniaus mikrorajonuose įsikūrusiuose būstuose ir kartu su specialistų komanda įvertinsime jų būklę. Apžiūrėsime net tokias smulkmenas, kurių daugelis iš mūsų gali nepastebėti, o ilgainiui tai gali virsti rimtomis problemomis.