“Intel” jau tiekia 1,13 GHz dažnio “Pentium III”

 (2)
Vakar kompanijai “Intel” pagaliau pavyko bent trumpam įveikti konkurentę AMD. “Intel” pristatė ir pradėjo tiekti sparčiausią pasaulyje procesorių - 1,13 GHz “Pentium III”.
Kiek anksčiau šiais metais AMD pataikė skaudų smūgį “Intel” keletą dienų anksčiau pristatydama pirmąjį 1 GHz dažnio procesorių “Athlon”. AMD rugpjūčio pabaigoje ketina pradėti tiekti 1,1 GHz “Athlon”.

Naujasis “Pentium III” bus statomas tik į pagrindines plokštes su “Slot 1” tipo lizdais, todėl pirmiausia kompiuteriuose bus “Intel 820” ir “Intel 840” lustų rinkiniai, 133 MHz sisteminė magistralė. Į šias plokštes galima statyti tik RDRAM (“Rambus”) atmintines, todėl kompiuteriai nebus labai pigūs.

Nors “Intel” naująjį procesorių taiko verslo kompiuterių rinkai, daugeliui dabartinių verslo programų pakanka ir silpnesnio procesoriaus. 1,13 GHz procesoriaus teikiamais privalumais galės džiaugtis nebent grafinio dizaino profesionalai ir kompiuterinių žaidimų mėgėjai.

Kompiuterių gamintojams naujasis procesorius kainuos po 990 JAV dolerių (3960 litų) ir iš pradžių juos galės įsigyti tik kai kurie gamintojai. “Sparčiausius pasaulyje” stalinius kompiuterius pristatys kompanijos “Dell Computer” ir IBM.

Vėliau šiais metais “Intel” ketina pradėti masiškai gaminti “Pentium 4” procesorius, kurių sparta bus 1,4 GHz. AMD ketina pristatyti “Athlon” procesorius galingiems nešiojamiesiems kompiuteriams.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Naujoji tvarka atsijojo tikruosius vargšus (18)

2017 birželio mėn. 24 d. 21:11
Sugriežtinus tvarką gauti socialinį būstą, jo laukiančiųjų eilė Panevėžyje sutrumpėjo daugiau kaip tris kartus. Tad sulaukti stogo virš galvos, kad ir valdiško, dabar galima tikėtis daug greičiau.

Ar ištisa valstybė gali būti Rusijos kibernetinių atakų eksperimentinė laboratorija? (213)

2017 birželio mėn. 24 d. 19:13
Vieną gruodžio šeštadienį Oleksijus Jasinskis kartu su žmona ir paaugliu sūnumi leido vakarą Kijeve esančių savo namų svetainėje. 40-ečio ukrainiečio profesija susijusi su kibernetinio saugumo priemonių kūrimu. Tą vakarą, beveik įpusėjus žiūrėti garsųjį Oliverio Stone‘o filmą „Snowdenas“ („Snowden“), visame name staiga dingo elektra.

Į FIFA Konfederacijų taurės pusfinalį užtikrintai žengė Portugalija, meksikiečiai parklupdė Rusiją (139)

2017 birželio mėn. 24 d. 20:04
FIFA konfederacijų taurės turnyro pusfinalio kovos vyks be šeimininkų Rusijos futbolininkų. Paskutinėse A grupės rungtynėse rusai po praleisto kuriozinio įvarčio 1:2 (1:1) nusileido Meksikai, o pirmąją vietą užsitikrinę portugalai net 4:0 (2:0) sutriuškino Naująją Zelandiją.

Biudžetininkų kantrybė senka: sako, kad pravalgome valstybės pinigus, o mes nesuduriame galo su galu (369)

2017 birželio mėn. 24 d. 17:52
Biudžetininkų kantrybė senka: sako, kad pravalgome valstybės pinigus, o mes nesuduriame galo su galu
DELFI / Valdas Kopūstas
Vyriausybė neskuba apsispręsti, ar pridėti pusantro euro prie bazinio dydžio, nuo kurio priklauso biudžetinių įstaigų darbuotojų ir valstybės tarnautojų atlyginimai. Biudžetininkai pyksta: jeigu jie ir toliau bus ignoruojami, iš kitų šalių teks kviestis ne tik statybininkus, bet ir tarnautojus.

„Lietuvos draudimo“ darbuotojų aprangos stilius: penktadieniais sau leidžia daugiau (6)

2017 birželio mėn. 24 d. 21:28
Lietuvos draudimas
DELFI / Modesta Meškė
Kaip jau tapo įprasta, savaitės pabaigoje DELFI Stilius svečiuojasi įvairių bendrovių biuruose, kur darbuotojai mielai pozuoja priešais fotoobjektyvą ir demonstruoja tai, ką mėgsta rengtis. Šį kartą paskutinę savaitės darbo dieną apsilankėme vienoje didžiausių draudimo bendrovių „Lietuvos draudimas“, įsikūrusioje pačiame Vilniaus centre.