"Intel" darbuotojams - nemokami kompiuteriai

 (3)
"Intel" paskelbė pradedanti vykdyti programą, pagal kurią visiems korporacijos darbuotojams nemokamai bus suteikti kompiuteriai, ryšys su internetu bei techninis aptarnavimas. Kiek anksčiau šiais metais apie panašias programas paskelbė kompanijos "Ford Motor", "Delta Air Lines" bei "American Airlines' AMR".
"Mes norime, jog mūsų darbuotojai ir jų šeimos nariai taip pat dalyvautų interneto revoliucijoje", pareiškė "Intel" prezidentas Craigas Barrettas.

"Intel" darbuotojams suteikiami kompiuteriai bus galingi, palyginus su kitų kompanijų darbuotojams dalinamais kompiuteriais. Jie turės "Pentium III" procesorių, veikiantį 667 MHz taktiniu dažniu, 20 GB talpos kietąjį diską, 128 MB dabrinės atminties, spausdintuvą bei programinės įrangos rinkinį. Be to, darbuotojai kas trejus metus galės atnaujinti savo sistemą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Valstybės tarnybos rojus: iš kuklaus atlyginimo – butas centre ir tūkstančiai sąskaitoje (121)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 10:01
Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba – gana keista valstybinė institucija, pažvelgus į tarnybos darbuotojų ar net vadovų atlyginimus, atrodo, kad darbas valstybės tarnyboje tikrai nėra rojus, tačiau visai kitoks požiūris apima pasižiūrėjus į šios įstaigos vadovų turto deklaracijas. Štai, buvusi ilgametė įstaigos direktorė Vida Auglienė šioje tarnyboje sugebėjo ir praturtėti, kaip pati sako, iš kuklaus atlyginimo sukaupė beveik milijono litų turtą.

Rusijos kėslai per JAV rinkimus: sukels tikrą sąmyšį (200)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 10:35
Įsivaizduoju, kad nepratę prie tokio pobūdžio antraščių – „JAV tiriamas galimas slaptas Rusijos planas sutrukdyti lapkritį vyksiantiems rinkimams“ – nustebtų, rašo „The Washington Post“ apžvalgininkė Anne Applebaum. Slaptas Rusijos planas sutrukdyti rinkimams Amerikoje, įsilaužiant į rinkimų sistemą? Skamba lyg trileris ar filmas su Harrisonu Fordu.

A. Užkalnis suprato, kad apie restoranus apsimoka klausyti ir kitų nuomonių (19)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 11:11
"Blue Lotus" paprastame Totorių gatvės name
A.Užkalnio nuotr.
Maisto apžvalgų profesionalų pasaulyje yra dvi taisyklės.

Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo (899)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 00:08
Mėgstantiems išgerti – perspėjimas: bauda grės, net jei nesėsite prie vairo
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Siekiama didinti baudas už alkoholio vartojimą viešose vietose ar neblaivaus asmens pasirodymą viešai, įžeidžiant žmogaus orumą ir visuomeninę dorovę.

Dideliu greičiu skriejęs automobilis rėžėsi į kelio atitvarus (11)

2016 rugsėjo mėn. 25 d. 10:52
Alytuje sekmadienio rytą dideliu greičiu važiavęs automobilis rėžėsi į kelio atitvarus.