-
Šiandien

„Lietuvos įtakingiausieji 2017“: žurnalistai (2) 9 min.

Ir šalies elitas, ir visuomenė vieningai sutaria dėl įtakingiausių šalies žurnalistų. Sąrašo viršūnėje įsitvirtinę Edmundas Jakilaitis , Andrius Tapinas , Monika Garbačiauskaitė-Budrienė ir Rimvydas Valatka .

Požymiai, kad jūsų svoris normalus ir nereikia daugiau lieknėti (1) 10 min.

Kartais aklavietė lieknėjant yra ženklas, kad reikia gero postūmio toliau savo tikslui pasiekti. Tačiau kitais kartais tai gali būti jūsų kūno būdas pranešti, kad jis jau yra patenkintas esamu svoriu ir lieknėti toliau nebėra reikalo, rašo svetainė womenshealthmag.com.

Ispanijoje įvykdyta dar viena ataka, penki teroristai nušauti yra sužeistų (8) 11 min.

Ispanijos pajūrio kurorte Kambrilse penktadienį paryčiais automobiliui „Audi“ įsirėžus į žmones, nukentėjo šeši civiliai ir vienas policijos pareigūnas, pranešė regiono vyriausybė.

Orai: po tikros karščio bangos vėl teks ieškotis megztinio (12) 6 val.

Vasara tempo nemažina ir jau artimiausiomis dienomis vėl sulauksime tikros karščio bangos: oras įkais iki 30 laipsnių.

Atrodo, kad jam depresija. Kaip padėti? (4) 6 val.

Klausimas: Sveiki, man 18 m. Turiu vaikiną, kuris per paskutinį mūsų ginčą susirgo depresija, abu nusprendėm, jog tai jam ir yra. Ką patartumėt daryti tokiu atveju, kai jis nei sutinka susitikti pasikalbėti bei piktai šneka, kalbant telefonu „prikiša“ praeitį? Ką tokiu atveju...

Vasarą kiekvienas žmogus turi apkabinti medį: mokslininkai paaiškino kodėl (5) 6 val.

Tikriausiai ne vienas yra pastebėjęs, kad pabuvus miške, prisiglaudus prie medžio, praeina nuovargis, vidinė įtampa ir atsiranda jėgų. Nors seniau apie stebuklingą medžių poveikį pasakojo tik bioenergetikai, tačiau pastaruoju metu teigiama medžių įtaka žmogaus kūnui pradėjo...

Kaip skaityti pasakas vaikams, kad jos būtų naudingos (2) 6 val.

Skaityti vaikams pasakas naudinga, tačiau šiandien susiduriama su problema – dideliu skubėjimu. Žmonės, skaitydami knygas, ne lavina protą, o vartoja informaciją, LRT RADIJUI sako leidyklos „Nieko rimto“ vadovas Arvydas Vereckis.

„AC Milan“ tiesiog pasityčiojo iš „Trakų“ skriaudikų (1) 6 val.

UEFA Europos lygos paskutinio atrankos varžybų etapo pirmose rungtynėse itin skaudžią pamoką gavo Tetovo „Shkendija“ komanda, ankstesniame etape eliminavusi „Trakus“.

Liudininkai užfiksavo tragiškus išpuolio Barselonoje padarinius 6 val.

Turistų pamėgto Ramblos rajono pagrindinėje gatvėje Barselonoje, į žmonių minią įvažiavo furgonas. Pranešama, kad yra sužeistųjų. BBC televizija pranešė, kad per išpuolį žuvo 13 žmonių ir 80 buvo sužeista, tačiau šis skaičius gali dar išaugti.