-
Vakar

G. Jeglinskas. Ar vis dar reikia didinti krašto apsaugos biudžetą? (111) 1 d.

Artėjant kitų metų biudžeto svarstymams, vis dažniau pasigirsta kalbų ir komentarų, kad krašto apsaugos asignavimai yra tiek išaugę, jog būtų pats laikas pasidalinti su kitomis valstybinėmis institucijomis.

rugpjūčio 17 d\., 2017

A. Skaistys. Kiek išties kainuoja ginti, saugoti, padėti? (34) 2 d.

Beprasidedąs 2018 metų biudžeto formavimo ir jo aptarinėjimo laikotarpis jau atskleidė tam tikras aktyviausiai pasišovusias pagerinti savo darbo užmokestį profesijas – policininkus ir mokytojus.

O. Leiputė. Kas griauna koaliciją (75) 2 d.

Socialdemokratai, iškėlę klausimą partiečiams apie politinės koalicijos prasmę, buvo apkaltinti koalicijos griovimu. Bet griovimas jau prasidėjo ir vyko iki socialdemokratų klausimo – būti ar nebūti koalicijoje.

rugpjūčio 16 d\., 2017

M. Adomėnas. Ar Lietuvos valstybė švęs kitą savo šimtmetį? (72) 3 d.

Na štai, oficialu: iki Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio beliko lygiai pusė metų. Jeigu turėtume čia kur nors tokį užsikrovimo indikatorių, kokie užsidega kompiuteriuose, tai jis rodytų beveik pilną žalią stulpelį ir sakytų: „Lietuvos valstybės 100-metis... 99,5 %...

A. Ažubalis. Kam atstovauja Lietuvos respublikos užsienio reikalų ministras (83) 3 d.

Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus skambučiai Vilniaus savivaldybės vadovams dėl miesto švietimo reformą ilgą laiką ignoravusių kai kurių tautinių bendrijų mokyklų, bandant jas „apginti“, yra skaldantis signalas visiems įvairių tautybių Lietuvos piliečiams –...

A. Bužinskas. Kaip R. Šimašius su V. Tomaševskiu broliškai Vilniaus švietimo sistemą pertvarkė (25) 3 d.

Švietimo bendruomenėje pastaruosius metus vyksta aktyvi diskusija, ar prieš beveik du dešimtmečius pradėta mokyklų tinklo reforma reorganizuojant dvylikametes vidurines mokyklas į atskiro tipo mokyklas pasiteisino ir pasiekė iškeltus tikslus. Vilniuje mokyklų tinklo reforma prasidėjo...

rugpjūčio 14 d\., 2017

S. Tumėnas. Lietuvio pasas – saldainis išeiviams ar rimtas reikalas? (26) 5 d.

Lietuvio pasas (LP), Lenko korta (LK), Žemaičio pasas (ŽP). Kuris iš jų svarbesnis, kuris turi svaresnę teisinę galią? Ar iš viso turi?

A. Vyšniauskas. Apie susitarimą kaip politikos įrankį (12) 5 d.

Tikriausiai šį politinį sezoną buvo mažai kitų tokių svarbių įvykių, kaip Sauliaus Skvernelio ir Gabrieliaus Landsbergio susitarimas dėl paramos urėdijų reformai mainais į PVM lengvatos centralizuotam šildymui atstatymą.

M. Petrauskaitė. Kaip pasivyti Estiją, refomuojant lietuvišką švietimo sistemą? (64) 5 d.

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija , Tarptautinis valiutos fondas ir Europos komisija Lietuvą ragina imtis ryžtingos švietimo sistemos pertvarkos, siekiant modernaus ir kokybiško švietimo mūsų šalyje.