Ieškinys prieš "Napster"

Amerikos įrašų industrijos asociacija padavė į teismą "Napster" dėl autorinių teisių pažeidimo. "Napster" kuriama programinė įranga leidžia vartotojams keistis turimais MP3 failais.
Įrašų industrijos asociacija kaltina "Napster" piratavimo propagavimu. Tuo tarpu atsakovai teigia, jog jie nėra atsakingi už tai, ką žmonės daro su programine įranga - MP3 failai nesaugomi "Napster" tarnybinėse stotyse.

Akivaizdu, jog tokių bylų dėka tampa vis aiškiau, kas yra "autorinių teisių pažeidimas", ir kas ne, nepriklausomai nuo to, kuri pusė laimi. Žinoma, jei MP3 ir su tuo susijusi technologija būtų apskritai uždrausta, ji atsidurtų pogrindyje, o tai reiškia taptų visai nekontroliuojama.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Spalio orai: bobų vasara šiais metais nustebins (32)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 15:29
Rugsėjis mus tikrai lepino šiltais, beveik vasariškais orais. Ko gero, dažnas pasakys, kad rugsėjo orai buvo geresni nei rugpjūčio. Spalio mėnesį vargu ar temperatūra bus vasariška, visgi ruduo, tačiau juk galime tikėtis bobų vasaros.

DELFI eksperimentas: R. Stukas įvertino gatvėje sutiktų vilniečių mitybą (5)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 15:46
DELFI eksperimentas: R. Stukas įvertino gatvėje sutiktų vilniečių mitybą
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Vos 1 iš 5 Lietuvos gyventojų rinkdamiesi maisto produktus galvoja apie jo naudą sveikatai. DELFI atliko eksperimentą – apklausė vilniečius apie jų mitybos įpročius ir paprašė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesoriaus Rimanto Stukas pakomentuoti situaciją.

VMI tikrina „MG Baltic“ įmones (14)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 15:48
Darius Mockus
DELFI montažas
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) tikrina Dariaus Mockaus valdomo koncerno „MG Baltic“ įmones. VMI atstovas patvirtino, kad tikrinamos 4 įmonės.

Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai (3)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 16:19
Paklausykite, kaip politikai kalba angliškai
Prezidentė Dalia Grybauskaitė egzaminavo pretendentus į ministrus, ar šie geba kalbėti angliškai. Prieš Seimo rinkimus politikus egzaminuoja mokiniai.

Liberalas žadėjo papirkti Vilniaus teisėją – reikėjo „teisingo sprendimo“ (1)

2016 rugsėjo mėn. 30 d. 16:17
Andrejus Avdoninas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Po Liberalų sąjūdžio sparnu ne vienerius metus sėkmingai prisiglaudęs ir šiuo metu partijos Tautinių bendrijų komiteto Teisės pakomitečio vadovo pareigas užimantis Andrejus Avdoninas švaistėsi pažadais, kad galės papirkti Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėją.