"IBM" pardavinės kompiuterius su 256 bitų šifravimo lygiu

Korporacija "IBM" ketina paskelbti pasiūlysianti eksportui kompiuterius, turinčius 256 bitų šifravimo lygį. Tokie kompiuteriui bus pradėti pardavinėti kovo 10 dieną. Anot "IBM" atstovų, korporacija bus pirmoji taip plačiai platinanti tokią technologią.
Praėjusią`savaitę "IBM" gavo Prekybos departamento leidimą kurti ir pardavinėti tokius kompiuterius. ai yra vienas JAV vyriausybės žingsnių atsisakyti griežto šifravimo technologijų eksporto ribojimo. Šiuo metu šifravimo technologija yra taip pažengusi, jog kompiuterių gamintojai užsienyje galėtų patys sukurti tokias sistemas. Departamento leidimas korporacijai "IBM" - kaip ir kitoms bendrovėms - leis su jais konkuruoti.

"IBM" sistemos turės specialų integruotą procesorių, atliksiantį kriptografijos funkcijas. Kompiuteriai kainuos nuo 1300 iki 2100 JAV dolerių. Šifravimas technine įranga laikomas daug patikimesniu nei programine, nes pastaroji gali būti nulaužta.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Aktualijos

Tėveliai turėtų ruoštis dar vienai karštinei prekybos tinkle (45)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 20:30
Kuo daugiau šeimų su vaikais pritraukti ir pardavimus pasididinti norintys prekybininkai ir toliau traukia tuos pačius ginklus – į prekybos tinklą „Maxima“ grįžta dar viena akcija, nusitaikiusi į mažamečius. Rinkodaros specialistas Linas Šimonis prekybos tinklų pamėgtas akcijų poveikį lygina su narkotikų.

V. Garastas siūlo „aukoti“ kitus metus ir rinktinę patikėti reformatoriui (79)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 19:22
Rimas Kurtinaitis ir Dainius Adomaitis (RIA ir DELFI nuotr.)
DELFI montažas
Prieš ketverius metus Vladas Garastas nedvejojo. „Jonas Kazlauskas yra vienintelis rimtas pasirinkimas“, – tuomet būsimo Lietuvos rinktinės stratego pavardę nesunkiai nuspėjo vienas šalies krepšinio patriarchų. Šįkart V. Garastas mato tik kelią, kuriuo turėtų pasukti nacionalinė komanda, bet ne jos vedlio veidą.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (5)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 21:33
Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.

Kauno meras – „išrinktųjų“ koziris rinkimų kampanijoje (73)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 20:15
Kaip ir visuose žaidimuose, kozirius turi ne visi. Panašiai ir su Seimo rinkimais Kaune. Kai kurie kandidatai iš reklaminių plakatų žvelgia vieniši ar su su partijos kolegomis.

Kokių gyvūnų kelyje reikia saugotis labiausiai (8)

2016 rugsėjo mėn. 27 d. 21:00
Kokių gyvūnų kelyje reikia saugotis labiausiai
DELFI (E.Skardžiaus nuotr.)
Rugsėjo pabaiga – intensyviausias laukinių gyvūnų migracijos metas. Būtent dabar kyla didžiausia rizika su miško žvėrimis susidurti keliuose. Kuo šie metai ypatingi ir kokių gyvūnų keliuose reikia saugotis labiausiai?